Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Robbiego Williamsa - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa (/showthread.php?tid=62082)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa - Miszon - 23.10.2022 01:45 PM

A z drugiej strony "Ok Boomer" składa się z samego wokalu w zasadzie i to takiego bez melodii, a kajmanowi się podoba. Nie odgadniesz Icon_razz .


RE: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa - kajman - 23.10.2022 03:56 PM

Sundrajta napisał(a):No nie przesadzaj 1%.
Zważ, że ja mówię tu o wokalu jako takim. Ale wokal nie istnieje w próżni. Istnieje interakcja między nim a instrumentami, wpływ na budowanie przestrzeni dźwiękowej itd.
Sundrajta napisał(a):Jakby kompozycyjnie było rewelacyjnie, a na wokalu zawodził Grzegorz Halama, to byś nawet ośmiu oczek nie dał.
Jakby się nie wpasował w całość to może nawet i pięć bym nie dał.
Miszon napisał(a):A z drugiej strony "Ok Boomer" składa się z samego wokalu w zasadzie
No chyba jaja sobie robisz. Kapitalnie pracuje tam piano. Wokal z nim świetnie współgra. I do tego wszystkiego w końcówce bardzo dobrą robotę robią smyczki.


RE: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa - Miszon - 23.10.2022 05:08 PM

Wierzę na slowo, ostatni raz w całości słuchałem w polskim topie, a ogólnie tylko kilka razy, zatem nie wiem co tam jest na końcu. Na początku jest tylko bit. I nie zauważyłem tam żadnego piano, kojarzę tylko perkusję i gościa czytającego tekst.


RE: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa - kajman - 23.10.2022 05:28 PM

Na moje uszy to jest perkusja, a w takim wypadku przynajmniej ja o bicie mówił nie będę. Ale jest faktem, że jest najsłabszym elementem tego utworu. Gdyby była lepsza to może utwór załapałby się na moją listę.
Miszon napisał(a):Na początku jest tylko bit.
Przez pierwszych pięć sekund jest tylko piano, perkusja wchodzi w szóstej.


RE: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa - kajman - 30.10.2022 08:29 PM

Podczas przesłuchiwania Boomera zaczął mi się coraz bardziej podobać. Na tyle, że trafi na moją listę i załapie się pierwszy raz na głos na LP357.