Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 21.11.2018 08:07 AM

neo01 napisał(a):Ależ się ucieszyłem, jak się o tym dowiedziałem
Ze względu na Maltę czy Wyspy Owcze? Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 02.12.2018 07:03 PM

Trochę dziwne było to dopuszczenie Freitaga do drugiej kolejki zawodów.
Wysoki poziom dzisiejszego konkursu. Żyła i Stoch w świetnej formie.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 02.12.2018 07:12 PM

thestranglers napisał(a):Trochę dziwne było to dopuszczenie Freitaga do drugiej kolejki zawodów.
niby czemu? od wielu lat jest ten przepis i co jakiś czas ktoś na nim korzysta.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 02.12.2018 07:15 PM

Nie gracie w menedżerze? Chytry


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 02.12.2018 07:21 PM

ku3a napisał(a):niby czemu? od wielu lat jest ten przepis i co jakiś czas ktoś na nim korzysta.
dzieje się tak gdy przekroczysz to minimum określone na każdej skoczni?


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 02.12.2018 07:25 PM

Ciekawy weekend, w szczególności dla Kevina Bicknera. Ten ostatni skok słaby, ale pozostałe zaskakująco udane, a wczoraj wyglądało na to, że zarówno on, jak i trener byli niezadowoleni z wyniku Icon_eek Swoje przebudzenie potwierdza też Killian Peier, kapitalne skoki. Interesujący jest Freund, niemal każdy jego skok wygląda tak samo... i niemal każda jego reakcja po skoku też wygląda tak samo. Chyba wie w czym siedzi kłopot, ale nie potrafi go wyeliminować. Aż się boję, co się zacznie dziać jak w końcu trafi w próg Icon_biggrin

Rozpoczął się też sezon PŚ kobiet. Tam w wielkiej formie Niemki (korzystające z tych ponoć dających przewagę matowych kombinezonów) oraz nowa gwiazda z Rosji - Lidija Jakowlewa. Coś czuję, że naprawdę wielka postać się nam w Pucharze Świata pojawiła.

Jeśli chodzi o częstotliwość flag występujących w rezultatach konkursów, wygląda to niemal tak samo, jak w przypadku mężczyzn. Z jedną, oczywistą różnicą - nie ma flagi Polski.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 02.12.2018 07:47 PM

EVENo napisał(a):Trochę dziwne było to dopuszczenie Freitaga do drugiej kolejki zawodów.
Nie oglądałem, ale z opisu wygląda że chodzi o przepis, że jak ktoś się przewróci i nie awansuje do drugiej rundy, ale uzyska 95% (albo 90?) odległości najdłuższego skoku, to jest dopuszczony jednak do drugiej rundy?
Jeśli o to, to faktycznie kojarzę go od minimum 25 lat.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 02.12.2018 07:49 PM

Ale jaki jest sens tego przepisu?


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 02.12.2018 07:52 PM

Dać szanse skoczyć dobremu zawodnikowi jeszcze raz?


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 02.12.2018 07:53 PM

No ok, rozumiem. Może czasem przyniesie to mu punkty, dziś się nie udało.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 02.12.2018 08:00 PM

Też uważam, że to głupi i niepotrzebny przepis.

Ale skoro już jesteśmy przy tym upadku - przecież to był dokładnie ten sam błąd, co w Innsbrucku. Co ten Freitag?


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 02.12.2018 08:09 PM

EVENo napisał(a):Też uważam, że to głupi i niepotrzebny przepis.
A ja go popieram, bo należy docenić ten bardzo dobry skok, a upadek odległości nie przekreśla.


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 08.12.2018 09:59 PM

Manchester City przegrał pierwszy ligowy mecz w tym sezonie , 2-0 z Chelsea


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 08.12.2018 10:00 PM

Ale jaja z tym odwołaniem Titisee. Dziś dopiero o tym przeczytałem.


RE: Przy muzyce o sporcie - prz_rulez - 09.12.2018 03:33 AM

Ja wiem, czy jaja? No skoro się nie dało, no to... Cóż było zrobić.
W Pucharze Kontynentalnym Zniszczoł był szósty i to niestety chyba jedyny w miarę rokujący skoczek z polskiego zaplecza...


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 09.12.2018 10:35 PM

Zniszczoł był rokujący kilka lat temu. Niestety, od tego czasu zatrzymał się w rozwoju, teraz ma już 24 lata. I cały czas nie łapie się do PŚ. Zaczynam w niego wątpić.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 20.12.2018 05:42 PM

A tymczasem wokół LM...
http://www.sport.pl/sport/7,65025,24296498,liga-mistrzow-losowanie-par-1-8-finalu-bylo-ustawione-real.html


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 20.12.2018 06:41 PM

Czemu mnie to nie dziwi. Icon_rolleyes
Florentino Perez już załatwił swoją największą gwiazdę CR7, za to że ten śmiał odejść z drużyny Królewskich! Najpierw odebrał mu szansę na kolejną Złotą Piłkę, a później wyciągnął sprzed lat sprawę rzekomego gwałtu (a przecież wszystko wtedy zostało załatwione). A może było na odwrót? Icon_lol
I teraz mam nadzieję, że Ajax pokaże Realowi miejsce w szyku.... Icon_arrow
Bowiem w to że w sobotę zrobi im takiego psikusa drużyna Al-Ain raczej nie uwierzę (chociaż Arabowie do spółki z Chorwatem mogą wiele). Icon_twisted


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 03.01.2019 10:38 PM

sportowiec roku według dziennikarzy

https://www.przegladsportowy.pl/plebiscyt/kamil-stoch-najlepszym-polskim-sportowcem-w-2018-roku-wedlug-redakcji-sportowych/lc093ry


RE: Przy muzyce o sporcie - prz_rulez - 04.01.2019 12:27 AM

Boję się, że to może być ostatni raz, bo niestety polscy skoczkowie rozbudzili nadzieję przed Turniejem Czterech Skoczni, a dalej... No cóż, niestety zaczynają pojawiać się plotki, iż Kamil Stoch coraz poważniej myśli o zakończeniu kariery po tym sezonie Icon_confused