Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 16.05.2012 10:03 AM

Bayern - Chelsea 1:2 i kibicuję Chelsea


RE: Przy muzyce o sporcie - Szymek79 - 16.05.2012 08:00 PM

Aktualny Nr2 na niemieckiej liście przebojów.






RE: Przy muzyce o sporcie - saferłel - 16.05.2012 08:05 PM

Chelsea - Bayern 7:1


RE: Przy muzyce o sporcie - Szymek79 - 19.05.2012 11:35 PM

Robben coś Ty narobił.Icon_cry


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 20.05.2012 12:02 AM

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest!Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - dziobaseczek - 21.05.2012 06:52 AM

saferłel napisał(a):Chelsea - Bayern 7:1
hehe Icon_smile Safi to nie hokej. Czy w naszej zabawie liczy się podstawowe 90 minut? Taka przewaga i puchar zdobywa gość z Londynu.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 22.05.2012 09:07 PM

Mamy dwóch zwycięzców! Gratulacje dla Szymka79 i pabloyda Icon_smile który w szaleńczym pościgu dogonił samotnego lidera. Triumf w dokładnych strzałach zdobywa Szymek (5 celnych), przed pabloydem (4 celne), reszta typerów w tej konkurencji została daleko w tyle. W ostatnim typowaniu wzięła udział rekordowa liczba forowiczów - siedmiu, oby taka frekwencja utrzymała się do następnej edycji naszej zabawy (Euro?). Dziękuję wszystkim za udział Icon_smile

Wynik meczu finałowego:
1:1 k.3:4 | Bayern Monachium - Chelsea Londyn

Klasyfikacja po finale:
1. 10. 1. pabloyd
1. 10. 1. thestranglers
3. 8. 0. dziobaseczek
4. 4. 0. Szymek79
4. 4. 0. piotreklp3
6. 2. 0. michal91d
7. -1. 0. saferłel

Klasyfikacja ogólna (po 8 meczach rewanżowych 1/8 LM, 8 meczach ćwierćfinałowych, 4 meczach półfinałowych oraz finale):
1. 1. 135. 5. Szymek79/Szymek79
1. 2. 135. 4. pabloyd
3. 3. 123. 1. piotreklp3
4. 4. 120. 0. michal91d
5. 5. 47. 1. thestranglers
6. 6. 38. 1. dziobaseczek
7. N. -1. 0. saferłel

koszulka zielona - zwycięzca etapu koszulka żółta - aktualny lider koszulka fioletowa - najaktywniejszy, tzn. ten, kto ma najwięcej strzałów w dziesiątkę


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 28.05.2012 07:45 AM

A Sergio Pizzorno z zespołu Kasabian strzelił naprawdę piękną bramkę podczas meczu charytatywnego Anglia - Reszta Świata na stadionie Wembley





RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 29.05.2012 03:42 PM

W naszej polskiej lidze niewielu graczy by było stać na taki strzał Icon_confused ale to jest mecz charytatywny, w którym ważniejsza jest zabawa, a nie wynik, więc więcej jest niekonwencjonalnych zagrań i popisów


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 01.06.2012 07:19 PM

Europa czeka na Euro, a w Oceanii trwają w najlepsze kwalifikacje do MŚ w Brazylii. W meczu Samoa - Tahiti 1:10 aż 9 goli strzeliło 4 braci (L. Tehau x4, A. Tehau x2, J. Tehau x2, T. Tehau oraz S.C. Hue) Icon_eek
To chyba pierwszy taki przypadek w futbolu reprezentacyjnym. Tahiti jest na 179. miejscu w rankingu Fifa (na tym samym co Suazi, a wyprzedza Pakistan)

[Obrazek: 32844header.jpg]
Na zdjęciu zdobywca czterech bramek: Lorenzo Tehau


RE: Przy muzyce o sporcie - kolej_grzesiek - 26.08.2012 09:03 PM

Dobra postawa Polaków na hiszpańskiej Vuelcie. Na dzisiejszym etapie z Andory do Barcelony czwarty był Tomasz Marczyński. W klasyfikacji generalnej wyścigu po dotychczasowych 9 etapach Polak jest na trzynastej pozycji. Wyżej jest Przemysław Niemiec - na 11 pozycji.

Jutro w wyścigu dzień przerwy, a od wtorku kolejne etapy, w tym zaplanowana na środę czasówka.


RE: Przy muzyce o sporcie - Szymek79 - 30.08.2012 07:35 PM

Borussia Dortmund drugi raz z rzędu w grupie śmierci!

Podział na grupy w Lidze Mistrzów:

Grupa A

FC Porto, Dynamo Kijów, Paris Saint-Germain, Dynamo Zagrzeb

Grupa B

Arsenal Londyn, Schalke 04 Gelsenkirchen, Olympiakos Pireus, Montpellier

Grupa C

AC Milan, Zenit St. Petersburg, Anderlecht Bruksela, Malaga

Grupa D

Real Madryt, Manchester City, Ajax Amsterdam, Borussia Dortmund

Grupa E

Chelsea Londyn, Szachtar Donieck, Juventus Turyn, FC Nordsjaelland

Grupa F

Bayern Monachium, Valencia CF, Lille, BATE Borysów

Grupa G


FC Barcelona, Benfica Lizbona, Spartak Moskwa, Celtic Glasgow

Grupa H

Manchester United, Braga, Galatasaray Stambuł, CFR Cluj


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 18.11.2012 10:55 PM

Często podczas nauki jako tło mam włączone mecze. (Kiedyś zdesperowany tuż przed sesją włączyłem mecz trzeciej lub czwartej ligi angielskiej [albo to był jakiś puchar Anglii])
Dzisiaj obejrzałem dwa mecze:
Lech - Legia - 1:3 - świetny mecz w wykonaniu Legii. Niestety Lechowi brakuje klasowego napastnika, który mógłby wykorzystywać całkiem niezłe podania od bocznych pomocników. Murawski jak dla mnie rozczarował. Dawno go nie widziałem, ale dzisiejszy mecz był fatalny. Ciekawy mecz, sporo akcji, choć trochę siadł w drugiej połowie.

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - 1:0 zupełnie inne spotkanie - nudne, pełne błędów, niedokładnych zagrań. Chyba przyśpiewki kibiców były ciekawsze od samego spotkania. Aż żal było patrzeć na tak fatalnie grające drużyny dwóch ostatnich mistrzów Polski.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 19.11.2012 10:59 AM

michal91d napisał(a):Ciekawy mecz, sporo akcji, choć trochę siadł w drugiej połowie.
bo Legia już nic nie musiała i tylko mądrze dotrwać do końca bez strat, a Lech nie za bardzo potrafił.
zgadzam się, że mecz był bardzo dobry. oprócz 4 bramek było przynajmniej drugie tyle niewykorzystanych znakomitych okazji. i w ogóle cały czas walka, pressing i gra do przodu.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 19.11.2012 04:08 PM

(18.11.2012 10:55 PM)michal91d napisał(a):  Często podczas nauki jako tło mam włączone mecze.
bez głosu?

Legia na mistrza, nie ma innej opcji, jeżeli nie chcemy przeżyć blamażu w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Wydaje mi się, że to najmocniejszy ligowy skład od czasów Lecha Lewandowskiego, Peszki czy wspomnianego wyżej Murawskiego.


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 19.11.2012 05:43 PM

piotreklp3 napisał(a):bez głosu?
nie no, z głosem Icon_biggrin a czasem nawet z muzyką Icon_razz2

Legia mistrzem? Owszem, jeżeli tym razem nie popełnią błędów w zimowym oknie transferowym.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 19.11.2012 07:29 PM

(19.11.2012 05:43 PM)michal91d napisał(a):  nie no, z głosem Icon_biggrin a czasem nawet z muzyką Icon_razz2
Ja tak nie mogę... niczego bym się nie nauczył, a oglądanie meczu na laptopie to nie to samo co w domu w TV (nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem tak LM).


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 19.11.2012 07:35 PM

piotreklp3 napisał(a):Ja tak nie mogę... niczego bym się nie nauczył, a oglądanie meczu na laptopie to nie to samo co w domu w TV
odkąd pamiętam w domu uczyłem się przy muzyce Icon_smile
piotreklp3 napisał(a):oglądanie meczu na laptopie to nie to samo co w domu w TV (nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem tak LM).
prawda... Podobnie ze...

... skokami narciarskimi. Sezon rozpoczyna się już 23 listopada, czyli w najbliższy weekend Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 19.11.2012 07:48 PM

(19.11.2012 07:35 PM)michal91d napisał(a):  odkąd pamiętam w domu uczyłem się przy muzyce Icon_smile
Przy muzyce lubię przepisywać notatki i zadania na brudno na czysto, w czasie gimnazjum i liceum rozwiązywałem także zadania z matmy, ale na studiach już to u mnie nie przechodzi no i "pamięciówkę" muszę i musiałem w ciszy przerabiać.

(19.11.2012 07:35 PM)michal91d napisał(a):  skokami narciarskimi. Sezon rozpoczyna się już 23 listopada, czyli w najbliższy weekend Icon_biggrin
Wracam do Jasła akurat (nawet poniedziałek mam wolny Icon_smile) to sobie obejrzę w telewizorni. Słyszałem, że w piątek będzie konkurs mieszany Icon_surprised


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 20.11.2012 03:56 PM

piotreklp3 napisał(a):Słyszałem, że w piątek będzie konkurs mieszany
co to znaczy mieszany bo nie załapałem Icon_confused
piotreklp3 napisał(a):ale na studiach już to u mnie nie przechodzi no i "pamięciówkę" muszę i musiałem w ciszy przerabiać
Dokładnie, takie "enjoy the silence" sobie też serwowałem.