Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 24.04.2012 06:35 PM

Dawno nie miałem takiej przedmeczowej spiny, jak przed dzisiejszym spotkaniem na Camp Nou. Ciekawe jak będzie wygladał przebieg spotkania, czy Chelsea będzie broniła pola karnego czy pokusi się o otwartą walkę.
Icon_surprised
[Obrazek: 535392_393536480690839_164000086977814_1...0278_n.jpg]


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 24.04.2012 09:13 PM

Mój scenariusz na dziś. Barcelona strzela pierwszego gola w I połowie, drugiego w okolicy 70 minuty. Chelsea strzela na 2:1 w 90 minucie - Lampard sprzed pola karnego


RE: Przy muzyce o sporcie - saferłel - 24.04.2012 09:17 PM

I Messi nie wytrzymuje psychicznie i odgryza ucho Petrowi Czechowi....jak Myke Tyson.


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 24.04.2012 10:45 PM

Nie strzelił Lampard w 90, ale strzelił Torres (!). Pięknie!Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - Szymek79 - 24.04.2012 10:49 PM

No i Chelsea w finale.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 24.04.2012 11:45 PM

Obrazek kilka postów wcześniej pasuje jak ulał do opisu meczu...niestety Icon_cry Muszę oddać honor Chelsea, że umiejętnie się broniła i wyprowadziła zabójczą kontrę.

Zły sezon jak dla mnie, w rywalizacji w LM pozostały 3 drużyny, z których za jedną nie przepadam (Chelsea), a dwóch nie cierpię (Real i Bayern).
Słaby sezon Liverpoolu, który aby dostać się do Ligi Europejskiej musiał się posiłkować zdobyciem Pucharu Ligi, zaważyła katastrofalna skuteczność, kiedy patrzyło się na seryjnie marnowane sytuacje strzeleckie....eh dałem sobie spokój z oglądaniem meczów "The Reds". Arsenal walczy o podium, ale po cichu marzyłem o mistrzostwie Icon_sad
W Hiszpanii drugie miejsce Blaugrany w lidze to porażka, Valencia co prawda walczy o 3 miejsce, ale martwią mnie frajersko przegrane mecze, których ostatnio coś za dużo. Przed rewanżem w LE też nie jest za wesoło...
We Włoszech moje czarne konie (Napoli, Roma, Fiorentina), które miały pozmieniać układ sił w tabeli spisały się poniżej oczekiwań. Mogę być zadowolony tylko z mistrzostwa dla Juve, które pokonało milanistów.
We Francji chyba już na dobre minęła era Olympique Lyon, trzymam kciuki za Montpellier, żeby nie dało się PSG.
Spośród wielkiej piątki lig, tylko z roztrzygnięć na niemieckich boiskach mogę być usatysfakcjonowany, bo Borussia zdobyła tytuł, a ich mecze oglądało się z przyjemnością.
Trochę radości dały mi inne ligi: Ajax kroczy w stronę mistrzostwa w Holandii, martwi postawa PSV, jednak moja miłość do tego klubu stopniowo przygasa (boje z Milanem na zawsze pozostaną w mojej pamięci) Icon_smile
W Szkocji mistrzem zostanie Celtic, ale pomogła afera (m.in. punkty ujemne dla Rangersów). Benfica ma małe szanse na pierwsze miejsce, ale wolę już zwycięstwo Porto niż Sportingu. Cieszy też pewne mistrzostwo Fc Basel w Szwajcarii i ambitna postawa Fc Sion, które jednak nie uniknie degradacji (dostało 36 punktów ujemnych od UEFA).
Sytuacja w polskiej lidze, także nie napawa mnie optymizmem przed kolejną edycją europejskich pucharów, wydaje mi się, że jedynie Legia jest w stanie coś ugrać dla nas, pozostałe drużyny wydają mi się nierówne, nieskuteczne i ogólnie nijakie.

Czekam na EURO


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 26.04.2012 01:36 PM

Szymek79 coraz bliżej zwycięstwa, walka o trzecie miejsce zapowiada się ekscytująco: Michał traci do mnie już tylko jeden punkt. Świetna forma dziobaseczka, który zgarnia drugie etapowe zwycięstwo pod rząd w swoim drugim występie Icon_wink

Wyniki meczów półfinałowych LM:
2:1 | 1:2 Bayern Monachium - Real Madryt
1:0 | 2:2 Chelsea Londyn - FC Barcelona

Klasyfikacja po półfinałach:
1. 17. 0. dziobaseczek
2. 15. 0. michal91d
3. 14. 1. piotreklp3
4. 13. 1. Szymek79
5. 7. 0. pabloyd
5. 7. 0. thestranglers

Klasyfikacja ogólna (po 8 meczach rewanżowych 1/8 LM, 8 meczach ćwierćfinałowych, 4 meczach półfinałowych):
1. 1. 131. 5. Szymek79/Szymek79
2. 2. 125. 3. pabloyd
3. 3. 119. 1. piotreklp3
4. 4. 118. 0. michal91d
5. 5. 37. 0. thestranglers
6. 6. 30. 1. dziobaseczek

koszulka zielona - zwycięzca etapu koszulka żółta - aktualny lider koszulka fioletowa - najaktywniejszy, tzn. ten, kto ma najwięcej strzałów w dziesiątkę


RE: Przy muzyce o sporcie - saferłel - 06.05.2012 05:44 PM

Po prostu mnie krew zalewa jak słyszę, że trener siatkarek każe im grać ''na wariata'' w trzecim secie beznadziejnie rozgrywanego meczu z Turcją. Cały turniej jest zaprzepaszczany przez tragiczny mecz, gdzie błędy sypią się jak zboże na tory podczas co bardziej widowiskowych manifestacji pewnej partii politycznej. Wstyd. Naprawdę wstyd. Już wolałbym, że dały się ograć w grupie niż dzisiaj tak się ośmieszały Icon_cry2 Polska siatkówka potrzebuje, podobnie jak niemal cały sport, dobrego psychologa. Cieszył mnie ten turniej, bo szło nam naprawdę dobrze (ogranie Rosji, Serbii - chociaż te obecne liderki europejskiej siatkówki i tak pewnie wejdą do IO z el. światowych, my nie mamy na to szans) i w najważniejszym momencie odstawiamy widowisko na poziomio rozgrywek II ligi rodzimej ligi. Tak nie powinno być Icon_sad


RE: Przy muzyce o sporcie - Tomekk - 06.05.2012 06:02 PM

szkoda, że się nie dostały na IO Icon_rolleyes
wczoraj tak ładnie pokonały Niemki...


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 06.05.2012 07:14 PM

piotreklp3 napisał(a):1. 1. 131. 5. Szymek79/Szymek79
2. 2. 125. 3. pabloyd
3. 3. 119. 1. piotreklp3
4. 4. 118. 0. michal91d
5. 5. 37. 0. thestranglers
6. 6. 30. 1. dziobaseczek
Boję się że spadnę znowu na ostatnie miejsce Icon_rolleyes Kiedy możemy typować finał? I finału Ligi nie typujemy?


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 08.05.2012 08:52 PM

(06.05.2012 07:14 PM)thestranglers napisał(a):  Kiedy możemy typować finał? I finału Ligi nie typujemy?
Oczywiście finał LM można typować już teraz do momentu rozpoczęcia spotkania.
Chodzi Ci o Ligę Europejską? Hmm, w sumie można zrobić małą rozgrzewkę przed Champions League Icon_smile
Atletico Madryt - Athletic Bilbao 3:2


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 09.05.2012 08:07 AM

piotreklp3 napisał(a):Chodzi Ci o Ligę Europejską?
Tak, o nią mi chodziło. Zapomniałem że LM jest od też od słowa liga Icon_smile

Atletico Madryt - Athletic Bilbao 1:1

Bayern - Chelsea 1:1


RE: Przy muzyce o sporcie - dziobaseczek - 09.05.2012 08:21 AM

rozumiem, że bierzemy pod uwagę 90 minut spotkania, tak jak u bukmacherów Icon_smile?

Atletico Madryt - Athletic Bilbao 2:0

Bayern - Chelsea 0:0


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 09.05.2012 09:55 AM

Atletico Madryt - Athletic Bilbao 3:1

Bayern - Chelsea 4:1


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 12.05.2012 10:30 PM

Atletico Madryt pokonało Athletic Bilbao 3:0 po dwóch golach Falcao i jednym trafieniu Diego i stało się zwycięzcą trzeciej edycji Ligi Europejskiej. Świetny mecz, pewnie się okaże, że będzie lepszy od finału LM.

Rozgrzewka (Liga Europejska):
1. 9. dziobaseczek
1. 9. michal91d
3. 8. piotreklp3
4. 2. thestranglers

Borussia Dortmunt ustrzeliła dublet: pokonując Bayern 5:2 zdobyła puchar kraju, a postawa Polaków fantastyczna (hat-tric Lewandowskiego, dwie asysty Błaszczykowskiego i jedna Piszczka) Icon_smile ale pięknie... trwaj chwilo trwaj...





RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 12.05.2012 11:08 PM

piotreklp3 napisał(a):Borussia Dortmunt ustrzeliła dublet: pokonując Bayern 5:2 zdobyła puchar kraju, a postawa Polaków fantastyczna (hat-tric Lewandowskiego, dwie asysty Błaszczykowskiego i jedna Piszczka) Icon_smile ale pięknie... trwaj chwilo trwaj...
Kapitalny mecz. Z Lewandowskiego i pozostałych Polaków możemy być naprawdę dumni. Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - saferłel - 12.05.2012 11:29 PM

Co z tego pozostanie na Euro? To jest pytanie.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 12.05.2012 11:55 PM

O formę trójki z Dortmundu bać się nie musimy, ale reszty kadrowiczów niestety już tak Icon_rolleyes
Za cztery tygodnie będziemy już znać wynik meczu z Grekami


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 13.05.2012 02:30 PM

piotreklp3 napisał(a):Rozgrzewka (Liga Europejska):
1. 9. dziobaseczek
1. 9. michal91d

To rozgrzewki nie liczymy do zabawy? Jeśli tak jest to musimy wymyślić nagrodę. Może każdy z nas poszuka czegoś co chłopaki nie znają? Np. coś z przeszłości i coś z teraźniejszości? Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - Szymek79 - 16.05.2012 10:02 AM

Bayern - Chelsea 2:1