Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- pabloyd - 26.03.2011 07:42 PM

W Biedronce jest wyższy poziom Icon_mrgreen


- Yacy - 26.03.2011 08:52 PM

No i emerytura...
Szkoda, że aura nie pozwoliła nam obejrzeć tego ciekawie zapowiadającego się konkursu.
Adam oddał najprawdopodobniej najdłuższy skok dzisiejszego dnia, wylądował w pobliżu żółtych balonów Icon_razz

A Simon jest GOŚĆ!!! Icon_smile2 Inni wymiękli, a on do końca był z Adamem.

Adam, dziękuję Icon_exclaim


- pabloyd - 26.03.2011 09:22 PM

Yacy napisał(a):Szkoda, że aura nie pozwoliła nam obejrzeć tego ciekawie zapowiadającego się konkursu.
Szkoda, to naprawdę fajny pomysł i byłem ciekaw jak się to potoczy.

Yacy napisał(a):Inni wymiękli
Dziwię się bo nie było aż tak niebezpiecznie żeby cykać


- ku3a - 27.03.2011 09:57 AM

czyli oprócz Adama jeszcze Simon skoczył?
bo ja wyłączyłem jak się skończyła transmisja i potem tylko na itvp obejrzałem fragment ze skokiem Adama.


- pabloyd - 27.03.2011 10:30 AM

ku3a napisał(a):bo ja wyłączyłem jak się skończyła transmisja i potem tylko na itvp obejrzałem fragment ze skokiem Adama.
Była druga część transmisji o 19.

ku3a napisał(a):czyli oprócz Adama jeszcze Simon skoczył?
Skoczyło około dziesięciu, bez mierzenia odległości. Oprócz Adama, inni Polacy, Ammann i Rosjanie. Austriacy i Niemcy czekali na dole.


- mike - 28.03.2011 12:27 AM

Trzeba docenić, że przyjechali. Ładnie się zachowali! Nie spodziewałem się obecności jakiegokolwiek norwega, a tu proszę Icon_wink2 Trzeba zapamiętać nazwiska tych którzy przyjechali do Zakopanego, żeby im kibicować. A Simon to Simon! Zawsze go lubiłem Icon_wink2


- pabloyd - 28.03.2011 12:50 AM

Przyjechali głównie dobrzy kumple Małysza.
Morgi gdyby nie przyjechał to byłby świnia, po tym co Adaś zrobił niedawno.


- pabloyd - 28.03.2011 08:38 PM

Gazeta "Fakt" napisała w poniedziałek, że podczas niedawnego zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim sześciu zawodników (bez podawania nazwisk, powołując się na anonimowego informatora) spotkało się, korzystając z wyznaczonego czasu wolnego, w jednym z poznańskich hoteli z czterema prostytutkami. Tym rewelacjom zaprzeczyli sami zainteresowani w rozmowie ze Smudą.

- Przeprowadziliśmy szczerą rozmowę, wierzę i ufam piłkarzom. Wszelkie domniemania, plotki czy anonimy mnie nie interesują. Dziwi mnie, że wtedy kiedy jest dobra atmosfera w kadrze, ktoś stara się ją zakłócić. Proszę, nie przeszkadzajcie nam w budowaniu zespołu i nie zakłócajcie życia prywatnego rodzinom zawodników - powiedział Smuda na konferencji prasowej w Pireusie.

Rzeczniczka PZPN Agnieszka Olejkowska poinformowała, że kadrowicze wydali oświadczenie, w którym zapowiedzieli, że do odwołania nie będą rozmawiać z mediami. - Polski Związek Piłki Nożnej nie zdecydował jeszcze, czy poda "Fakt" do sądu. W tekście nie ma żadnego nazwiska piłkarzy, nie wiemy, kto napisał donos do gazety - stwierdziła.



- pabloyd - 29.03.2011 04:57 PM

Typujemy dzisiaj Grecja - Polska ?
Ja stawiam 1:0.


- pabloyd - 29.03.2011 07:40 PM

Przyszłość polskiego futbolu Icon_razz
Kurcze, taki wynik ładnie wygląda Icon_wink2


Reprezentacja Polski U-18 (rocznik 1993) prowadzona przez trenera Władysława Żmudę wygrała 3-0 (1-0) z Holandią w towarzyskim meczu rozegranym w Łomży.

29 marca 2011, 17:30 - Łomża
Polska 3-0 Holandia



- pabloyd - 03.04.2011 12:43 AM

Włodarczyk obronił pas mistrzowski po nudnej walce, głosami sędziów 2:1.
Komentarz jednego ze sprawozdawców oddaje "ducha" tej walki: "Palacios przetańczył pojedynek".


- pabloyd - 06.04.2011 10:45 AM

Świat się zmniejsza Icon_mrgreen

Piłkarska reprezentacja Hiszpanii, mistrz świata i Europy, otrzymała oficjalne zaproszenie od organizatorów tegorocznego turnieju Copa America, który w dniach 1-24 lipca zostanie rozegrany w Argentynie.
Hiszpanie w grupie A mistrzostw Ameryki Południowej mają zastąpić Japonię, która wycofała się z turnieju po tragicznym trzęsieniu ziemi i tsunami, jakie nawiedziło ten kraj na początku marca.



- pabloyd - 14.04.2011 11:38 AM

pabloyd napisał(a):Przyszłość polskiego futbolu Icon_razz
Kurcze, taki wynik ładnie wygląda Icon_wink2


Reprezentacja Polski U-18 (rocznik 1993) prowadzona przez trenera Władysława Żmudę wygrała 3-0 (1-0) z Holandią w towarzyskim meczu rozegranym w Łomży.

29 marca 2011, 17:30 - Łomża
Polska 3-0 Holandia
Najpierw tulipany a teraz angole Icon_mrgreen

Reprezentacja Polski do lat 17 (rocznik 1994) wygrała w towarzyskim meczu z reprezentacją Anglii do lat 18 4-1 (0-1).

13 kwietnia 2011, 17:00 - Zawiercie
Polska 4-1 Anglia
Arkadiusz Milik 51, Łukasz Wroński 59, 72, Krystian Nowak 90 - Fábio Gonçalves de Abreu 41


- ku3a - 14.04.2011 11:43 AM

będę się cieszyć dopiero jak to się przełoży na jakieś mecze o punkty Icon_wink2.


- pabloyd - 14.04.2011 12:54 PM

Nie wiem czy się doczekasz Icon_wink2
Ale przyznać trzeba, że seniorzy to nawet w towarzyskich nie mają co marzyć o takich wynikach Icon_mrgreen


- ku3a - 14.04.2011 01:49 PM

ale mi chodziło o mecze o punkty młodzieżowców Icon_wink2.


- pabloyd - 14.04.2011 02:12 PM

Wiem, tego też dotyczyło pierwsze moje zdanie Icon_biggrin3
A drugie zdanie to juz porównanie towarzyskich występów juniorów i seniorów.


- stavanger - 14.04.2011 05:19 PM

pabloyd napisał(a):Fábio Gonçalves de Abreu
typowy anglik Icon_wink2


- pabloyd - 14.04.2011 06:05 PM

Takie "typowe" nazwiska są już normalnością. Może niedługo przybędzie nam kolejny reprezentant Damien Perquis z typowo polskim nazwiskiem Icon_wink2


- saferłel - 15.04.2011 10:45 AM

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/dziwne-kontrakty-gwiazd-gornika-zabrze,1,4243115,wiadomosc.html

Proponuję:

Słownik PWN:

Piłkarz - osoba przedsiębiorcza, najczęściej biznesmen zamieszkujący państwo o powierzchni poniżej 10 000 tys. km², użyczający swojego wizerunku danemu klubowi piłkarskiemu. W skrajnych wypadkach może występować w reprezentacji narodowej.