Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- pabloyd - 15.03.2011 10:07 PM

Coś zaczyna się bardzo powoli ruszać w dobrym kierunku.

Elektroniczny system Hawk-Eye (sokole oko), który przy pomocy kamer rozstawionych na boisku generuje komputerową powtórkę obrazu, by stwierdzić, czy piłka przekroczyła linię, może być testowany w następnym sezonie w wybranych meczach piłkarskiej ligi w Anglii.
"Jako FIFA jesteśmy gotowi na dalsze testowanie systemu. Pytaniem otwartym jest skala doświadczenia i to, czy FIFA jest naprawdę gotowa by ponieść koszty tego przedsięwzięcia. Prawdopodobnie kolejne testy przeprowadzone zostaną w Anglii, na boiskach" - powiedział sekretarz generalny FIFA Jerome Valcke.



- pabloyd - 16.03.2011 11:24 AM

Rozgrzewka przed meczem Milan-Bari Icon_lol

raz
dwa
trzy


- ku3a - 16.03.2011 04:02 PM

Icon_lol


- pabloyd - 19.03.2011 10:29 PM

Dwa gole Jelenia w wygranym meczu 2:0 przez Auxerre.
Ładnie technicznie :-D


- Miszon - 19.03.2011 11:22 PM

To jeden. Na zczuba TV są oba.


- tomas585 - 20.03.2011 02:12 AM

pabloyd napisał(a):Rozgrzewka przed meczem Milan-Bari Icon_lol

raz
dwa
trzy

Cytat:Obejrzeliście? Uspokajamy zatem - piłkarze nie brali żadnych niedozwolonych środków. Nie byli też pijani. Nietypowa rozgrzewka na San Siro to wymysł włoskiej "La Gazetta dello Sport", która wynajęła sobowtórów i zafundowała kibicom niezapomniane widowisko.



- pabloyd - 20.03.2011 09:55 AM

Tak, przecież było widać, że to nie są piłkarze milanu (akurat tych mordki znamy z LM) Icon_razz


- pabloyd - 20.03.2011 12:50 PM

Dzisiaj przed południem wielki sukces polskich skoczków Icon_biggrin3 .
Stoch po raz trzeci w tym sezonie wygrał, a Małysz dwa razy dzisiaj trzeci, bo także w generalce.
Braaaawo Icon_exclaim


- pabloyd - 20.03.2011 03:39 PM

Najpierw hymn dla Stocha, a dwie godziny później kolejny hymn za zwycięstwo w PŚ Justyny Kowalczyk. To było już pewne od pewnego czasu, ale dzisiaj Justysia po raz drugi z rzędu przekroczyła 2.000 pkt w PŚ, czego nikt wcześniej nie dokonał ani razu, bijąc jednocześnie o parę pkt swój rekord świata w tej klasyfikacji. BRAWOOO !!!
Jeszcze bardzo sympatyczne pożegnanie Petry Majdic z napisem na opasce na głowie.
Dzisiaj wielki dzień wielkich polskich sportowców Icon_biggrin3


- Miszon - 20.03.2011 04:29 PM

pabloyd napisał(a):Tak, przecież było widać, że to nie są piłkarze milanu (akurat tych mordki znamy z LM) Icon_razz
Powiem szczerze, że nie rozpoznałem w kilku przypadkach, że to sobowtóry Icon_wink2 . Ale z LM oglądam zwykle tylko wyniki, więc nic dziwnego.

Dzisiaj rewelacyjne przedpołudnie ze sportową zimą! Icon_biggrin3


- ku3a - 21.03.2011 12:24 PM

to, co się stało wczoraj w skokach to było coś absolutnie niesamowitego!! gdyby ktoś coś takiego zrobił w jakimś filmie to tylko bym się wkurzył, że to jakiś kretyński hollywoodzki happy end, który w życiu nie ma możliwości się wydarzyć.
nie będę już się powtarzać jak śledziłem wszystkie konkursy w skokach.
napiszę teraz tylko tak - w tym sezonie karierę zakończyli m.in. Ahonen, Kuettel, Uhrmann, Peterka(?!). wielcy zawodnicy, ale... mam wrażenie, że m.in. dzięki wczorajszemu dniu Adam zostanie w pamięci jako ktoś od nich większy, jako ktoś, kto przez CAŁĄ swoją karierę był WIELKI!


- pabloyd - 21.03.2011 04:05 PM

ku3a napisał(a):to, co się stało wczoraj w skokach to było coś absolutnie niesamowitego!! gdyby ktoś coś takiego zrobił w jakimś filmie to tylko bym się wkurzył, że to jakiś kretyński hollywoodzki happy end, który w życiu nie ma możliwości się wydarzyć.
Icon_lol a jednak Icon_wink2
Zresztą życie pisze całkiem niezłe scenariusze Icon_smile2

ku3a napisał(a):w tym sezonie karierę zakończyli m.in. Peterka(?!).
Icon_eek2 Ktoś go widział ostatnio, bo ja myślałem, że on nie skacze już parę lat Icon_wink2


- ku3a - 21.03.2011 05:11 PM

ano Icon_wink2.
ale teraz była oficjalna informacja, że kończy karierę Icon_razz.


- pabloyd - 21.03.2011 07:20 PM

Sprawdziłem skubańca i latał w tym roku w pucharze kontynentalnym, 86 miejsce w generalce. No cóż, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść Icon_mrgreen


- ku3a - 21.03.2011 08:40 PM

tak jak Rok Benkovic Icon_razz


- stavanger - 22.03.2011 12:40 AM

ku3a napisał(a):tak jak Rok Benkovic Icon_razz
Taki sportowy "One Hit Wonder" Icon_wink2


- Miszon - 25.03.2011 12:59 AM

Czy też One Wind Wonder Icon_wink2 .
A że Peterka jeszcze skakał to też byłem w szoku. Myślałem, że w 2008-9 się wycofał.


- pabloyd - 26.03.2011 01:56 PM

Dzisiaj o 15 mecz Jastrzębskiego Węgla z Trentino w półfinale Final Four (transmisja w TV4 od 14.30).
Szanse w meczu z najlepszą drużyną świata są nikłe. Swoją drogą ciekawe czy JW dotrwa do rozpoczęcia konkursu Małysza Icon_wink2 . A poważnie to mam nadzieję że powalczą.


- pabloyd - 26.03.2011 05:43 PM

No i niestety zdążyli przed pierwszym skokiem w Zakopanem.
Ale blamażu nie było (w odróżnieniu do wczorajszego występu kopaczy). Dwa sety przegrane nieznacznie w samych końcówkach (w drugim JW prowadził nawet 23:21).
Jutro o tej samej porze mecz o 3m. z ruskimi.


- tomas585 - 26.03.2011 07:34 PM

Jaki sponsor taka kadra Icon_lol



PS. idę jutro do biedronki , może dostane powołanie Icon_lol