Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- pabloyd - 17.02.2011 02:17 PM

michal91d napisał(a):bo zawsze gdy gdzieś typowałem zwycięstwo przeciwnika wygrywał Lech Icon_mrgreen )
Icon_lol dobry sposób na wysokie zwycięstwo Lecha Icon_mrgreen
linka poczytam wieczorem, bo już wychodzę.


- pabloyd - 20.02.2011 12:15 AM

michal91d napisał(a):
pabloyd napisał(a):Jaka wojna ?
http://media2.pl/media/74981-polsat-testuje-hd-w-dvb-t,-spor-z-telewizja-n.html
Polska klasyka. UEFA chyba wie komu sprzedała prawa do czego Icon_mrgreen

michal91d napisał(a):
pabloyd napisał(a):A dzisiaj potypujemy ?
to ja może 4-1 dla Bragi (nie dlatego, że nie lubię Lecha, a bardziej z przekory, bo zawsze gdy gdzieś typowałem zwycięstwo przeciwnika wygrywał Lech Icon_mrgreen )
Udało się Icon_mrgreen
Skromnie bo skromnie ale zawsze Icon_wink2


- stavanger - 20.02.2011 12:22 PM

pabloyd napisał(a):
michal91d napisał(a):
pabloyd napisał(a):A dzisiaj potypujemy ?
to ja może 4-1 dla Bragi (nie dlatego, że nie lubię Lecha, a bardziej z przekory, bo zawsze gdy gdzieś typowałem zwycięstwo przeciwnika wygrywał Lech Icon_mrgreen )
Udało się Icon_mrgreen
Skromnie bo skromnie ale zawsze Icon_wink2
To może na rewanż wytypuj wynik 1:1, jak będzie odwrotnie to nic się nie stanie Icon_wink2


- pabloyd - 23.02.2011 12:44 PM

Lepiej powtórkę z Turynu, będzie więcej goli do oglądania Icon_biggrin3


- pabloyd - 23.02.2011 06:35 PM

Już jutro rozpoczynają się mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym. I od razu emocje związane z występem Justyny Kowalczyk. Co prawda sprint to nie jest jej ulubiona konkurencja, ale szansa na medal przecież jest. Okaże się też czy Bjorgen będzie miała dalej szansę zdobycia 6-ciu złotych medali.
W miniony weekend Justyna zapewniła sobie po raz trzeci z rzędu wygraną w klasyfikacji pucharu świata. Przed nią tego wyczynu dokonała tylko jedna narciarka Marjo Matikainen.


- pabloyd - 24.02.2011 11:22 AM

Od wtorku w internecie i pewnie nie tylko, wiele pomyj wylano na Radwańską za jej kłótnię z sędzią i przegrany później mecz. Warto więc wiedzieć, że sędzia meczu działał wbrew przepisom i na szkodę Radwańskiej.

" WTA jeszcze raz przyjrzała się decyzji sędziego głównego i według przepisów WTA punkt powinien zostać powtórzony. WTA już przeprosiła Panią Radwańską. Choć arbiter prowadzący tamten mecz należy do najlepszych na świecie, w każdym sporcie, w którym dochodzi do ludzkiej oceny, może dojść do takich pomyłek" - napisał Ben Wyatt, który w WTA pełni funkcję dyrektora ds. komunikacji na Europę.


- pabloyd - 24.02.2011 05:36 PM

Kowalczyk zajęła dzisiaj piąte miejsce w sprincie techniką dowolną.
Wygrała Bjorgen.


- drwycior - 24.02.2011 10:59 PM

No boją się grać. Jak zmusić piłkarzy żeby chcieli grać w piłkę... to jest odwieczny problem polskiej piłki. Fajne boisko mają w miarę, fajnego przeciwnika, ale jak będą przegrywać 0:4 to wtedy się rozluźnią i zaczną grać. Tak, myślę że ew. to mógłby być sposób.


- pabloyd - 24.02.2011 11:09 PM

drwycior napisał(a):No boją się grać. Jak zmusić piłkarzy żeby chcieli grać w piłkę... to jest odwieczny problem polskiej piłki.
Dawać im średnią krajową za smęcenie się po boisku Icon_mrgreen


- drwycior - 25.02.2011 12:11 AM

pabloyd napisał(a):Dawać im średnią krajową za smęcenie się po boisku
No być może to by zmieniło psychikę, czyli zamiast premię za strzelone bramki, ujemną premię za niestrzelone bramki Icon_wink
Czyli tak - jeśli szansa paraliżuje - a tak jest, każda szansa zdobycia czegoś więcej niż już zostało zdobyte, paraliżuje (przykładów masa w przeszłości, choćby dzisiaj Muszynianka zupełnie sparaliżowana byciem faworytem) to napwno pomocne byłoby zaczynanie każdego meczu od wyniku 0:3 w plecy, na zasadzie gorzej już nie może być, może byc tylko lepiej, czyli doprowadzenie do remisu i tym samym uniknięcie ujemnej premii za przegrany mecz byłoby rozwiązaniem.
Icon_cool2


- pabloyd - 25.02.2011 12:14 AM

drwycior napisał(a):uniknięcie ujemnej premii za przegrany mecz byłoby rozwiązaniem.
Icon_cool2
Icon_lol
Jakby im wpadł ten strzał rozpaczy w poprzeczkę to byliby bohaterami: hart ducha, gra do końca, nigdy się nie poddają , itd.
I do kasy Icon_mrgreen


- michal91d - 26.02.2011 06:34 PM

Świetna sportowa sobota! Icon_smile2
Justyna - zrobiła co mogła, wydaje się, że Bjoergen była poza zasięgiem.
Adam - właściwie tez zrobił co mógł. Dwa świetne skoki. Do Morgersterna trochę brakło, ale coś czuję, że na średniej skoczni może być jeszcze lepiej Icon_smile2

P.S. Zwrócił ktoś uwagę na oprawę muzyczną? Ja wyłapałem Coldplay "Viva la Vida" i U2 "City of Blinding Lights" Icon_wink2


- pabloyd - 27.02.2011 01:53 PM

Adama niestety nie oglądałem, bo wyjechałem na Odjazdy, ale z tego co widzę po wynikach to różnice na podium były dość wyraźne jak na średnią skocznię. Super, że tym razem Adaś odebrał Ammanowi medal ... tym razem brązowy Icon_wink2 .
Wielkie pokłony dla wielkiego Adasia !! Po tylu latach ciągle w czołówce, ciągle medale na największych imprezach. Brawo, brawo, brawo, ... Icon_biggrin3 . Życzę kolejnego medalu !

Zdołałem za to oglądnąć rano Justynę. Jakkolwiek by się dużo malkontentów nie znalazło, kręcących nosem, że przegrała wyraźnie z Bjorgen, to ja uważam ten występ za wspaniały. Zdecydowanie zajęła drugie miejsce. Próbowała szarpać i odskoczyć. Zobaczmy też na różnicę nad czwartą Kallą, prawie 50sek. A Bjorgen, no cóż odkąd zaczęła legalnie przyjmować środki "wspomagające oddychanie" jest nie do pobicia, ale ... zaraz, zaraz rok temu na 30 kilosów chyba jednak z kimś przegrała Icon_wink2 .
Wielkie brawa dla Justyny za hart ducha i wielką formę sportową !! Brawo, brawo, brawo, ... Icon_biggrin3 . Życzę kolejnych medali !


- saferłel - 27.02.2011 02:08 PM

pabloyd, widzę, że masz jakieś poolimpijskie kompleksy. Ja bardzo cieszę się z medalu Adama, ale równie mocno żałuję, że Simon nie przeskoczył jakiegoś Austriaka. Adam i Simon to najlepsi skoczkowie ostatniej dekady! Mam nadzieję, że podzielą się medalami na dużej skoczni. Sądzę, że Kofler tam nie będzie się liczył.


- michal91d - 27.02.2011 02:13 PM

saferłel napisał(a):Adam i Simon to najlepsi skoczkowie ostatniej dekady!
zdecydowanie bardziej wolę Simona niż Morgensterna i zarozumiałego Schlierenzauera.


- ku3a - 27.02.2011 02:21 PM

michal91d napisał(a):Do Morgersterna trochę brakło, ale coś czuję, że na średniej skoczni może być jeszcze lepiej Icon_smile2
przecież to była średnia Icon_wink2.
pabloyd napisał(a):Justyna - zrobiła co mogła, wydaje się, że Bjoergen była poza zasięgiem.
no tak, Justyna zdobyła złoto wśród pełnosprawnych. a niepełnosprawni to zdaje się swoją oddzielną imprezę mają. ale to oddzielny temat. dla Bjorgen gratulacje również, a dla Justyny wielkie brawa i podziękowania za wspaniałe emocje! Icon_biggrin3 a to jeszcze nie koniec Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Wielkie pokłony dla wielkiego Adasia !! Po tylu latach ciągle w czołówce, ciągle medale na największych imprezach. Brawo, brawo, brawo, ... Icon_biggrin3 . Życzę kolejnego medalu !
tak jest! Icon_biggrin3 aż się wczoraj wzruszyłem jak zobaczyłem, że wyprzedził Ammanna i że już jest medal Icon_smile2. brawo, brawo, brawo Adam!!! Icon_biggrin3
a swoją drogą, to wreszcie Ammanna odpowiednio potraktowali w notach, bo to było po prostu karygodne jak oni mu dawali dziewiętnastki przy absolutnym braku telemarku. (żeby nie było saferłel - bardzo lubię Ammanna Icon_wink2. chodzi mi tylko o niesprawiedliwe ocenianie)

dzisiaj drużynówka... no cóż, Austriacy raczej poza zasięgiem, ale potem Norwegia, Niemcy, Finlandia, no i my. myślę, że to będą miejsca 2-5. o 6-8 pewnie powalczą Japończycy ze Słoweńcami i Czechami. u nas Adam czy Kamil mogą robić co się da, ale tak naprawdę o tym czy będą jakieś szanse na medal decydować będą skoki Huli. ale Stefan rzadko zawodzi w konkursach drużynowych i liczę, że i tym razem będziemy zadowoleni. i oby Żyła powtórzył znakomite wczorajsze skoki.


- ku3a - 27.02.2011 02:24 PM

michal91d napisał(a):zdecydowanie bardziej wolę Simona niż Morgensterna i zarozumiałego Schlierenzauera.
ja Morgensterna bardzo lubię. Schliriego w sumie też, moim zdaniem jest sympatyczny, z tego co w tv widać, ale bez przesady, nie chcę, żeby wszystko wygrywał. i jak wczoraj był w szoku po swoim pierwszym schrzanionym skoku, to się cieszyłem Icon_wink2. normalnie nie wierzył co się stało Icon_wink2.
a mój zdecydowany ulubieniec, Janne Ahonen, niestety jest tłem dla zawodów.


- michal91d - 27.02.2011 02:37 PM

ku3a napisał(a):przecież to była średnia Icon_wink2 .
no racja Icon_razz
ku3a napisał(a):a swoją drogą, to wreszcie Ammanna odpowiednio potraktowali w notach, bo to było po prostu karygodne jak oni mu dawali dziewiętnastki przy absolutnym braku telemarku.
o tak, tu się zgodzę, ale Kamila w pierwszej serii skrzywdzili.
mój typ na drużynówkę dzisiaj:
1. Austria
2. Norwegia
3. Niemcy
4. Finalndia
5. Polska
ku3a napisał(a):a mój zdecydowany ulubieniec, Janne Ahonen, niestety jest tłem dla zawodów.
a Janne lubię i nawet od dziecka lubiłem, pamiętam jak jeszcze w masce skakał Icon_wink2


- pabloyd - 27.02.2011 03:01 PM

ku3a napisał(a):dla Justyny wielkie brawa i podziękowania za wspaniałe emocje! Icon_biggrin3 a to jeszcze nie koniec Icon_smile2.
Dwa medale jeszcze na bank Icon_smile2

ku3a napisał(a):chodzi mi tylko o niesprawiedliwe ocenianie
To niestety w skokach jest obecne od dawna.

michal91d napisał(a):
saferłel napisał(a):Adam i Simon to najlepsi skoczkowie ostatniej dekady!
zdecydowanie bardziej wolę Simona niż Morgensterna i zarozumiałego Schlierenzauera.
Ja też lubię Simona jest naturalnie sympatyczny, ale to nie znaczy że może sobie tak złoto zabierać Adasiowi Icon_mrgreen

W drużynówce lubią być zaskoczenia, no i jeszcze pogoda może namieszać. Stawiam nietypowo na sensację:
1. Norwegia
2. Austria
3. Niemcy
4. Polska
5. Finlandia


- ku3a - 27.02.2011 03:35 PM

u mnie bardzo podobnie:
1. Austria
2. Norwegia
3. Niemcy
4. Polska
5. Finlandia