Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- pabloyd - 11.02.2011 03:36 PM

Będzie bardzo ciężko. Sporting w lidze gra cały czas i jest w formie. Do tego bardzo łądnie zaprezentował się na jesień w pucharach. Wyeliminował Celtic i Sevillę w drodze do Ligi Mistrzów, a w grupie wygrał nawet u siebie z Arsenalem, ostatecznie zajmując trzecie miejsce za Szachtarem i Arsenalem.


- pabloyd - 11.02.2011 09:07 PM

Lech Poznań został ukarany przez UEFA grzywną oraz zamknięciem stadionu w zawieszeniu. Na najbliższy mecz ze Sportingiem Braga i tak jednak będzie mogło wejść tylko 20 tys. widzów. Decyzja UEFA jest podyktowana zaniedbaniami, jakie stwierdziła podczas wizytacji stadionu przy ul. Bułgarskiej. Jest ona brzemienna w skutkach, bowiem oznacza, że na czwartkowy mecz ze Sportingiem Braga nie będzie prowadzona w ogóle sprzedaż otwarta biletów. Chyba, że UEFA uwzględni odwołanie Lecha, które ten złoży w trybie pilnym.

Do meczu z Portugalczykami został bowiem niespełna tydzień.

Kara w zawieszeniu oznacza także, że jeśli zaniedbania nie zostaną usunięte, na kolejny ewentualny mecz pucharowy Lecha - z FC Liverpool bądź Spartą Praga - stadion przy Bułgarskiej zostanie w ogóle zamknięty.




Lech Poznań wydał w tej sprawie oświadczenie, które brzmi:

W dniu 09 lutego 2011 roku Wydział Kontroli i Dyscypliny UEFA ukarał klub KKS Lech Poznań karą grzywny w wysokości 20.000 euro oraz karą meczu bez udziału publiczności w zawieszeniu na dwa lata. Powodem przedstawionego wyżej stanu rzeczy są:
a) zaniedbania w zakresie organizacji ewakuacji kibiców ze stadionu miejskiego w Poznaniu
b) zbyt wąskie drogi ewakuacji (przejście za II trybuną przy Forcie)
c) zablokowanymi przejściami przez stojących na schodach kibiców
d) zbyt zatłoczonymi wyjściami
e) wadliwą numeracją krzesełek na stadionie

KKS Lech Poznań zapewnia, że wszelkie nieprawidłowości leżące po stronie KKS Lech Poznań S.A. związane z organizacją meczu piłkarskiego zostaną usunięte przed zbliżającym się meczem UEFA Liga Europy z SC Braga. W szczególności Klub informuje, iż zobowiązany jest do wprowadzenia stewardów na trybunę numer II. W związku z powyższym, uprzejmie prosimy wszystkich Kibiców Lecha Poznań o zajmowanie miejsc w sektorach i pozostawienie pustych przejść ewakuacyjnych i schodów pomiędzy sektorami.

Jednocześnie wydział Kontroli i Dyscypliny UEFA wydał zaocznie decyzję nakazującą klubowi KKS Lech Poznań S.A. ograniczenie sprzedaży biletow na mecz UEFA Liga Europy z S.C. Braga do 50% całkowitej pojemności stadionu miejskiego w Poznaniu. W konsekwencji KKS Lech Poznań S.A. oświadcza, iż otwarta sprzedaż biletów na mecz z S.C. Braga może nie zostać uruchomiona. Powyższa decyzja umotywowana jest krytyczną sytuacją związaną z przygotowaniem Stadionu Miejskiego w Poznaniu w zakresie infrastruktury zapewniającej bezpieczeństwo kibiców na meczu.

KKS Lech Poznań S.A. oświadcza, iż o decyzji UEFA i jej podstawach został poinformowany dziś w godzinach popołudniowych. W tym zakresie klub podjął już niezbędne kroki prawne. O sytuacji związanej ze sprzedażą biletów na mecz z SC Braga w dniu 17 lutego 2011 roku KKS Lech Poznań S.A. będzie informował na bieżąco.


- stavanger - 12.02.2011 12:02 AM

W Poznaniu odbywają się Halowe Mistrzostwa Świata w hokeju na trawie. Wczoraj po raz drugi w historii pokonaliśmy Niemców, a dzisiaj pomimo porażki z Holandią udało się zapewnić awans do półfinału w którym jutro zagramy z Austrią.
Impreza rangi mistrzowskiej a jest pomijana w serwisach sportowych.


- ku3a - 12.02.2011 01:40 AM

byłeś na jakimś meczu? ja śledzę wyniki w necie.


- stavanger - 12.02.2011 12:16 PM

Nie byłem, ale mam nadzieję, że na ewentualny finał się wybiorę Icon_smile2


- ku3a - 12.02.2011 11:25 PM

to daj znać jak było Icon_wink2.
gdyby patrzeć tylko na wyniki półfinałów...


- stavanger - 13.02.2011 05:13 PM

niestety porazka, a bylo juz 2-0.


- ku3a - 13.02.2011 06:03 PM

szkoda...
ale widzę, że po dogrywce...
a w dodatku jak się spojrzy na pozostałe wyniki Niemców...


- pabloyd - 15.02.2011 09:11 PM

Czołówka najlepiej zarabiających polskich sportowców:

1. Robert Kubica Formuła 1 25 mln
2. Marcin Gortat koszykówka 17,5 mln
3. Sebastian Janikowski futbol amerykański 12 mln
4. Tomasz Kuszczak piłka nożna 10 mln
5. Ireneusz Jeleń piłka nożna 9,6 mln
6. Jakub Błaszczykowski piłka nożna 7,2 mln
7. Artur Boruc piłka nożna 6,4 mln
8. Łukasz Fabiański piłka nożna 6,2 mln
9. Jerzy Dudek piłka nożna 6 mln
10. Tomasz Gollob żużel 5,9 mln
11. Mariusz Lewandowski piłka nożna 5,6 mln
12. Adam Małysz skoki narciarskie 4,8 mln
13. Justyna Kowalczyk biegi narciarskie 4,2 mln
14. Albert Sosnowski boks 4 mln
15. Sebastian Boenisch piłka nożna 4 mln
16. Ebi Smolarek piłka nożna 4 mln
17. Ludovic Obraniak piłka nożna 4 mln
18. Artur Wichniarek piłka nożna 4 mln
19. Michał Żewłakow piłka nożna 4 mln
20. Agnieszka Radwańska tenis 3,7 mln


- ku3a - 16.02.2011 12:36 AM

Dudek to ma naprawdę niezłą fuchę Icon_wink2.
Małysz aż tyle wyciąga? wow!


- pabloyd - 16.02.2011 12:42 AM

ku3a napisał(a):Dudek to ma naprawdę niezłą fuchę Icon_wink2.
I małe ryzyko kontuzji Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):Małysz aż tyle wyciąga? wow!
Należy mu się jak mało komu na tej liście Icon_smile2


- Yacy - 16.02.2011 12:49 AM

pabloyd napisał(a):Należy mu się jak mało komu na tej liście
tylko to jest na pewno bez reklam? jakoś nie chce mi się wierzyć...


- ku3a - 16.02.2011 12:55 AM

no właśnie mi też...
ja nie mówię, że się nie należy, bo też ciężko by mi było wskazać kogoś, kto bardziej zasługuje, ale skąd aż tyle kasy?


- Yacy - 16.02.2011 12:58 AM

nie dawało mi to spokoju... na stronie Super Expressu jest m.in. taki wpis:

W 2010 roku dwa srebrne medale olimpijskie przyniosły Małyszowi 300 tysięcy złotych od Polskiego Komitetu Olimpijskiego i 125 tysięcy od Polskiego Związku Narciarskiego.

Znacznie więcej "Orzeł z Wisły" zarobił jednak na kontraktach reklamowych (Red Bull, Generali i 4Fun), których wartość znacznie wzrosła po sukcesach w Vancouver. Pod koniec 2010 roku Małysz podpisał kolejne umowy - z Teekanne i Lotto. Łącznie kontrakty przyniosły Małyszowi około 4 milionów złotych!


oraz

Pudzian zarobił 1,5 miliona. Jak? Bił, śpiewał, reklamował...


czyli jednak z reklamami. Icon_wink2

ps. Gortat dziennie zarabia 49 tys. PLN :roll:


- pabloyd - 16.02.2011 01:20 AM

ku3a napisał(a):ja nie mówię, że się nie należy,
O to Cię nie podejrzewałem Icon_wink2

Yacy napisał(a):nie dawało mi to spokoju... na stronie Super Expressu jest m.in. taki wpis:
Mnie się zawsze wydawało że bez reklam. Może Gortat ma zakaz występowania w reklamach poza kontraktem, a biedny Małysz i Kowalczyk mogą zarobić porządnie tylko na reklamach.


- Yacy - 16.02.2011 01:36 AM

ja tam mógłbym zarabiać tylko na reklamach. Bez skakania i biegania Icon_mrgreen


- pabloyd - 16.02.2011 01:43 AM

Yacy napisał(a):ja tam mógłbym zarabiać tylko na reklamach. Bez skakania i biegania Icon_mrgreen
Nic tylko znaleźć płacącego Icon_wink2


- michal91d - 17.02.2011 01:27 PM

wróciła Liga Mistrzów
wczoraj piękny mecz i jakże cieszący mnie wynik Icon_biggrin3 Brawo Arsenal Icon_smile2

a na wojnie N z Polsatem o LM zyskują widzowie Icon_smile2


- pabloyd - 17.02.2011 01:59 PM

michal91d napisał(a):wróciła Liga Mistrzów
wczoraj piękny mecz i jakże cieszący mnie wynik Icon_biggrin3 Brawo Arsenal Icon_smile2
Tak świetny mecz na początek i jakie emocje, szczególnie dla tych sympatyzujących z Arsenalem Icon_smile2

michal91d napisał(a):a na wojnie N z Polsatem o LM zyskują widzowie Icon_smile2
Jaka wojna ?

**************************
A dzisiaj potypujemy ?
Ja zaraz wychodzę i wracam po meczu, więc ode mnie typ "realny" 1:1


- michal91d - 17.02.2011 02:07 PM

pabloyd napisał(a):Jaka wojna ?
http://media2.pl/media/74981-polsat-testuje-hd-w-dvb-t,-spor-z-telewizja-n.html

pabloyd napisał(a):A dzisiaj potypujemy ?
to ja może 4-1 dla Bragi (nie dlatego, że nie lubię Lecha, a bardziej z przekory, bo zawsze gdy gdzieś typowałem zwycięstwo przeciwnika wygrywał Lech Icon_mrgreen )