Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- saferłel - 21.06.2010 05:05 PM

Władze komunistycznej Korei Północnej podjęły zadziwiająco pomyślną dla kibiców decyzję, a mianowicie mecz tej reprezentacji z Portugalią na Mistrzostwach Świata zostanie pokazany na żywo w państwowej telewizji.

Jest to skutek bardzo dobrej postawi północnokoreańskich piłkarzy w pierwszym meczu Mundialu (Korea Północna przegrała minimalnie z Brazylią 1:2). Spotkanie z Brazylią kibice w Korei obejrzeli następnego dnia, ponieważ pojedynek z "Canarinhos" rozpoczął się o godzinie 20:30 w RPA czyli o godzinie 3:30 w nocy czasu lokalnego w Korei Północnej.


Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol
To im się udało trafić z meczem ;P

Ja niestety nie oglądałem, ponieważ byłem na bilardzie w Katowicach.


- stavanger - 21.06.2010 05:11 PM

Z wieści poza mundialowych: Michał Przysiężny w II rundzie Wimbledonu, pokonał rozstawionego z 17 Ivana Ljubicicia 7:5, 7:6 (7-5), 6:3.


- saferłel - 21.06.2010 05:31 PM

Icon_eek2 Icon_biggrin3 wow. Bardzo się cieszę.


- kajman - 21.06.2010 06:09 PM

ku3a napisał(a):szkoda jednak, że dla innych synonimami są "ilość" i "liczba".
Na pewno nie są synonimami. Przecież nie używam pojęć: ilość pojedyńcza i mnoga ani ilość pierwsza lub złożona. Natomiast jak się jednak upewniłem (bo nadwątliłeś moją wiarę) używam pojęcia ilość w jak najbardziej prawidłowym znaczeniu. Myślę bowiem, że MSJP PWN (wyd. 1999) jest jednak źródłem wiarygodnym, a w nim znalazłem:
ilość - kategoria pojęciowa obejmująca to, co może podlegać mierzeniu lub liczeniu, czego może być więcej lub mniej, miara czegoś


- Miszon - 21.06.2010 06:46 PM

stavanger napisał(a):Michał Przysiężny w II rundzie Wimbledonu, pokonał rozstawionego z 17 Ivana Ljubicicia
Icon_eek2
GRatulacje!!!
saferłel napisał(a):To im się udało trafić z meczem ;P
Strzelam, że w 60 minucie mieli "problemy techniczne" i stracili łączność, której nie odzyskali do końca meczu. Ale wynik dziwny, bo pierwsza połowa to nawet bym powiedział z minimalną przewagą Koreańczyków. Albo remisowo. Później chyba za bardzo w siebie uwierzyli, a jak zaczęli gonić wynik no to po zabawie. Jeszcze trener nie widział że prawy obrońca spuchł i z tej strony padły chyba ze 3-4 bramki zanim go zdjął. No a 5:0 to już żal było patrzeć, nie chciało już im się grać. Chyba już wizja obozu pracy paraliżowała ich poczyniania.

W ostatniej grupie najważniejszy będzie... HOnduras Icon_biggrin3 . Reszta chyba powygrywa między sobą i bramki z nim będą decydować.


- saferłel - 21.06.2010 06:47 PM

Ja liczę na jakieś 3:0 dla Szwajcarii. Muszą się chłopaki zebrać w sobie.


- kajman - 21.06.2010 06:49 PM

Miszon napisał(a):W ostatniej grupie najważniejszy będzie... HOnduras Icon_biggrin3 . Reszta chyba powygrywa między sobą i bramki z nim będą decydować.
Może być ważny, ale nie jestem pewien, czy Hiszpania poradzi sobie z Chile.


- Miszon - 21.06.2010 06:49 PM

Tzn. skoro Szwajcarzy wiedzą, że bramki są ważne to sądzę że będą w stanie strzelić więcej niż 1. Chile jeszcze tego nie wiedziało, bo nie sądziło że Hiszpania przegra ze Szwajcarią. I tak bardzo nie cisnęło. Remis z Hiszpanią będzie ciężki do uzyskania. No, chyba że Hiszpanie dziś się posypią w czasie męczarni z Hondurasem i będzie wielka sensacyja! Ale raczej będzie pogrom jak rano Portugalii. Może nie takie rozmiary, ale ze 3 mogą wcisnąć.


- michal91d - 22.06.2010 08:22 AM

a dzisiaj czeka nas remis Meksyku z Urugwajem Icon_mrgreen


- Miszon - 22.06.2010 11:10 AM

Raczej tak. Tym bardziej, że już przed MŚ stawiałem w tym meczu remis. Także nawet specjalnie nie będą musieli udawać, że grają, bo raczej tak się układają ich siły.

A także remis w meczu Francji z RPA (choć tutaj może jednak RPA wygra).


- drwycior - 22.06.2010 04:32 PM

No i play-offy Icon_wink Zastanawiam sie czy nie wyciągnać starego telewizora z piwnicy Icon_wink
Francji napewno nie żal, RPA trochę, ale cieszę się że Mexico i Uruguay zostaną bo zawsze ich futbol mi się podobał, szczególnie Meksyku ! Szkoda że nie jest naodwrot, że Meksyk na 2. w grupie, bo mieliby szanse na 1/4 finału a i ciekawe derby Urugwaj-Argentyna by było.

RPA!! Hehe, może jeszcze będzie 4:0.


- saferłel - 22.06.2010 04:42 PM

Mam nadzieję, że Urugwaj i Meksyk zagrają fair, jeśli będą grać celowo na remis to życzę Indianom jak najgorzej.

RPA do boju! Mogło być już 3:0 nawet!


- saferłel - 22.06.2010 04:46 PM

Gol dla Urugwaju! Jeszcze tylko po jednym trafieniu dla RPA i reprezentantów Ameryki Południowej i mamy RPA w 1/8 Icon_biggrin


- drwycior - 22.06.2010 04:55 PM

Wg statystyk Instituto Mexicano, Meksyk strzela średnio 2 bramki w drugiej połowie... ( Icon_mrgreen )


- drwycior - 22.06.2010 05:17 PM

Czy było już wcześniej tak, ze TVP albo Polsat pokazywali te równoległe mecze w grupie, jak nie było jeszcze TVPSport?
Kiedyś to był problem z tym, Niemcy też nie zawsze pokazywali. Trzeba było oglądać to co wybrała redakcja.


- saferłel - 22.06.2010 05:29 PM

A miałem nadzieję, że ta hołota nie wyjdzie na drugą połowę meczu. Wracać do domu dzikusy!


- drwycior - 22.06.2010 05:31 PM

saferłel napisał(a):Wracać do domu dzikusy!
Oni są w domu Icon_wink


- saferłel - 22.06.2010 05:50 PM

Francja to kraj dzikich piłkarzy.


- drwycior - 22.06.2010 05:56 PM

Aaa... myślałem że hołota to Francuzi a dzikusy to RPA a tu jedno i drugie. Nie dość że hołota to jeszcze dzikusy Icon_wink


- Miszon - 22.06.2010 06:14 PM

drwycior napisał(a):Czy było już wcześniej tak, ze TVP albo Polsat pokazywali te równoległe mecze w grupie, jak nie było jeszcze TVPSport?
Było. Na Polsacie jeden, na Polsat Sport drugi mecz. Albo na Polsat Sport extra. Na jedno wychodzi. No i jak ktoś ma HD, to (być może?) ma możliwość wyboru meczu :?: (w TVN jest w każdym razie tak jak LM leci).