Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- saferłel - 15.06.2010 03:24 PM

Hehe, no to ładnie Słowacja sobie pograła z Nową Zelandią Icon_razz2


- Miszon - 15.06.2010 03:32 PM

Raczej Nowa Zelandia ze Słowacją. Bo Słowacja to olała tę grę Icon_confused2 .


- saferłel - 15.06.2010 10:40 PM

Heh, i w końcu zagrali Icon_smile2

Pierwsza połowa nijaka. Tak jak w sparingach. Nadal będzie nas dręczyć pytanie czy są tak słabi, czy też im się nie chciało. Prawdę mówiąc Korea skutecznie przerywa ataki (szczególnie środkiem), ustawiając mur nie do przejścia. Winą Brazylii było z pewnością zbytnie rozluźnienie i brak gry kombinacyjnej. W drugiej połowie to wróciło. Korea zaczęła słabnąć, a pięciokrotni mistrzowie świata zaczęli czuć się o wiele swobodnej (no właśnie, bo czemu nawet w ich przypadku nie można mówić o tremie?) i pewniej. Status najlepszego gracza na boisko potwierdził Maicon, strzelając genialną bramkę (najpiękniejsza jak na razie w MŚ). Odżył Kaka, którego uczciwie muszę pochwalić za kilka błyskotliwych zagrań, chociaż do tej pory moja krytyka jego osoby była bardzo ostra. Bramka Elano zupełnie rozluźniła zespół Dungi. Gol dla Korei wyniknął za to z chwilowego gapiostwa spowodowanego faulem Ramiresa. Patrząc na Brazylię z drugiej połowy można być optymistą, zakładając dodatkowe zaangażowanie w kolejne mecze z WKS i Portugalią. Oczywiście wynik mógłby być wyższy (pechowy ''spalony'' Fabiano, Robinho i jego bomby z 16 metrów), ale nie ma sensu gdybać....jest 2:1.
Mimo nieprzekonującego wyniku na papierze to był najlepszy z ostatnich trzech meczy Brazylii, która powoli wchodzi w rytm. Oby trend się utrzymał.


- ku3a - 15.06.2010 10:45 PM

saferłel napisał(a):Status najlepszego gracza na boisko potwierdził Maicon, strzelając genialną bramkę (najpiękniejsza jak na razie w MŚ)
e tam, ja nie wierzę, że to był strzał.


- saferłel - 15.06.2010 10:49 PM

Cytat:e tam, ja nie wierzę, że to był strzał.
A czy ma to jakieś znaczenie w tym momencie? Gol padł, piękny. A Maicon i bez bramki zasłużył na MVP. Fantastycznie wspomagał skrzydło, był bardzo aktywny, często przechwytywał piłkę (nawet nie w roli obrońcy). Zresztą Brazylia pokazała, że jej obrona jest nastawiona bardzo ofensywnie. To dobrze.


- ku3a - 16.06.2010 12:40 AM

saferłel napisał(a):A czy ma to jakieś znaczenie w tym momencie?
dla mnie decydujące. bo co innego fantastyczny strzał, a co innego niesamowity fart. no ale i Brazylia może mieć czasem farta, a że jest Brazylią, to się powie, że to miał być strzał i prawie każdy będzie skłonny uwierzyć Icon_razz.


- Miszon - 16.06.2010 12:50 AM

ALe szkoda, że 2:2 nie było. To byłyby jaja Icon_mrgreen (i tak by później z grupy wyszli na pierwszym, więc nic by się nie stało, ale zawsze jakieś emocje w tych nudnych mistrzostwach by się stały).


- ku3a - 16.06.2010 12:55 AM

czy ja wiem czy i tak by wyszli? Icon_smile2
zresztą i teraz mam taką wizję, że twardo dające Wybrzeże nie daje sobie wbić bramy, ale też nie ma argumentów, by wygrać i mecz kończy się bezbramkowo; Portugalia z kłopotami, po gruzie, ale wygrywa 2:0; Brazylia-Portugalia to prawdziwa wojna, kończy się bójką, ale i remisem, a Wybrzeże trafia na wykończoną dwoma pierwszymi meczami Koreę, która nie ma już sił stawić po raz trzeci tak silnego opora i jest wysokie zwycięstwo. wszystkie drużyny mają po 5 punktów, ale Brazylia pechowo najsłabszy bilans bramkowy Icon_razz.


- drwycior - 16.06.2010 09:37 AM

ku3a napisał(a):e tam, ja nie wierzę, że to był strzał.
w wywiadzie mowił że był. Pozatym mówił że istotnie im zimno przeszkadza, nie lubia grać przy takim zimnie i mają z tym problem.
Argumenty, że własnie wtedy trzeba więcej biegać żeby się rozgrzać niestety do nich nie trafiają... hyhy


- Miszon - 16.06.2010 10:37 AM

Dziwne. Nam się zawsze w szkole najlepiej grało przy temperaturze około 10 stopni albo i mniej, jak facet siedział w kurtce na ławce, a my biegaliśmy po boisku "góra ciepła, dół odkryty" Icon_razz . Strzeliłem właśnie w takim październikowo-listopadowym meczu gola uznanego przez wielu kolegów za najpiękniejszego w historii naszych wszystkich gier w podstawówce Icon_biggrin3 (a niewiele strzelałem, bo wówczas grałem na obronie, dopiero w liceum na rozgrywającego się przesunąłem bo nie miałem już siły tyle biegać do przodu i z powrotem Icon_wink2 . Za to granie na obronie miało też takie plusy, że na tyle dobrze się w tym wyspecjalizowałem, że pojechałem na zawody w nożną, co zdumiło wszystkie nauczycielki, które myślały że ja tylko nauką się zajmuje 500(2) ).

@ku3a - Hehe, wizja ciekawa Icon_smile2 . U mnie podobnie, ale w mojej wizji Portugalia przegrywa z Brazylią. I w ten sposób przechodzą WKS i BRA. Gorzej, jeśli w takiej kolejności, bo wtedy Hiszpania może przegrać w II rundzie z Brazylią.
Poza tym nie wiem, czy przy takiej grze Korea nie jest jednak w stanie zdobyć remisu z którymś z zespołów (raczej z WKS).


- prz_rulez - 16.06.2010 02:27 PM

jakos nie zalezy mi na sukcesie Brazylii... zawsze im zycze, zeby sie zakwalifikowali do mistrzostw, ale potem, to moga przegrywac ile wlezie Icon_biggrin3
w ogole to jakos te mistrzostwa mnie nie kreca. zreszta w ogole mam dosyc sceptyczny stosunek do nożnej Icon_wink ale jakos 4 lata temu byla wieksza ekscytacja (zwlaszcza, ze pierwsze dni MŚ zahaczylem o pobyt w Niemczech. i byl klimat w Kolonii, oj byl Icon_wink )


- saferłel - 16.06.2010 03:54 PM

Wizja Kuby to jakieś sci-fiction klasy C Icon_razz2 Nie ma mowy, by Brazylia nie wyszła. Mój limit pecha do wydarzeń sportowych się wyczerpał, czas na zemstę najlepszego zespołu świata ;]

A teraz do boju Szwajcaria!!!!! Rozwalcie ich!


- Yacy - 16.06.2010 04:10 PM

nie Szwajcaria tylko wejdź na forum.lp3.pl! Icon_wink2

a jeśli chodzi o 1:0 dla Brazylii, to ja tam widzę świetny strzał! Icon_smile2


- prz_rulez - 16.06.2010 04:37 PM

Brazylia najlepszą drużyną świata, a Hiszpania [jak rozumiem] jakimś dnem? Coś Ci Safer obiektywizmu brakuje Icon_razz2


- saferłel - 16.06.2010 04:48 PM

Dokładnie, tak uważam. Tu nie chodzi o żaden obiektywizm.

O wiele dziwniej brzmi twoja wypowiedź, że kibicujesz Brazylii w stadium kwalifikacji, ale życzysz jak najgorzej w turnieju.


- prz_rulez - 16.06.2010 05:25 PM

Wcale nie dziwnie. Kibicuję z powodu tradycji - żeby chociaż jedna drużyna brała udział we WSZYSTKICH W HISTORII mistrzostwach. ale na tym, co potem, to już kompletnie mi nie zależy.
p.s. twierdzisz, że dno jest w stanie wygrać Mistrzostwa Europy?...


- saferłel - 16.06.2010 05:34 PM

To faktycznie jest powód. Wow. Nie martw się, następne mistrzostwa w Brazylii ;]

prz_rulez napisał(a):p.s. twierdzisz, że dno jest w stanie wygrać Mistrzostwa Europy?...
Ja ich nie znoszę, to co innego niż twierdzić obiektywnie, że są do dupy. Łapiesz? Będąc obiektywnym w swoim subiektywizmie uważam, iż np. taki Iniesta to najlepszy piłkarz świata. Ale czy to mnie czyni jego fanem? Nie.


- kajman - 16.06.2010 05:39 PM

prz_rulez napisał(a):Brazylia najlepszą drużyną świata, a Hiszpania [jak rozumiem] jakimś dnem? Coś Ci Safer obiektywizmu brakuje Icon_razz2
Na razie to jednak Brazylia wygląda znacznie lepiej od Hiszpanii. Icon_lol I oby tak zostało do końca (chociaż obstawiałem remis).


- saferłel - 16.06.2010 05:53 PM

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Tego ostatniego wolnego już nie oglądałem Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

Proszę Państwa, co za miła niespodzianka! Pewnie nikt nie wierzył w moje ''Helweci do przodu!'', a tu proszę! Świętuję!

A co do samych Hiszpanów.....''grali jak zwykle....'' Icon_mrgreen


- kajman - 16.06.2010 06:03 PM

saferłel napisał(a):Pewnie nikt nie wierzył w moje ''Helweci do przodu!'', a tu proszę! Świętuję!
Nie wierzyłem, że wygrają, ale obstawiałem, że Hiszpanie nie poradzą sobie z obroną Hiszpanii.