Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- Miszon - 21.03.2010 01:29 AM

saferłel napisał(a):Uważam, że skoczek w jakiś sposób kontroluje odległość na jaką skacze. To jest momentami widoczne np. jeśli ma zapewnione zwycięstwo, to wtedy nie wyciąga maxymalnie.
No ale jeśli nie ma? Albo w pierwszym skoku? Wiadomo, jakoś może szybiej nieco wylądować, ale jak w tym momencie jest wysoko, to też takie nagłe lądowanie dobre nie jest.


- michal91d - 21.03.2010 05:46 PM

szkoda dzisiejszego skoku Rutkowskiego... było tak blisko... znowu...


- Miszon - 21.03.2010 06:20 PM

Na szczęście nie oglądałem, bo bym się wkurzył. Szczególnie, że podobno Młotka przy takich warunkach nie puścili, tylko przeczekał, aż się poprawią (zresztą też nie zachwycająco skoczył, czyli faktycznie mogło być na styk).


- ku3a - 21.03.2010 09:53 PM

ja jednak będę wracać do oceniania stylu. to jest po prostu paranoja. najwyższe noty dostają nie ci, którzy najładniej skoczyli, ale którzy najdalej. Schlierenzauer skacze 230, ląduje, owszem, z telemarkiem, ale narta mu odjeżdża w bok, no ale tak daleko chłopak skoczył to co mu będziemy żałować, co nie? bach, dwudziestka! Icon_eek2 to tylko przykład, więcej mi się nie chce wyliczać... :roll:


- saferłel - 24.03.2010 03:36 PM

Ja chciałem tylko napisać, że Marek strasznie kręci. Jak oglądałem tę konferencję, to naprawdę musiałem mieć ciekawy wyraz twarzy...


- Miszon - 24.03.2010 08:01 PM

Tak, po tych zeznaniach to wygląda na to, że wiedziała, że brała doping i to nie tylko ona. A finansowanie - kto wie, czy nie ze związku (bo to jednak nie takie tanie), zaś winę zwalono na Ukraińca.


- drwycior - 06.04.2010 08:46 PM

No to Barca- Arsenal - ciekawe czy ten mecz tez bedzie mial 2 oblicza jak tydzien temu.


- Miszon - 07.04.2010 11:53 AM

Noone watched. Ewribady lisent tó Rockiestra Icon_razz .

Ale patrząc na wyniki, to chyba miał 2 oblicza. Pierwsze 25 minut i reszta Icon_wink2 .


- NordicBoy - 07.04.2010 08:44 PM

Caroline Wozniacki zagra w WTA w Warszawie!! ;D


- saferłel - 07.04.2010 08:54 PM

Meczu nie oglądałem, ale raczej nie jestem usatysfakcjonowany. Jak gość strzela cztery bramki w meczu, to coś jest nie tak, leczy pewnie kompleks małego....no. Icon_wink2 Przynajmniej u mnie w szkole słyszałem takie opinie, a my, fani Chelsea, lubimy się znęcać nad innymi zespołami! 501


- tomas585 - 07.04.2010 10:54 PM

saferłel napisał(a):Jak gość strzela cztery bramki w meczu, to coś jest nie tak, leczy pewnie kompleks małego....no. Icon_wink2

Taa , podobny problem ma zapewne Simon Ammann Icon_lol


- saferłel - 07.04.2010 11:10 PM

To moja teoria, stosuje ją tylko przeciwko swoim wrogom. Simona proszę w to nie mieszać. Icon_wink2


- stavanger - 07.04.2010 11:40 PM

saferłel napisał(a):a my, fani Chelsea, lubimy się znęcać nad innymi zespołami! 501
to możecie się teraz poznęcać nad MU Icon_wink2


- saferłel - 07.04.2010 11:51 PM

To nasz chleb powszedni Icon_smile2


- michal91d - 08.04.2010 04:29 PM

bardzo się cieszę, że Bayern wyeliminował MU Icon_biggrin3
mieć takiego piłkarza w drużynie jak Olić to powód do dumy Icon_wink2


- saferłel - 08.04.2010 05:41 PM

Dziwne te półfinały, bez drużyny z UK. To duże zaskoczenie, aczkolwiek uważam to za wypadek przy pracy. Myślę, że finał Barcelona - Olympic Lyon jest realistyczny. Porażka z MU to wielka sensacja, tym bardziej, że Bayern moim zdaniem nie zalicza się już do super ścisłej czołówki europejskiej.
Poza tym liczę, że Julio Cesar jednak zatrzyma Messiego Icon_smile


- drwycior - 08.04.2010 09:44 PM

A Lyon sie zalicza?
Jak Bayern zaszedl tak daleko, to oni wyrwia jak mowi Szaranowicz ten final, tak jak wyrwali to wczoraj. Oni umieja wyrywac niestety. Wiesz jaka jest teraz prasa w niemcach? Po 10 latach posuchy maja straszny glod sukcesu. Chocby na czworakach. Ja nie lubie Bayernu, jak juz to Dortmund, ale wczoraj jak bylo 2:0 i potym co sie dzialo przez 30 minut, to bylem ciekawy juz tylko na druga polowe czy MU wytrzyma, i jak strzela jeszcze jedna bramke i bedzie 3:0 do przerwy - to napewno tak!
Ale jak krotko pozniej Bayern strzelil na 3:1 przed przerwa... to juz wiedzialem ze bedzie bardzo bardzo zle dla MU.
Te cholery umieja wyrywac.


- saferłel - 09.04.2010 01:00 PM

Moim zdaniem Lyon jest zawsze czarnym koniem, a ta edycja LM powinna w końcu zdjąć z nich ten tytuł. O ile już tego nie uczyniła.

Finał: Inter - Lyon.


- Miszon - 09.04.2010 06:09 PM

Jeszcze nie uczyniła, bo nie natknęli się na giganta. No, pomijając fazę grupową (chociaż nie pamiętam, z kim tam grali). Albo Real. Ale z Realem mają doświadczenie w wygrywaniu (i strzelanią piętą Icon_wink2 ).


- tomas585 - 21.04.2010 02:59 PM

Cytat:W klinice w Barcelonie zmarł w środę w wieku 89 lat Juan Antonio Samaranch, były przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl). Funkcję pełnił od 1980 do 2001 roku.

We wtorek Samaranch został przewieziony do kliniki Quiron Hospital w Barcelonie z powodu poważnych problemów kardiologicznych.

Odszedł Wielki Człowiek - cześć Jego pamięci [*]