Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- ku3a - 14.10.2009 11:09 PM

styl nie był dziś najgorszy, a w takiej pogodzie to w ogóle loteria.
i naprawdę było mi wszystko jedno czy wejdzie Słowacja czy Słowenia, ale jak sędzia jest taką ciotką, że nie potrafi dać karnego w 92. minucie przeciwko drużynie której by to zburzyło całe eliminacje, to ja przepraszam i nie mam nic więcej do dodania.


- stavanger - 14.10.2009 11:17 PM

ku3a napisał(a):ale jak sędzia jest taką ciotką, że nie potrafi dać karnego w 92. minucie przeciwko drużynie której by to zburzyło całe eliminacje, to ja przepraszam i nie mam nic więcej do dodania.
to samo pomyślałem, stał z 5 metrów od tej sytuacji.


- michal91d - 15.10.2009 03:27 PM

ja miałem tę przyjemność oglądania meczu Polska - Słowacja w słowackiej telewizji, gdyż TVP odmówiła posłuszeństwa Icon_razz
fajnie, zdecydowanie bardziej wolę widzieć Słowację na mundialu niż Słowenię Icon_wink2


- saferłel - 16.10.2009 10:46 PM

Gratulacje dla Ghany za zdobycie MŚ do lat 20 Icon_biggrin3 Po emocjonujących karnych wygrali z Brazylią.


- drwycior - 18.10.2009 01:30 AM

michal91d napisał(a):ja miałem tę przyjemność oglądania meczu Polska - Słowacja w słowackiej telewizji, gdyż TVP odmówiła posłuszeństwa Icon_razz
fajnie, zdecydowanie bardziej wolę widzieć Słowację na mundialu niż Słowenię Icon_wink2

Tez sie ciesze ze Slowacja bo mam tam znajomych i lepiej grali mimo wszystko niz Slowenia, choc to napewno jedna z najslabszych druzyn bedzie. Ale nie o to chodzi. Niech sie chlopaki ciesza. I tu chodzilo tylko o to czy Slowaacja czy Slowenia dla mnie, a nie o Polske... Czy Polska strzeli bramke czy nie... bez znaczenia bo dla Polski to byl mecz o nic w kazdej kwestii. Nawet nie o zaden prestiz , nie o sprawdzenie formy, czy dobre pozegnanie czy 1000 innych powodow.

Jest trener, a nie ma trenera, sa zawodnicy a nie ma zawodnikow, jest pilka a nie ma pilki... itd. Wiec o co tu moglo chodzic??


- tomas585 - 24.10.2009 08:11 PM

Dziś polska walka stulecia Gołota vs Adamek Icon_lol , na kogo stawiacie :?:

Osobiście stawiam na Adamka , Andrzej swoje lata świetności ma już dawno za sobą i powinien zakończyć karierę


- saferłel - 24.10.2009 08:21 PM

GOŁOTA!!!!


- Aro - 24.10.2009 08:25 PM

Gołota to mistrz ciosów poniżej pasa , wiec niech wygra młodszy i lżejszy. Icon_wink2


- stavanger - 24.10.2009 11:48 PM

Aro napisał(a):Gołota to mistrz ciosów poniżej pasa , wiec niech wygra młodszy i lżejszy. Icon_wink2
No i wygrał, gratulacje Icon_smile2


- kleschko - 24.10.2009 11:51 PM

Brawo Tomek! Rzeźnia Icon_exclaim


- stavanger - 19.11.2009 03:08 PM

Były prezes PZPN Michał L. zatrzymany - kolejna czarna owca ? Icon_cool2


- piotreklp3 - 19.11.2009 05:09 PM

Wczoraj skończyły się eliminacje do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej RPA 2010, które już za około 200 dni i nie moge się ich doczekać, chociaz naszych Orłów nie zobaczymym w akcji.
Oto pełna 32:
Europa (13): Anglia, Dania, Grecja, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Portugalia, Serbia, Słowacja, Słowenia Szwajcaria, Włochy
Ameryka Płd (5): Argentyna, Brazylia, Chile, Paragwaj, Urugwaj
Afryka (6): Algieria, Ghana, Kamerun, Nigeria, RPA, Wybrzeże Kości Słoniowej
Azja (4): Australia, Japonia, Korea Płd, Korea Płn.
Ameryka Płn. i Śr. (3): Honduras, Meksyk, USA
Oceania (1): Nowa Zelandia
Największą niespodzianką jest chyba awans Korei Północnej, mimo biedy i głodu w tym kraju, zasługuje to na szacunek. Pieniądze za awans pójdą zapewne do kieszeni wojskowych, a piłkarze 0 z tego będą mieli.


- saferłel - 19.11.2009 06:56 PM

Ja bym tej Korei na MŚ nie wpuszczał :/


- Aro - 19.11.2009 08:29 PM

saferłel napisał(a):Ja bym tej Korei na MŚ nie wpuszczał :/
to taki sam układ jak z nami w 1974 oraz 1982 . A skończyło się na wielkich sukcesach naszej reprezentacji.
I w sumie mam to gdzieś, gdzie jest jaki ustrój społeczny czy inny system ideologiczny w którym wygrywa totalitarne państwo. Najważniejsze ze eliminacje do finałów MŚ przeszli fair i to się liczy. To jest tylko stricte sportowa walka, wiec dlaczego nie mieliby tam zagrać ???
O tym czy dygnitarze Koreańskiej Republiki Ludowej nie mieliby tam przyjeżdżać to zupełnie inny temat.


- saferłel - 19.11.2009 08:38 PM

Moim zdaniem wszystko tam na siebie wpływa. Bardzo negatywnie nastawiony jestem do państw typu Korea, stąd moja opinia. Może i sportowcy grali fair.....ale swego czasu w RPA też byli dobrzy sportowcy, a FIFA zawiesiła ich z dobrze nam znanych powodów.

Aha, dzisiaj w sporcie zobaczyłem co stało się w meczy Francja-Irlandia :O. Henri powinien zostać ukarany w jakiś sposób, chociaż pewnie te cholery i tak pojadą na MŚ.


- Aro - 19.11.2009 09:13 PM

saferłel napisał(a):Bardzo negatywnie nastawiony jestem do państw typu Korea, stąd moja opinia.
A widzisz, tu chodzi tylko o piłkarzy małych drobnych ludków których pasją jest piłka i to dla nich odskocznia w tym pokręconym kraju.
saferłel napisał(a):Może i sportowcy grali fair...
nie może a na pewno Icon_smile2
saferłel napisał(a):Aha, dzisiaj w sporcie zobaczyłem co stało się w meczy Francja-Irlandia :O. Henri powinien zostać ukarany w jakiś sposób, chociaż pewnie te cholery i tak pojadą na MŚ.
Henry się przyznał i na tym sprawa się kończy , a gdyby sędzia spotkania to wypatrzył powinien wlepić czerwony kartonik i wyrzucić go z boiska ewentualnie przerwać grę na korzyść Irlandczyków. . A tak popełnił błąd "ludzki błąd" i na pewno nie zamierzony i nieumyślny, wiec wychodzi nam kolejny problem.
Zmienić system sędziowania , czyli wykorzystać system rejestrowania międzypaństwowych spotkań (powtórek video) oraz bieżącej kontroli najbardziej kontrowersyjnych decyzji sędziowskich co dałoby możliwość zweryfikowania błędów w czasie meczu.
O tym już była mowa że mógłby tym zajmować się sędzia techniczny przy ostatecznej decyzji sędziego głównego (trwałoby to z 0,5 minuty max) a tak w siedzibie FIFA rozmowy były długie i na wódce a później kacu się kończyło.....
Przepisy są nie ubłagane , Irlandia wprawdzie złożyła protest ale zapewne to nic nie zmieni, protokół z meczu sporządzono, podpisano i zatwierdzono.


- Yoda - 19.11.2009 11:09 PM

A ja się cieszę, że awansowała np. Korea czy Nowa Zelandia, bo ja na mundialu najbardziej kibicuję właśnie tym najmniej uznanym drużynom. I potem się cieszę jak sprawią niespodziankę Icon_wink2


- stavanger - 20.11.2009 12:18 AM

Aro napisał(a):Henry się przyznał i na tym sprawa się kończy , a gdyby sędzia spotkania to wypatrzył powinien wlepić czerwony kartonik i wyrzucić go z boiska ewentualnie przerwać grę na korzyść Irlandczyków. . A tak popełnił błąd "ludzki błąd" i na pewno nie zamierzony i nieumyślny, wiec wychodzi nam kolejny problem...
Gdyby zdecydowano się na powtórzenie meczu, ustanowiono by precedens, FIFA (z Francuzem Platinim) na to nie pójdzie.


Wczoraj oglądałem mecz Słowenia - Rosja i w drugiej połowie po jednej z akcji i spóźnionym wślizgu Kerzhakov leżąc na ziemi kopnął bramkarza gospodarzy.
Poszkodowany oddał mu od razu, do tego dołączył się inny zawodnik słoweński (grali bez nazwisk numer 6 na koszulce)
Efekt - Kerzhakov czerwona kartka
Bramkarz Słowenii tylko żółta
Inny zawodnik słoweński bez kary
Przepisy mówią, że sam zamiar uderzenia przeciwnika powinien być karany wykluczeniem z gry.


- saferłel - 20.11.2009 12:26 AM

Cytat:A ja się cieszę, że awansowała np. Korea czy Nowa Zelandia, bo ja na mundialu najbardziej kibicuję właśnie tym najmniej uznanym drużynom. I potem się cieszę jak sprawią niespodziankę Icon_wink2

Tak, ja też będę wspierał słabszych (oprócz tej Korei). Nowa Zalandia to dla mnie w ogóle kosmos. Oni chyba niezłe baty dostaną Icon_biggrin, ale po drodze mogliby urwać punkty jakiejś Hiszpanii, Francji, Niemcom czy Włochom.

Oczywiście Szwajcaria, Brazylia, RPA, Ghana, WKS oraz Australia, to moi faworyci do MŚ Icon_biggrin


- Miszon - 20.11.2009 01:12 AM

saferłel napisał(a):Henri powinien zostać ukarany w jakiś sposób, chociaż pewnie te cholery i tak pojadą na MŚ.
No własnie, on mniej zasługuje na pojechanie na MŚ niż Korea Płn. (swoją drogą - oni kasy za awans po prostu nie dostaną, także nie będzie miał kto jej zgarniać). Powinni go zdyskwalifikować na min.3 mecze, faza grupowa z głowy wtedy.