Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- Miszon - 13.09.2009 01:41 PM

ku3a napisał(a):wygrana z Bułgarią spodziewana? hmm...
wygrana w półfinale Mistrzostw Europy spodziewana? hmm...
Nie znam się w sensie, że nie znam zasad, za szybko zresztą się dla mnie zmieniają Icon_wink2. Nie oceniam też drużyn po tym jak grają, tylko jakie mają wyniki (głównie z racji tego że rzadko oglądam, to trudno mi powiedzieć coś o formie, ale też z racji tego, że nie czaję tej gry po prostu jeśli chodzi o taktykę, zasady itp. Wiem tyle co Szpakowski o piłce po prostu Icon_biggrin3 ). Ale kto jest dobry to się w miarę orientuje. Zresztą - tu wystarzcy przecież spojrzeć na rankng i wyniki imprez, znać się nie trzeba Icon_razz .
No nie wiem - ja bym obstawiał że to my wygramy. Szczerze mówiąc, to nie pamiętam, czy przegraliśmy z nimi więcej niż raz ostatnio. Może 3:0 to jedyna rzecz jaka mnie zaskoczyła
A że to był półfinał? No cóż - tak wyszło po prostu. W końcu jesteśmy od wielu lat w czołówce, trzy lata temu mieliśmy medal MŚ (też o ile pamiętam z nimi wygrywając), a Bułgarzy dopiero od kilku lat są dobrzy.
Natomiast zarówno Rosja, jak i Francja to najtrudniejsi przeciwnicy, na jakich mogliśmy trafić. W ogóle w całych mistrzostwach jakoś nam się łatwe drużyny trafiły, ominęły nas ROsja, Serbia, Holandia i Włochy, a tak to tylko Francja była dobra. Bo przecież Hiszpania to był 2 lata temu zaskok, wyskoczyli znikąd i jak widać starczyło na raz tylko Icon_wink2 .
Cytat:Dla mnie to było mega niespodziewane. Wszyscy/większosć obstawiałą zwycięstwo Bułgarii
Ja nie, ale ja się nie znam Icon_razz .
Czyli w skrócie - nie znam się, ale dziwnym trafem takie wyniki bym typował, zarówno w tym meczu, jak i jeśli chodzi o kolejność grup Icon_lol . No, może Grecję z Hiszpanią bym zamienił.


- tomas585 - 13.09.2009 09:28 PM

Mamy Mistrza Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_exclaim Icon_exclaim

Ps. bałem się że będzie 5 set i przegramy , ale na szczęście wszystko skończyło się wspaniale Icon_biggrin3


- mateusz91 - 13.09.2009 10:46 PM

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Oni są wspaniali, cudowni, mega, zajebiści Icon_biggrin @!!!!!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 DZIĘKUJEMY!! <szapman dla wszystkich> Zazdroszczę Warszawiakom, że jutro będą mogli ich przywitać. Jeejuu moja radość nie zna granic Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim

[Obrazek: ab88110ecd05174eb444c3819b51cb11,21,1.jpg]

[Obrazek: 097611f075328654ec7bea4ccdf5f2a7,21,1.jpg]


- bear - 13.09.2009 10:56 PM

tak, też chciałbym być jutro w Warszawie... Icon_frown
wielkie dzięki Panowie, to były piękne chwile Icon_biggrin3

i tylko troszkę mi szkoda że nikt nie pamiętał o Arku Gołasiu... bo ja od razu pomyślałem o Nim w momencie gdy wchodzili na podium... może dlatego że wryło mi się w pamięć to co zrobili przy dekoracji trzy lata temu na MŚ..


- Miszon - 13.09.2009 11:05 PM

tomas585 napisał(a):Ps. bałem się że będzie 5 set i przegramy
Wydaje mi się, że tylko w ten sposób mogliśmy przegrać. Ale na szczęście nie trzeba było tego sprawdzać Icon_smile2.
Brawo Kuba! Nie wiem, jak udało ci się pogodzić forum i ME, ale tym większe brawa! Icon_wink2


- kolej_grzesiek - 13.09.2009 11:18 PM

Też się bałem po tym przegranym trzecim secie - no ale cóż nawet najlepsi mają słabe momenty - grunt to wyciągnąć właściwe wnioski i się nie poddać. Jedna przegrana bitwa nie ma jeszcze wpływu na wynik - najważniejsze to wygrać decydującą partię. Choć przy końcu pierwszego seta też się denerwowałem, kiedy to Francuzi mieli trzy setbole, które nie dość że nasi je obronili to na dodatek jeszcze wygrali seta. To się nazywa mistrzostwo!!!


- saferłel - 13.09.2009 11:20 PM

Gratulacje dla siatkarzy Icon_wink2


- ku3a - 14.09.2009 12:26 AM

Miszon napisał(a):W ogóle w całych mistrzostwach jakoś nam się łatwe drużyny trafiły, ominęły nas ROsja, Serbia, Holandia i Włochy, a tak to tylko Francja była dobra.
tylko ciekawe, że z naszej grupy dwie drużyny były w finale Icon_smile2. a jakby było można, to i 3 by były Icon_wink2, bo Niemcy nie weszli do półfinału tylko dlatego, że Francuzi weszli. Z naszej grupy w drugiej rundzie wszystkie drużyny wygrały wszystkie mecze! Włosi w tym turnieju to raczej tylko straszyli nazwą, Holandia też specjalnie dużo nie pokazała. A Rosja, cóż, my zrobiliśmy swoje, czekaliśmy na nich w finale, ale oni okazali się za słabi, by do nas dołączyć Icon_mrgreen .
mateusz91 napisał(a):Zazdroszczę Warszawiakom, że jutro będą mogli ich przywitać.
w tym czasie będę w pracy...
Miszon napisał(a):Brawo Kuba! Nie wiem, jak udało ci się pogodzić forum i ME, ale tym większe brawa! Icon_wink2
Icon_mrgreen
no widzisz, te ciągłe podróże mocno wyczerpują, z Turcji na Myśliwiecką i z powrotem i na mecz finałowy sił zabrakło Icon_wink2.


- Tomekk - 14.09.2009 09:34 AM

Nasi wspaniali siatkarze jak zwykle nie zawiedli Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Gratulacje dla mistrzów Europy Icon_mrgreen
Takie mecze to aż się chce oglądać, fenomenalna gra Icon_cool2


- bear - 16.09.2009 02:38 PM

http://iwanczyk.blox.pl/2009/09/Arkadiusz-Golas-on-tez-chcial-zlota.html
Icon_frown


- tadzio3 - 16.09.2009 04:45 PM

No tak, dzisiaj mija 4 lata...


- Miszon - 16.09.2009 07:01 PM

ku3a napisał(a):tylko ciekawe, że z naszej grupy dwie drużyny były w finale
No bo to były te 2 bardzo dobre w grupie Icon_smile2.
Koszykarze niestety zadowolili się awansem z grupy, a później postanowili pobalować i widać jakie tego skutki - jadą nas jak chcą... Icon_confused


- Gary - 16.09.2009 07:36 PM

Po prostu świat koszykarski strasznie nam uciekł. Nie ma co mieć pretensji do naszych zawodników. Mamy takich jakich mamy, skoro 39 letni Wójcik, który grał jeszcze na ME 91 m.in. z Kijewskim, Zeligiem, Szczubiałem jeszcze zdołał się załapać do kadry, to o czymś to świadczy. Icon_wink2
Chłopacy zrobili to na co ich stać i gniewać na nich nie ma się co. Czasami nasi koszykarze sprawiali wrażenie jak dziki, który po raz pierwszy znajduje się w cywilizacji. Np. w dzisiejszym meczu faul na zawodniku stawiającym zasłonę, gdy piłka wyrzucona przez innego gracza dawno była w powietrzu. I te głupie straty piłki.

Ale jakiś krok do przodu w polskiej koszykówce został poczyniony. Teraz kolej na następne. Potrzeba więcej Gortatów. Icon_wink2


- Miszon - 16.09.2009 07:43 PM

No niby tak, z niebytu weszliśmy do jakiejś drugiej/trzeciej ligi. Ale i tak przykro na to patrzeć Icon_confused2 . Wrażenia podobne jak tydzień temu ze Słowenią. Jedyne pocieszenie dla koszykarzy jest takie, że Hiszpania to europejska czołówka, a Słowenia w nożną to trzecia liga.
Ale i tak ta seria trójek rzucanych przez Hiszpanów po prostu stała się nudna...


- Gary - 16.09.2009 07:53 PM

Miszon napisał(a):Hiszpania to europejska czołówka
Hiszpania to aktualny mistrz Świata z kilkoma zawodnikami NBA. Icon_mrgreen


Może nie 3 liga, ale 2 na pewno.


- ku3a - 16.09.2009 08:10 PM

Miszon napisał(a):No niby tak, z niebytu weszliśmy do jakiejś drugiej/trzeciej ligi
skoro zajęliśmy 9-10 miejsce, to coś mało liczne te ligi Icon_razz
Miszon napisał(a):Hiszpania to europejska czołówka
Icon_mrgreen


- Miszon - 16.09.2009 08:11 PM

Gary napisał(a):Hiszpania to aktualny mistrz Świata z kilkoma zawodnikami NBA. Icon_mrgreen
CO nie zmienia faktu, że to europejska czołówka. Nawet powiedziałbym, że to TYM BARDZIEJ europejska czołówka . NIe pisałem o świecie, bo to ME i świat nas tu nie interesuje Icon_wink2 .
ku3a napisał(a):skoro zajęliśmy 9-10 miejsce, to coś mało liczne te ligi Icon_razz
No ale dodaj jeszcze "efekt gospodarza" i masz miejsca 13-18. Czyli druga liga jak nic Icon_razz. Bo to nie było 9-10, tylko 9-12 Icon_razz .


- Miszon - 21.09.2009 11:33 PM

No i okazało się, że grupa warszawska w Eurobaskecie była najmocniejsza - miejsca 1, 2 i 4 zajęła Icon_smile2. Co nieco pociesza, bo przecież to była też ćwierćfinałowa grupa Polaków. A finał - po prostu rzeźnia, czwartej kwarty w ogóle nie oglądałem, bo zero emocji było.


- stavanger - 21.09.2009 11:47 PM

Dwa sukcesy w Tenisie:
w ziemnym utrzymanie w grupie Euro-Afrykańskiej po wygranie z Wielką Brytanią (z samym Andym Murrayem)
w stołowym srebro ME Lucjana Błaszczyka i Wang Zeng Yi


- Miszon - 21.09.2009 11:50 PM

stavanger napisał(a):w stołowym srebro ME
Podobnie jak drużyna pań w składzie z dwoma Chinkami i Partyką.