Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- saferłel - 09.09.2009 11:53 PM

tomas585 napisał(a):Prędzej PSB zacznie grywać na weselach niż San Marino zremisuje ze Słowenią Icon_lol

Bardzo interesujące porównanie.....na moim mogliby zagrać. Spoko. Nie takie rzeczy się w piłce działy (Luxemburg ograł Szwajcarię na dzień dobry). Najważniejsze, że jest nikła nadzieja, a raz na 10000000000000 razy ona się może przekształcić w coś więcej Icon_wink


- Tomekk - 09.09.2009 11:58 PM

Miszon napisał(a):mam tylko pytanko - GDZIE??? Może pochowali się gdzieś w czwartej lidze? Bo w reprezentacji nie widzę, a poza nią tym bardziej...
mógł dać szansę innym, młodym, którzy na codzień grają w pierwszym składzie, a nie siedzą na ławie...
na pewno chcieliby się pokazać i coś udowodnić, a nasza reprezentacja grała jakby jej nie zależało na wygranej Icon_confused2


- Miszon - 10.09.2009 12:06 AM

Sorry, Tomekk, ale obawiam się, że wtedy i tak nie awansowalibyśmy do MŚ. Raczej grali najlepsi. Przynajmniej teoretycznie. Jak przegrywamy z mistrzem Estonii...
A Lech Poznań, który jedyny w ostatnim roku grał dobrze z polskich drużyn... Ilu tam gra/grało Polaków?
Młodzi dostali parę szans i ich nie wykorzystali. Ostatnio kompletnie olali wyjazd do RPA. Następca Krzynówka - Wilk - po prostu tragicznie grał w każdym meczu, w jakim wystąpił. Następców Lewandowskiego, Bosackiego i Żewłakowa też za wielu nie widzę (Jodłowiec? Bandrowski? Trałka?)


- bear - 10.09.2009 12:10 AM

Tomekk napisał(a):mógł dać szansę innym, młodym, którzy na codzień grają w pierwszym składzie, a nie siedzą na ławie...
na pewno chcieliby się pokazać i coś udowodnić, a nasza reprezentacja grała jakby jej nie zależało na wygranej
jakoś Ci młodzi, "głodni" dostają szanse w meczach z różnymi Irakami czy Estoniami i ostatnią rzeczą którą można o nich powiedzieć to to, że chcą się pokazać i coś udowodnić...
moim zdaniem problem tkwi w mentalności naszych piłkarzy, ale to temat na szerszą dyskusję.


- bear - 10.09.2009 12:15 AM

widzę że Miszon mnie uprzedził.
Wilk to dla mnie największe nieporozumienie, nie wiem jakim cudem piłkarz o takich umiejętnościach gra w Lechu i dostaje powołania na kadrę. Bandrowski to samo.
z naszej ligi dałbym szansę w kadrze tylko Małeckiemu i Peszce.
Brożek nie ma sobie równych w lidze, a w reprezentacji nie ma szans w starciach z obrońcami Irlandii czy Słoweni. Zresztą, to nie przypadek że Fulham go nie wzięło (ani żaden inny klub), widzieli że chłop nie da sobie nigdzie poza polską ligą rady.


- adr - 10.09.2009 12:46 AM

tomas585 napisał(a):E: Jeślibyśmy wygrali te dwa mecze Polska miałaby 17 pkt. , Słowenia na 100 % pokona San Marino i też będzie miała 17 pkt.

Liczył by się wtedy bilans bezpośrednich meczy Polska - Słowenia , a tu wypadamy gorzej 1-4(1-1,0-3)
czyli podsumowując : szans nie ma Icon_confused2

O kolejności miejsc decyduje najpierw liczba punktów, potem bilans bramkowy we wszystkich meczach, więcej wszystkich strzelonych goli, i dopiero wtedy bezpośrednie mecze.
Co nie zmienia faktu, że z tak nędzną grą naszych piłkarzyków nie mamy szans na awans, nie ma w ogóle co marzyć o jakichkolwiek punktach z Czecho-Słowacją.


- drwycior - 10.09.2009 12:58 AM

Miszon napisał(a):Ale tego pieprzenia Szpakowskiego to już naprawdę nie potrafię zdzierżyć Icon_evil . Czy PZPN mu płaci jakoś za te teksty wychwalające polską piłkę i starych dziadków? Icon_confused2
akurat nie slyszalem zeby Szpakowski wychwalal dziadkow, mowil ze potrzebne sa zmiany, moze tak mowil po kazdych przegranych eliminacjach nie pamietam, ale co do Benhakkera to sie z nim zgadzam w 100 %. Zreszta Benhakker nigdy nie byl trenerem reprezentacji bo na kazde pytanie dziennikarzy odpowiadal obludnie, albo wymijajaco, albo przewaznie byl obrazony ze mu jakiekolwiek pytanie krytyczne zadano...
Tak sie nie zachowuje trener reprezentacji Polski, i nie moze sie zachowywac, to co on wyprawial na konferencjach prasowych zwlaszcza na ME, to jest kpina z calej opini publicznej i wszystkich fachowcow i kibicow pilki noznej.
Za takie odpowiedzi na pytania gdzie indziej (juz nie chce pisac o niemcach) od razu by po drugiej konferencji wylecial...
O skandalicznych rotacjach skladem juz nie wspomne, bo kazdy mecz testowal inny sklad...a za takie cos ze jest remis w meczu gdy na lawce siedzi 3 napastnikow a w ataku gra sam Piszczek i jeszcze u siebie, to za takie cos tez by wylecial... to byl skandal na skale swiatowa, przeciez to jest niemozliwe zeby takie rzeczy wyprawiac na meczu eliminacyjnym...


- Miszon - 10.09.2009 02:41 AM

drwycior napisał(a):akurat nie slyszalem zeby Szpakowski wychwalal dziadkow
Nie miałem na mysli zawodników, tylko "niedziałaczy" (bo na pewno nie działają) i trenerów na emeryturze.
ME aż takie złe nie były. Po prostu nie nasz poziom. A mecz z Niemcami to w ogóle był jeden z lepszych jakie widziałem naszych w ostatnich latach, aż w szoku byłem, że Polska może tak grać (a szczególnie, że z Niemcami. Kontrast do niby niezłego meczu za Janasa spory). Chociaż z drugiej strony... z Austrią to była zgroza.


- drwycior - 10.09.2009 10:07 AM

Ale ja nie mowie o grze, tylko o zachowaniu trenera. Gra z Niemcami byla super, tez bylem w szoku.

pekaes: Ludzie! czemu wy jeszcze nie spicie??? Icon_mrgreen


- Miszon - 10.09.2009 10:29 AM

No tak, do zachowania też mam spore zastrzeżenia. Natomiast uważam, że trener nie musi być dyplomatą, bylew wyniki miał dobre. To tak jak muzyk - może być ćpunem albo debilem, ale jak tworzy świetną muzę, to mu się to wybacza. To chyba tylko w Anglii zwalniają coachów za to, co mówią (Hoddle o ile pamiętam).


- Miszon - 10.09.2009 10:55 AM

bear napisał(a):EDIT: a następcą ma być... Stefan Majewski...
CHyba raczej Radosław Icon_biggrin3
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,7021509,TVN__Radoslaw_Majewski_trenerem_reprezentacji_Polski_.html


- Yacy - 10.09.2009 11:03 AM

To i tak dobrze, bo jest piłkarzem... Mogli przedzwonić np. do swojego kolegi ... S. Majewskiego ... czyli Szymona M. Icon_razz

W Trójce Olszański powiedział mądre zdanie: "przez ponad dwa lata Polska nie zagra meczu o punkty"... MŚ mamy z głowy, a w ME jesteśmy gospodarzami... Ciężko będzie stworzyć kadrę grając o pietruszkę... Przede wszystkim dlatego, że potencjalni rywale nie będą zapewne wielkiego formatu...

A mi jest po prostu szkoda...


- bear - 10.09.2009 11:14 AM

Miszon napisał(a):CHyba raczej Radosław
http://www.zczuba.pl/zczu...ji_Polski_.html
prawie umarłem ze śmiechu Icon_mrgreen Icon_lol
tak na marginesie to uwielbiam zczubaków i zawsze po meczach czytam ich relacje Icon_biggrin3

a jeśli już, to niech trenerem zostanie... Tomasz Majewski Icon_razz


- tomas585 - 10.09.2009 11:17 AM

bear napisał(a):
Miszon napisał(a):CHyba raczej Radosław
http://www.zczuba.pl/zczu...ji_Polski_.html
prawie umarłem ze śmiechu Icon_mrgreen Icon_lol
tak na marginesie to uwielbiam zczubaków i zawsze po meczach czytam ich relacje Icon_biggrin3

a jeśli już, to niech trenerem zostanie... Tomasz Majewski Icon_razz

Najlepszy byłby duet Szymon Majewski + Kuba Wojewódzki Icon_lol


- ku3a - 10.09.2009 12:28 PM

Yacy napisał(a):Ciężko będzie stworzyć kadrę grając o pietruszkę... Przede wszystkim dlatego, że potencjalni rywale nie będą zapewne wielkiego formatu...
myślę, że dobrych rywali to się znajdzie. ale o pełne zaangażowanie z naszej strony się boję. bo jeśli nie było zaangażowania we wczorajszym meczu... :roll:


- Gary - 10.09.2009 05:29 PM

bear napisał(a):tak na marginesie to uwielbiam zczubaków i zawsze po meczach czytam ich relacje Icon_biggrin3
Właśnie wyczytałem tam o Szpakowym epitafium. Mam nadzieję, że mówiąc o zmianach w polskiej piłce, mówił także o zmianie na stanowisku pierwszego komentatora. Icon_wink2


- bear - 10.09.2009 05:35 PM

Gary napisał(a):Właśnie wyczytałem tam o Szpakowym epitafium. Mam nadzieję, że mówiąc o zmianach w polskiej piłce, mówił także o zmianie na stanowisku pierwszego komentatora.
ja mam nadzieję, że ktoś to nagrał i będzie gdzieś niedługo dostępne Icon_razz

a tak na poważnie to mimo wszystko, mimo wszystkich jego niezliczonych wpadek i błędów, mimo tego że kiedyś na meczu Barcelony potrafił pomylić Yaya Toure z Deco Icon_lol , ja nie wyobrażam sobie meczu polskiej reprezentacji komentowanego przez kogoś innego... tylko on potrafi stworzyć jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny klimat.
pamiętam Borka i pożal się Boże Kołtonia z Euro oraz z Korei, to był dla mnie koszmar że oni komentowali mecze Polski...


- Gary - 10.09.2009 05:45 PM

Borka też nie lubię, ale nieznajomość Szpaka w podstawowym abecadle piłkarskim jest bardzo mocno denerwująca, a także posiłkowanie się li tylko zasłyszanymi opiniami typu :"nie strzelamy bramek, bo mamy tylko 1 napastnika" - to musiał mu chyba Łazarek podpowiedzieć, który wystawił ich 7 w meczu z Cyprem szczęśliwie zremisowanym 0:0.

Czy TVP nie mogłaby wypożyczać na mecze kadry komentatorów z Canal +? Np. parę Smokowski - Twarowski. Zresztą stamtąd nawet najgorsi są lepsi od najlepszych komentatorów z innych stacji TV.

Podsumowując dobitnie i pomijając lapsusy językowe - to Szpak nie zna się na piłce! Icon_lol
Na dodatek wczoraj czytał z kartki, a posłuchać można tutaj:
http://www.sport.pl/sport/1,65025,7021848,El__MS_2010__Przemowienie_Dariusza_Szpakowskiego.html


Edyta: Choć nie jest najgorszym komentatorem, który komentował mecze w TVP - w tej kategorii panowie Zydorowicz, Jońca i Banasikowski długo jeszcze nie znajdą godnej konkurencji. Icon_wink2


- Gary - 10.09.2009 06:01 PM

Jeszcze raz bez Edyty:
Najgorsze w jego przemówieniu nie było to, że się powtarzał, że było wewnętrznie sprzeczne. Nie, to można przeżyć. Najgorsze są wnioski, że to Beenkakker jest winny całemu złu polskiej piłki. No jeśli takie wnioski wyciągną inni (że w PZPN to nie wątpie), to niedługo o zwycięstwa nad SanMarinami będzie trudno. Po jego przemówieniu można odnieść wrażenie, że w Polsce mamy poukrywanych z 25 Zidanów i co najmniej 100 Messich, tylko ten ślepy starzec z Holandii ich nie dostrzegał! Icon_lol Na dodatek mamy tylu świetnych polskich trenerów, a płacimy taką kasę Holendrowi co tu przyjechał i naszych chciał uczyć jak mają organizować polską piłkę.
Miałem wrażenie, że Szpakowski wylewa całą żółć Polskiej Myśli SZkoleniowej zbieraną od ponad 3 lat, czyli od momentu przyjazdu Holendra do Polski. Tylko wcześniej się nie dało tego zrobić, bo ten wstrętny Holender śmiał dokonać tego, co im się przez lata nie udawało.

Jasne, że Beenhakker jest do zwolnienia i był już od jakiegoś czasu, zwłaszcza za to że równał coraz bardziej do poziomu prezentowanego przez tzw. PMSZ.

Ech, miałem się nie denerwować, ale im dłużej od meczu, to kac po nim jest coraz większy. Chyba sobie zrobię przerwę od footbalu aż do mistrzostw świata....


(sorry za moje lapsusy językowe, ale ja jestem profesjonalistą Icon_wink2 )


- stavanger - 10.09.2009 09:20 PM

ku3a napisał(a):
tomas585 napisał(a):Bilans bramkowy San Marino 1-44
parafrazując uwielbianego przeze mnie "Głupiego i głupszego" - a więc JEST szansa! Icon_razz
Dopóki piłka w grze...
http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/nasi-pilkarze-maja-jeszcze-szanse-na-mundial,1366312