Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- Miszon - 07.09.2009 10:41 AM

a po ile bilety?


- ku3a - 07.09.2009 10:58 AM

po 6 dych na cały dzień


- Miszon - 07.09.2009 11:36 AM

Hmm... przed chwilą sprawdzałem, że 80zeta... Może zdrożały? Tak czy inaczej, wyświetliło mi, że zostały 2 bilety, także i tak lipa.


- ku3a - 07.09.2009 11:39 AM

Miszon napisał(a):wyświetliło mi, że zostały 2 bilety
no wiesz, to są Mistrzostwa Europy, więc ja się w ogóle dziwię, że jeszcze jakieś zostały Icon_smile2


- Gary - 07.09.2009 04:37 PM

ku3a napisał(a):Serbia - Hiszpania Icon_biggrin3 .
No to Ci się trafił hicior na sam początek. Icon_smile2


- stavanger - 07.09.2009 07:08 PM

W Poznaniu są po 60,80 i 120zł, jeszcze około 300 biletów jest dostępnych.


- saferłel - 07.09.2009 07:11 PM

Ja może bym do Katowic skoczył na mecz....hmmmm...


- Gary - 07.09.2009 07:14 PM

saferłel napisał(a):Ja może bym do Katowic skoczył na mecz....hmmmm...
Oby Polacy dotrwali do Katowic. Icon_wink2


Podanie Szubargi pod kosz do Szewczyka!!! Icon_eek2


- ku3a - 08.09.2009 12:29 AM

no i wróciłem.
super było być na imprezie tej rangi organizowanej w Polsce. Jeśli chodzi o same mecze to zupełnie bez historii. Słowenia bez większego problemu wygrała z Wielką Brytanią (choć w drugiej kwarcie ich zlekceważyli, co skończyło się tym że stracili bardzo duże prowadzenie, ale potem znowu kontrolowali przebieg meczu), a Serbia gładziutko rozpykała Hiszpanię. Hiszpanie grali koszmarnie! Tyle strat to jest na meczach drugiej ligi! A gdyby nie czwarta kwarta, w której Serbowie już zupełnie olali sprawę, to Hiszpanie nie wiem czy by mieli skuteczność 33%. Z taką grą to oni mogą mieć problem z Anglikami, bo o Słowenii to już nawet nie mówię.
Kibice - Słowenia! Icon_eek2 Na ich meczu ponad połowa ludzi na sali to byli Słoweńcy Icon_exclaim Icon_mrgreen Anglików była garstka, może ze 20 osób i podobnie w przypadku Serbów w drugim meczu. Hiszpanów trochę więcej, około 50 osób. I fajnie było widać różne temperamenty i sposoby wspierania drużyny Icon_smile2. A w ogóle rewelacyjne i niesamowite było to, że wszyscy kibice siedzieli razem. Oczywiście były grupy zorganizowane i np. całe duże grupy Słoweńców siedziały razem, ale było też tak, że grupa Anglików siedziała koło siebie, ale w tym rzędzie były jeszcze wolne miejsca i tam usadowili się Słoweńcy. I jedni kibicowali jednym, a drudzy drugim. I nic! Po prostu kibicowanie. Takie normalne, że aż mnie to zszokowało Icon_wink2.
I to chyba tyle z moich wrażeń Icon_smile2.
(a, może jeszcze to, że tak mniej więcej po 2 metry ode mnie przechodzili Tomek Majewski, Piotr Małachowski i Włodzimierz Szaranowicz Icon_razz)


- Miszon - 08.09.2009 02:18 AM

ku3a napisał(a):mniej więcej po 2 metry ode mnie przechodzili Tomek Majewski, Piotr Małachowski i Włodzimierz Szaranowicz )
To tego trzeciego w ogóle zauważyłeś w takim towarzystwie? Icon_lol


- Gary - 08.09.2009 08:08 PM

aaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Icon_biggrin3 CO ZA DZIEŃ!!!! Icon_biggrin3
Jutro poproszę o hatt-trick polskich drużyn. Icon_wink2


- Miszon - 08.09.2009 09:20 PM

ku3a napisał(a):Na ich meczu ponad połowa ludzi na sali to byli Słoweńcy
A, to teraz już wiem, co to za ludzi spotykam od prawie tygodnia na mieście Icon_smile2 . Łażą w zielonych koszulkach z napisem "Slovenija". Na początku myślałem, że to może jakaś wycieczka/obóz integracyjny czy coś w tym stylu. Ale jak dziś zobaczyłem nie młodzież jak dotąd, ale panów z brzuszkiem, po 40-ce to wyczaiłem że to chyba jednak nie to Icon_wink2.


- ku3a - 09.09.2009 12:42 AM

no właśnie, fajne jest to, że oni prawie wszyscy w takich samych koszulkach Icon_mrgreen


- Gary - 09.09.2009 08:16 PM

No niestety tym razem się nie udało. Ale brawo siatkarze! (kiedyś doprowadzę mnie na tamten świat Icon_wink2 )


PS. Tymczasem cuda na Torwarze. (śledzę tylko tablicę wyników)

Ostatnie 15 sekund trwało chyba z 5 minut, drużyny nawzajem się faulowały, Hiszpanie prowadzący na początku ponad 10 punktami dali sobie wydrzeć zwycięstwo (na razie). W każdym bądź razie na 1 sekundę przed końcem Hiszpanie prowadzili 3 punktami i Słoweńcy mieli 2 rzuty wolne. Pierwszy trafiony, drugi niecelny zebrany przez Słoweńca i wpakowany do kosza równo z syreną. Dogrywka! Szkoda, że tego w TV nie dają. Icon_confused2


- bear - 09.09.2009 08:19 PM

Gary napisał(a):No niestety tym razem się nie udało. Ale brawo siatkarze! (kiedyś doprowadzę mnie na tamten świat Icon_wink2 )
ja właśnie dlatego już nie oglądam siatkówki Icon_wink2 no ale na strefę medalową może się jednak skuszę Icon_razz


- Gary - 09.09.2009 08:28 PM

No jednak w dogrywce Hiszpanie wygrali, czyli kibicujemy teraz Serbom, żeby wygrali z Wlk. Brytanią, wtedy Turcja będzie miała 2 zwycięstwa, 4 drużyny po 1 i Litwa (?) 0. Bardzo ciekawa sytuacja. Trzeba będzie 2 mecze wygrać i wtedy ćwierćfinał stanie otworem. Ale trzeba trochę lepiej niż dziś zagrać. :->


- saferłel - 09.09.2009 09:33 PM

PAJACYKI!

Ale żenująco grają, przełączam na TVN :roll:


- Gary - 09.09.2009 09:34 PM

saferłel napisał(a):Ale żenująco grają, przełączam na TVN :roll:
A ja przełączam na mycharts.pl Icon_lol


- saferłel - 09.09.2009 09:35 PM

Gary napisał(a):A ja przełączam na mycharts.pl Icon_lol

Też dobra opcja Icon_wink


- Miszon - 09.09.2009 09:36 PM

Gary napisał(a):kiedyś doprowadzę mnie na tamten świa
Mnie akurat siatkówka nudzi, także tylko na horrorach jestem w stanie trochę bardziej wczuć się w grę. Icon_wink2