Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- stavanger - 31.08.2009 11:04 PM

kajman napisał(a):Trochę się bałem po krezczu w Nowym Niebie, że Agnieszka będzie miała problemy w US Open, ale wygrała 6:1, 6:2. Icon_biggrin3
Krecze zawodników i zawodniczek w tygodniu poprzedzającym turnieje Wielkiego Szlema zdarzają się dosyć często Icon_wink2


- kajman - 31.08.2009 11:28 PM

stavanger napisał(a):
kajman napisał(a):Trochę się bałem po krezczu w Nowym Niebie, że Agnieszka będzie miała problemy w US Open, ale wygrała 6:1, 6:2. Icon_biggrin3
Krecze zawodników i zawodniczek w tygodniu poprzedzającym turnieje Wielkiego Szlema zdarzają się dosyć często Icon_wink2
Tyz prowda, ale w wywiadzie dla PS mowiła, że niejest dobrze. No ale teoretycznie to mogła być asekuracja.
Aha, Domachowska po wygranym pierwszym secie 6:2 poległa.


- Gary - 31.08.2009 11:33 PM

Nie mam zaufania do teamu Radwańskich, więc przychylam się do wersji - asekuracja.


- Gary - 01.09.2009 10:40 PM

Ula niestety nie poszła w ślady Agnieszki.


- stavanger - 01.09.2009 10:43 PM

Szkoda, była szansa na pojedynek z Safiną (zapewne na centralnym korcie)


- Gary - 01.09.2009 11:00 PM

Nie znam się na tenisie, ale wydaje mi się, że jeśli ojciec nie odda ich do trenowania klasowemu trenerowi, to wyżej już nie zajdą. Szkoda.


- Aro - 01.09.2009 11:14 PM

Chyba, że Agnieszce nie wystarczy 12 miejsce w rankingu i się wreszcie zbiesi . Icon_wink2
A przecież załapała się już do TOP 10.
Mam jednak dziwne przeczucie że wyżej już nie zajdzie niestety...


- Gary - 01.09.2009 11:19 PM

Z tego co czytam u tych co się na tym znają, to Agnieszka musi poprawić serwis. Tyle, że ja to czytam od 3-4 lat, a wydaje mi się on na tym samym, przeciętnym poziomie. Niestety swoją inteligencją gry tego nie wyrówna, bo już ją trochę przeciwniczki rozgryzły i wiedzą jak przeciwko niej grać.


- Gary - 02.09.2009 09:04 PM

Ale za to Agnieszka poszła w ślady Uli.....(no comments)


- ku3a - 02.09.2009 09:07 PM

taa, oglądałem Icon_confused2 .
pierwszy mecz w tenisa jaki oglądałem chyba od 3 miesięcy... też sobie wybrałem... :roll:


- michal91d - 03.09.2009 04:24 PM

no niestety w Ferrari pojedzie Fisichella...


- Gary - 03.09.2009 06:42 PM

ufff, musiałem po 1 secie zgasić TV, żeby nasi z Francją wygrali. Icon_wink2

Ale Niemcy z Lozano na czele złoją nam porządnie skórę, jeśli tak będziemy grali.

PS. Podobno losy meczu odmieniło wejście na boisko drugiego rudego zawodnika w naszej ekipie o swojsko brzmiącym imieniu i nazwisku. Icon_wink2


- ku3a - 03.09.2009 09:41 PM

Icon_mrgreen
mecz oglądaliśmy z kumplami w pracy Icon_smile2.
nawet dostałem gratulacje Icon_mrgreen .


- bear - 05.09.2009 10:36 PM

krótki, lakoniczny, ale wszystko mówiący i znakomicie oddający mój obecny nastrój sms, który odebrałem przed chwilą od kumpla:
"i ch..." Icon_cry


- stavanger - 06.09.2009 03:22 AM

Isner pokonuje Roddicka, można iść spać Icon_wink2


- Gary - 06.09.2009 03:24 AM

Powiedzmy tak. Polacy wygrali z Turcją 3:0 i to była jedyna reprezentacja, która rozgrywała wczoraj mecz. A od poniedziałku rozpoczyna się EuroBasket!!!! Icon_biggrin3


- bear - 06.09.2009 10:06 AM

ja do siatkarzy straciłem serce parę lat temu, szkoda mi nerwów.
czasem coś obejrzę, ale na chłodno, bez ekscytacji i przeżywania.
za to Eurobasketu jestem w tym roku strasznie ciekaw (choć koszem nie interesuje się prawie wcale).


- mateusz91 - 06.09.2009 11:42 AM

Jeśli chodzi o mecz Irlandia - Polska to się tego spodziewałem.
Natomiast trzeba mówić o siatkówce. Wygraliśmy komplet meczy, jesteśmy pierwsi w grupie. Przed nami trzy mecze z drużynami paradoksalnie słabszymi: Grecją, Słowacją i Hiszpanią, i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli i chłopaki wrócą z medalem Icon_biggrin Wkurza mnie natomiast, że pierwszą informacją dzisiejszych dzienników jest remis w meczu z Irlandią. Nikt nie mówi o wspaniałych sukcesach siatkarskich! No ludzie! Nie rozumiem czemu ten sport jest tak uprzywilejowany Icon_confused2


- stavanger - 06.09.2009 09:48 PM

mateusz91 napisał(a):Nikt nie mówi o wspaniałych sukcesach siatkarskich! No ludzie! Nie rozumiem czemu ten sport jest tak uprzywilejowany Icon_confused2
Jeśli chodzi o TVP, to normalka, Polsat ma wyłączność na pokazywanie - więc dla nich to nie jest takie ważne.

Ciekawe czy z takim samym zaangażowaniem będą mówić o mistrzostwach w siatkówce kobiet jak teraz o Eurobaskecie Icon_wink2


- ku3a - 07.09.2009 12:21 AM

Gary napisał(a):A od poniedziałku rozpoczyna się EuroBasket!!!! Icon_biggrin3
yhy, ja jutro idę na Wielka Brytania - Słowenia i Serbia - Hiszpania Icon_biggrin3.
co prawda przez to nie obejrzę meczu Polaków, ale ile razy w życiu jeszcze będę miał możliwość obejrzenia na żywo meczu w Mistrzostwach Europy? Icon_smile2