Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- Miszon - 29.08.2009 10:11 AM

@ drwycior - powiem szczerze, że to był najlepszy mecz Kikuta w pucharach jaki widziałem, także naprawdę zasługuje na pochwały Icon_wink2
Co to Stilicia i Lewandowskiego - zgadzam się - tragedia totalna. Chyba obaj za bardzo uwierzyli w swoją wielkość i nie chce im się grać, bo myślą tylko o transferze. Z taką grą to mogą pomarzyć, bo jeden Arboleda jest więcej warty od ich dwóch w takiej formie. I nie mówię tu o 8 milionach, jakie podobno ktoś dawał za Lewandowskiego (chyba sezon ogórkowy kogoś przerósł), tylko 2-3mln, bo tyle spokojnie za Arboledę dać można. I zgadzam się, że od ponad roku jest to najlepszy gracz Lecha, który po prostu marnuje się w polskiej lidze, jak swego czasu Cantoro.
W ogóle jak Lewandowski chce przejść do jakiejś ligi lepszej niż League One w Anglii, to musi takie sytuacje wykorzystywać.
Zresztą, cały (podobno) ofensywny tercet grał piach, bo Rengifo w drugiej godzinie też niewiele było widać, głównie snuł się po boisku.
I jeszcze wkurzyło mnie, że trener w ogóle nie pracował na ławce. Tego Chrapka to mógł na początku dogrywki wprowadzić, na pewno byłoby więcej pożytku niż z Lewandowskiego. Przynajmniej by coś biegał i może by z tego coś wyszło.
I jeszcze mnie wkurzył Djurdjević swoją głupotą lub nieodpowiedzialnością. Tym drugim - jeśli prawdą jest, że łapały go skurcze przed karnymi i nie powiedział o tym trenerowi. Tym pierwszym - jeśli to ściema i w ten sposób chciał się wytłumaczyć z fatalnego wykonania strzału. A Lubański dobrze zauważył, że to był prosty błąd techniczny, wynikający ze złego rozbiegu. Piłkarz pozazdrościł Beckhamowi? Prawie się udało w takim razie.


- Gary - 29.08.2009 10:19 AM

Denerwują mnie komentarze w mediach, że rzuty karne to loteria. Nie! To jest ważna umiejętność. Loteria to by była, gdyby w czasie strzału nagły podmuch wiatru zniósł piłkę na bok. Na 5 strzałow piłkarzy Lecha tylko 2 strzały były wykonane poprawnie, reszta spartolona od strony sztuki piłkarskiej w tym jeden szczęśliwie trafił do bramki. Już w czasie rozbiegu wiedziałem, że bramki nie będzie.


- Miszon - 29.08.2009 10:57 AM

A jeszcze trener oświadcza bezczelnie, że karnych nie ćwiczyli. No to mają Icon_evil .

Zwolnienie Smudy było okropnym błędem, ale jeszcze większym zatrudnienie trenera średniego do wyzwań na pewno nie średnich. To pierwsze tłumaczę sobie tak, że Smuda chciał sporej podwyżki i/lub klauzuli o rozwiązaniu umowy w przypadku propozycji objęcia kadry, bo to rzecz która od wielu lat jest jego marzeniem. Tego drugiego nie potrafię wytłumaczyć.


- Gary - 29.08.2009 12:11 PM

Zmieniając temat.

Trochę o wioślarstwie.

Jest pierwsze złoto na Malcie!!! Icon_biggrin3
Teraz czekam na następne. Icon_smile2


- mateusz91 - 29.08.2009 12:33 PM

Magdalena Fularczyk i Julia Michalska w dwójce podwójnej! Brawa! Szkoda, z♥e nie widziałem tego Icon_sad A jutro 5 finałów z Polakami Icon_biggrin


- Gary - 29.08.2009 12:35 PM

mateusz91 napisał(a):A jutro 5 finałów z Polakami Icon_biggrin
A ja tu czekam jeszcze na czwórkę Rańdy, a to faktycznie dopiero jutro. Icon_smile2 Mogą być 3 złote i chyba najlepszy występ w historii.


- Miszon - 29.08.2009 01:16 PM

No wioślarze ładnie ostatnio dają. Już w Pekinie byli jedną z niewielu ekip, gdzie nie można było się przyczepić do żadnego występu, a nawet czasem zaskoczyli (właśnie czwórka z Rańdą).


- ku3a - 29.08.2009 04:16 PM

a z innej beczki - nie wiem czy dzisiejsze kwalifikacje F1 nie były najbardziej emocjonującymi jakimi oglądałem w życiu! i jutro szykuje się pasjonujący wyścig, bo i szykują się niespodzianki, i tor pozwala na walkę, ale i jest trudny i łatwo na nim o błędy, i Kubica ma realne szanse na walkę powiedzmy o 5. miejsce, i pogoda może być nieobliczalna.


- Gary - 29.08.2009 04:41 PM

Chyba rok temu na jednej części toru padał deszcz pod koniec, a na innych nie. To jest długi tor, więc czekam aż podadzą wagi bolidów. Coś mi się wydaje, że Kubica był lżejszy od Heidfelda, tylko nie do końca mu ostatnie kółko wyszło.


- Miszon - 29.08.2009 07:10 PM

No faktycznie, niespodzianka. Force India Icon_eek2 !


- drwycior - 30.08.2009 11:25 AM

ku3a napisał(a):i jutro szykuje się pasjonujący wyścig, bo i szykują się niespodzianki, i tor pozwala na walkę....

racja - czekamy na wyscig i na medale juz za 5 minut w Poznaniu! Icon_smile)


- Miszon - 30.08.2009 01:31 PM

Hehe. No i są już 3 medale Icon_biggrin3 .


- tomas585 - 30.08.2009 11:55 PM

http://www.sport.pl/sport/1,65025,6982171,Axel_Witsel_po_faulu_na_Wasilewskim__To_byl_przypadek.html

Szkoda Wasyla , prawdopodobnie w tym sezonie już nie zagra Icon_frown


- saferłel - 31.08.2009 12:01 AM

O ja pie****** Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_cry Coś strasznego. Czegoś takiego nie widziałem jeszcze chyba.....ta noga po prostu zgięła się w momencie faulu jak zapałka. Straszne :/

Bardzo mi przykro. Kurczę, długa absencja go czeka Icon_sad Nawet obawiam się, że na MŚ 2010 może się nie wykurować Icon_sad Trzeba przecież jeszcze wznowić trening, jakoś przywyknąć do tych nieodwracalnych zmian, które tam zaszły w nodze...

Alex Witsel....w Football Menager 2009 w sezonie 2011/12 jest jest jednym z najlepszych lewych obrońców świata.


- tomas585 - 31.08.2009 12:16 AM

Cytat:Alex Witsel....w Football Menager 2009 w sezonie 2011/12 jest jest jednym z najlepszych lewych obrońców świata.

http://www.bankfotek.pl/view/374934

Wygląda nieźle w 2016 roku , może go kupie do Bochum , tylko czy on będzie chciał przejść Icon_confused2


- saferłel - 31.08.2009 08:16 AM

Do mojego Ajaxu bez problemu przeszedł za 15 mln Icon_wink Ale musi mocno rywalizować o miejsce z Bartoszem Salamonem. I te statystyki na rok 2016 wydają się być dziwnie przeciętnie. U mnie ma chyba lepsze.....hmmm. W każdym razie gratuluję dotarcia do 2016 już Icon_biggrin Widzę, że masz trochę inną wersje gry niż ja.


- michal91d - 31.08.2009 10:32 AM

ja jestem w 2013 i raczej do Lecha nie będzie chciał przejść Icon_razz


- Miszon - 31.08.2009 01:05 PM

Ale po artybutach to raczej wygląda na pomocnika niż obrońcę. Odbiór i marking słabe jakoś...
Ja jestem w 2020 Icon_mrgreen . Ale to FM 2006, także troszkę dłużej gram Icon_razz . Obecnie w Newcastle - po awansie do Premiership jestem w połowie sezonu na 6 miejscu Icon_smile2. Niewielu tam zostało znanych piłkarzy w tym roku, ale możecie kojarzyć z mojej drużyny Micah Richardsa, Giorgio Chielliniego i Dariusza Zjawińskiego (w zeszłym sezonie strzelił 30 bram, teraz już chyba się starzeje, bo dopiero 5 i ogólnie raczej z ławki wchodzi).

A co do Wasilewskiego - MŚ 2010 raczej odpadają. W ogóle zachodzi pytanie, czy wróci kiedyś do reprezentacyjnej formy. Zwłaszcza, że młody już nie jest. Fatalna wiadomość Icon_confused2 . A ostatnio był jednym z pewniejszych punktów reprezentacji...
Przypomina mi to faul na Eduardo, po prostu słabo się robiło jak się na to patrzyło.

Aż pousuwali te filmiki z youtube'a Icon_eek2 .


- bear - 31.08.2009 01:17 PM

ja widziałem kilka tygodni bardzo podobny faul na żywo, w meczu A-klasy, makabra, chłopak już nigdy nie zagra w piłkę... w dodatku mecz był na kompletnym odludziu, mecz został przerwany, karetka jechała pół godziny...
nawet jeśli Wasyl wróci do gry, to ciężko mu będzie wrócić na ten poziom, z drugiej strony to twardziel jakich mało więc może mu się udać. Eduardo wrócił, ale jednak ma młodszy organizm i łatwiej mu się było zregenerować.
całe szczęście, że Golański gra w klubie i podobno jest w formie więc ma go kto zastąpić.


- kajman - 31.08.2009 06:45 PM

Trochę się bałem po krezczu w Nowym Niebie, że Agnieszka będzie miała problemy w US Open, ale wygrała 6:1, 6:2. Icon_biggrin3