Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- Gary - 17.08.2009 10:17 PM

"Pomalkontentuję" trochę: "Czy my musimy tak świetnie startować na MŚ w roku poolimpijskim ?


A teraz szczerbula Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
(bo mimo wszystko medale zawsze cieszą)


- stavanger - 17.08.2009 10:31 PM

Gary napisał(a):"Pomalkontentuję" trochę: "Czy my musimy tak świetnie startować na MŚ w roku poolimpijskim ?
Rezultaty trochę odbiegają od zeszłorocznych Icon_wink2 ale medale są medalami.

PS: wiedziałem, że Isinbajewa przejedzie się kiedyś na takiej taktyce (tak jak kiedyś Bubka na igrzyskach)


- saferłel - 17.08.2009 10:36 PM

Nie widziałem niestety tego Icon_smile To musiało być coś!


- Miszon - 17.08.2009 10:49 PM

No ja akurat nie oglądałem dziś nic (poza 100m kobiet i 10km mężczyzn). I mocno żałuję. Jak wszedłem do domu siostra rzekła: "Mamy 2 medale!". Ja na to - jakie? A ona: "złoto i srebro". A ja - czyje? Rogowska! W TV właśnie widzę, że Ziółkowski też medal, ale srebro. No to mówię: "to Isinbajewa druga?!" A ona - "nie, Pyrek! Ziółkowski to swoją drogą". A jak powiedziała, że caryca nie zaliczyła zero, to w ogóle zdębiałem.
Dzień po dniu megaszok na tych MŚ. No i nasi - brawo! Icon_biggrin3


- kajman - 18.08.2009 12:31 AM

Gary napisał(a):"Pomalkontentuję" trochę: "Czy my musimy tak świetnie startować na MŚ w roku poolimpijskim ?
Ja bym tak nie uważał, bo Majewski wypadł słabiej, a z kolei Chudzik (akurat najbardziej mnie ten medal cieszy) dopiero zaczyna wielką karierę.


- Tomekk - 18.08.2009 12:38 PM

Polska na trzecim miejscu w klasyfikacji medalowej Icon_exclaim Icon_biggrin3


- ku3a - 18.08.2009 12:39 PM

teraz trzeba tylko grać na czas Icon_wink2


- kajman - 18.08.2009 01:20 PM

ku3a napisał(a):teraz trzeba tylko grać na czas Icon_wink2
Ale może by zrobić to po strzeleniu kilku kolejnych goli (czyli zdobyciu medali).


- Miszon - 18.08.2009 01:45 PM

Gary napisał(a):"Pomalkontentuję" trochę: "Czy my musimy tak świetnie startować na MŚ w roku poolimpijskim ?
Bo ja wiem czy zawsze? Ze świetnych lat 1999-2001 najlepszym był właśnie rok olimpijski (4 złota przypomnę).


- Gary - 18.08.2009 01:55 PM

kajman napisał(a):Ja bym tak nie uważał, bo Majewski wypadł słabiej, a z kolei Chudzik (akurat najbardziej mnie ten medal cieszy) dopiero zaczyna wielką karierę.
Ja się za to nie zgadzam z Tobą. Icon_razz
Majewski akurat jako jedyny z naszych medalistów medal zdobył światowym wynikiem. Chyba jeszcze Rogowska uzyskała wynik, który dałby medal rok temu. O tym, że wielu traktuje rok poolimpijski ulgowo niech świadczy to, że mistrzyni świata w trójskoku uzyskała rezultat, który rok temu dałby jej 7 miejsce.
Do czego zmierzam. Należy się cieszyć, bo to nie nasza sprawa, że ktoś sobie odpuścił ten sezon. Mam tylko nadzieję, że odpowiednie czynniki będą w stanie ocenić ten występ od krytycznej strony. Inaczej w Londynie obudzimy się z ręką w nocniku, jak z pływakami w Pekinie, którzy po MŚ2005 zostali obwołani niemal mocarstwem pływania.


- Gary - 18.08.2009 02:03 PM

Miszon napisał(a):
Gary napisał(a):"Pomalkontentuję" trochę: "Czy my musimy tak świetnie startować na MŚ w roku poolimpijskim ?
Bo ja wiem czy zawsze? Ze świetnych lat 1999-2001 najlepszym był właśnie rok olimpijski (4 złota przypomnę).
Ale ja pisałem ogólnie o polskim sporcie. Icon_smile2
Akurat mś 2001 to najlepszy nasz występ w ich historii.


- Miszon - 18.08.2009 02:34 PM

Mistrzostw tak, 2001 to najlepsze. Icon_smile2
Co do pływaków to chyba inna historia. Po prostu to dłużej nie mogło tak działać i program się "wypalił", zawodnicy też. Zresztą, co się im dziwić - nikt by chyba nie wytrzymał tylu lat non stop poza domem, na wiecznych zgrupowaniach. A to oczywiście jest spowodowane tym, że nie mamy dużo basenów, na których można ćwiczyć i trzeba było wszystkich koszarować przez większą część roku. No i dorzućmy jeszcze kwestie strojów - nasi nie mieli nowinek, to odpadli. Widać to było w tym roku - Korzeniowski jako jedyny miał topowy strój, to jako jedyny powalczył i zdobył medal. Na szczęście ta paranoja ze strojami kończy się wraz z końcem roku.
Ziółkowski to faktycznie miał fuksa, bo to był bardzo dziwny konkurs - żeby taki niski wynik dawał medal brązowy to naprawdę zaskok. Normalnie przecież to byłoby na granicy wejścia do ścisłego finału.


- kajman - 19.08.2009 09:29 PM

Niesamowity konkurs w dysku. Małachowski lepszy niż w Pekinie, ale nie dał rady. Icon_evil


- tomas585 - 19.08.2009 09:50 PM

Po żucie Niemca zacząłem klnąc jak szewc i płakać , przed tym rzutem byłem pewny złota dla Polski , niestety wyszło inaczej Icon_evil Icon_frown


- Miszon - 19.08.2009 09:52 PM

No to był rewelka konkurs. Polak prowadził od pierwszego do przedostatniego rzutu konkursu. Szkoda, że tego jednego zabrakło. Ale za to wynik Małachowskiego robi wrażenie - 2 rekordy Polski! I to w sytuacji, kiedy miał kontuzję, która jak sam mówił "mogła mu zabrać ze 2 metry".
Brawo!


- mateusz91 - 19.08.2009 10:02 PM

Brawa, brawa. Ale byłem już przekonany, że będzie złoto. I tak mając 6 medali jesteśmy na 7. w klasyfikacja medalowej (wyżej jest Wlk. Brytania z dwaoma medalami). A i już kolejnych medali raczej nie zdobędziemy.


- kajman - 19.08.2009 10:05 PM

mateusz91 napisał(a):Brawa, brawa. Ale byłem już przekonany, że będzie złoto. I tak mając 6 medali jesteśmy na 7. w klasyfikacja medalowej (wyżej jest Wlk. Brytania z dwaoma medalami). A i już kolejnych medali raczej nie zdobędziemy.
Raczej zdobędziewy. Włodarczyk ma w rzucie młotem najlepszy wynik w tym roku na świecie.


- Tomekk - 19.08.2009 10:11 PM

Małachowski powinien wygrać Icon_cool2 ale i tak rekord Polski to fantastyczny wynik Icon_wink2


- Gary - 19.08.2009 10:14 PM

kajman napisał(a):Raczej zdobędziewy. Włodarczyk ma w rzucie młotem najlepszy wynik w tym roku na świecie.
A ja jeszcze na Nogę stawiam.


- kajman - 19.08.2009 10:16 PM

Gary napisał(a):
kajman napisał(a):Raczej zdobędziewy. Włodarczyk ma w rzucie młotem najlepszy wynik w tym roku na świecie.
A ja jeszcze na Nogę stawiam.
Tylko że tam jednak szanse jakby większe, ale i tu faktycznie można medal złapać.