Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- Tomekk - 30.06.2009 03:45 PM

tradycyjnie 2-0 Icon_frown
chociaż i tak zagrała nieźle...


- saferłel - 30.06.2009 04:20 PM

Ta, zagrał słabiutko :/ Jak zwykle presji nie wytrzymała. Nigdy chyba nie będzie dobrą zawodniczką jak tak dalej pójdzie. Wkurzyć się można. Musi się pozbierać.
U panów zasmuciła mnie porażka Stanislasa, ale Murraya też lubię. Dobry na finał z Rogerem Icon_smile


- Miszon - 30.06.2009 06:29 PM

saferłel napisał(a):Jak zwykle presji nie wytrzymała.
Chyba fizycznej.
Moim zdaniem Williamsówny zdrowe i chcące grać są nie do przejścia dla zawodniczek tego typu co Radwańska. A w zasadzie to dla wszystkich w kobiecym tenisie.


- prz_rulez - 30.06.2009 08:02 PM

saferłel napisał(a):Dobry na finał z Rogerem Icon_smile
Dawali mu sporo szans. Więc kto wie, kto wie... Może wygra?


- kajman - 02.07.2009 06:18 PM

Miszon napisał(a):
saferłel napisał(a):Jak zwykle presji nie wytrzymała.
Chyba fizycznej.
Moim zdaniem Williamsówny zdrowe i chcące grać są nie do przejścia dla zawodniczek tego typu co Radwańska. A w zasadzie to dla wszystkich w kobiecym tenisie.
Tutaj się z Tobą całkowicie zgadzam. Radwańska w drugim secie zagrała naprawdę znakomicie. A jak gra Venus Williams to zobaczyliśmy przed chwilą, gdzie Safina miała zdecydowanie mniej do powiedzenia niż dwa dni wcześniej Agnieszka.
Szkoda, że Agnieszka tak szybko trafiła na Venus.


- saferłel - 02.07.2009 06:24 PM

Ogólnie żeński tenis na Wimbledonie to porażka. Nic ciekawego. Znów wygrywają Williams, inne atletki, Rosjanki, a większość z nich zalicza się do grupy tych znerwicowanych singlistek, które jęczą jakby je ktoś pieprzył podczas tego meczu. Jak ja nie znoszę tego typu zachowania swoją drogą. Paskudny nawyk, który tak od połowy lat 90-tych panuje :/

Dużo ciekawiej jest w męskim singlu, ale tam w ogóle tenis ma większy sens i ład obecnie.


- kajman - 02.07.2009 08:20 PM

saferłel napisał(a):Ogólnie żeński tenis na Wimbledonie to porażka. Nic ciekawego. Znów wygrywają Williams, inne atletki, Rosjanki, a większość z nich zalicza się do grupy tych znerwicowanych singlistek, które jęczą jakby je ktoś pieprzył podczas tego meczu. Jak ja nie znoszę tego typu zachowania swoją drogą. Paskudny nawyk, który tak od połowy lat 90-tych panuje :/
Dużo ciekawiej jest w męskim singlu, ale tam w ogóle tenis ma większy sens i ład obecnie.
A tutaj nie ze wszystkim się zgodzę. Owszem, w męskim singlu jest ciekawiej, ale to tylko dlatego, że obecnie nie ma tam Nadala. Przy nim siostry Williams to szczyt finezji, bo jego tenis to już była załamka. A jego zachowania. Każda z tenisistek spłonęłaby 3 razy ze wstydu nim by się zachowała jak Rafael.
A Rosjanki to atletki? No ja bym o Dementiewej czy Szarapowej tego nie powiedział. A atletka Safina dostała w d... znacznie mocniej niż Radwańska i nie wiem, czy Agnieszka nie byłaby w półfinale, gdyby to na nią trafiła. A skoro o atletach mowa, to akurat w tenisie męskim też jest ich sporo. Rodick i Djoković to takie pierwsze skojarzenia.
I jeszcze jedna uwaga. W Rollandzie Agnieszka przegrała mecz ze zwyciężczynią turnieju i w Wimbledonie przypuszczalnie przegrała ze zwyciężczynią (jeżeli nie zdarzy się cud, to Venus rozniesie Serenę - na razie gromi wszystkie rywalki, a Serena weszła ledwo ledwo).


- saferłel - 02.07.2009 08:45 PM

Nie sugerowałem, że Rosjanki to atletki przecież Icon_smile. Tam był przecinek.

Co do Nadala, to ja mu już nie wróżę dużej kariery. Będzie przegrywać. On był (no ok,ok JEST) zbyt siłowym tenisistą. Nogi mu w końcu ''poszły'', pewnie to nie koniec...


- Miszon - 02.07.2009 08:54 PM

Już nawet nie chodzi o to, że atletki czy nie. Po prostu u facetów zawsze jest walka, niespodzianki, pasjonujące pojedynki (mecze Federer-Nadal - cudo! Ale i wiele innych, w każdym turnieju praktycznie). U kobiet ważniejsze są wygląd niż sport - podobno jak ładna tenisistka jest nieco słabsza, to i tak dostanie główny kort, gdy do wyboru jest brzydka i lepsza. W dodatku postęp techniczny jeśli chodzi o rakiety i piłki w połączeniu z naciskiem na siłę sprawił, że jest masa kontuzji u kobiet, co sprawia, że najczęściej wygrywają po prostu zdrowe. A na palcach jednej ręki można policzyć emocjonujące, stojące na wysokim poziomie mecze w decydujących fazach turniejów. Najczęściej to nawet finały jak się kończą 7:5, 6:4 to już cud zaciętości meczu...
Po odejściu Clijsters, Henin i Hingis kobiecy tenis to nuda, gołe dupy, Williams i Rosjanki.


- stavanger - 05.07.2009 06:48 PM

Federer - Roddick: 9:9 w 5 secie, kto kogo przełamie?


- saferłel - 05.07.2009 07:54 PM

Federrer! Co za mecz Icon_biggrin Niesamowity. Przyznam, że chwilami powątpiewałem w Rogera, bo Rodick grał chyba mecz życia, co za paskudne serwisy słał, a tych ponad 40 czy nawet 50 asów Rogera w ogóle nie było widać! Jeden z lepszych meczów w historii tenisa ;D, chociaż przecież poziom tak naprawdę nie był jakiś szczególnie wysoki u Federrera. Zasłużył sobie na te 5 setów. Ale wynik, emocje.....za to przejdzie do historii to spotkanie.


- ku3a - 16.08.2009 10:00 PM

Bolt pobiegł 9.58 Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_eek2 Icon_eek2 Widzieliście to?? WOW Icon_exclaim Icon_exclaim


- Gary - 16.08.2009 10:48 PM

ku3a napisał(a):Bolt pobiegł 9.58 Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_eek2 Icon_eek2 Widzieliście to?? WOW Icon_exclaim Icon_exclaim
Ja nie wiem, ale po rekordowym biegu Michaela Johnsona w Atlancie na 200 metrów (mimo, że już pobitego przez Bolta) już żaden rekord nie jest w stanie tak mną ruszyć. Ten tylko odrobinkę. Icon_wink2


- stavanger - 16.08.2009 11:02 PM

Tak, widziałem - a przed nami jeszcze 200m, i zapewne kolejny rekord Icon_exclaim


- Miszon - 17.08.2009 01:02 PM

ku3a napisał(a):Bolt pobiegł 9.58 Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_eek2 Icon_eek2 Widzieliście to?? WOW Icon_exclaim Icon_exclaim
Powiem szczerze, że do teraz jestem w szoku. A tuż po biegu po prostu zacząłem wrzeszczeć, bo nie mogłem opanować zdumienia Icon_eek2 . To po prostu nie-sa-mo-wi-te Icon_exclaim


- saferłel - 17.08.2009 02:33 PM

Wow. To było piękne. Cieszę się, że to widziałem!


- adr - 17.08.2009 03:18 PM

A jak ktoś nie oglądał, to niech zajrzy tu: http://www.youtube.com/watch?v=OVcQ8FC2TYE

Tak w ogóle, to Szaranowicz rulezzz. Icon_wink


- saferłel - 17.08.2009 03:23 PM

Cudownie sobie to przypomnieć.....szkoda tylko, że wśród komentujących filmik takie ciołki :/


- ku3a - 17.08.2009 03:28 PM

dzięki, adr, za link Icon_biggrin3. ja oglądałem na Eurosporcie.
dobre jest "przecież ten jest szybszy Icon_wink2" Icon_mrgreen . jak to oglądałem na żywo to sobie myślałem: "Boże, żeby tylko się z tym aparatem nie wypierdzielił" Icon_mrgreen .


- ku3a - 17.08.2009 08:42 PM

Rogowska mistrzynią świataaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAaaaaaaaa Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Pyrek drugaaaaaaaaaaaaaa Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Isinbajewa bez zaliczonej wysokości Icon_eek2 Icon_frown Icon_mrgreen Icon_redface2 Icon_exclaim