Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- bear - 17.12.2008 06:18 PM

stavanger napisał(a):Gra ktoś może w Championship Manager?
ja kiedyś grałem i to bardzo dużo, ale za bardzo się w to wkręcałem, dziś wolę już nie ryzykować Icon_wink2 ale zawsze wolałem Managera od Fify czy Pro Evolution. Tamte szybko mi się nudziły, a Manager pochłaniał mnie bez reszty...


- saferłel - 17.12.2008 06:43 PM

Ja to sobie w menadżera gram w Fifie 09, ale też chyba muszę któregoś dnia się jej pozbyć :/ Za bardzo wciąga, zresztą ja nie mam w zwyczaju grać w jakiekolwiek gry...oprócz Fify i Settlersów Icon_razz2


- bear - 17.12.2008 06:59 PM

saferłel napisał(a):Ja to sobie w menadżera gram w Fifie 09
mi ta opcja menadżerska nigdy nie podchodziła, albo się gra albo dowodzi Icon_wink2 robienie obu tych rzeczy naraz nigdy mi nie wychodziło, ciągle o czymś zapominałem.


- saferłel - 17.12.2008 07:42 PM

Według mnie to jest najlepszy tryb w Fifie 09. Właśnie dlatego, że mogę sobie zarówno grać, jak i dowodzić tym wszystkim. Sądzę, że spokojnie takie coś mogłoby służyć za podstawowy tryb w każdej grze tego typu Icon_wink Ale i tak Fifa 09 to dość nudna gra....oprócz tego menadżera to praktycznie nic ciekawego, żadnych MŚ (tylko towarzyskie mecze :/), ME, jakieś Klubowe ME, zamiast Ligi Mistrzów...teraz tak to wszystko rozdzielają na poszczególne gry Icon_sad

Ale ok, koniec z Off Topem.....chyba, że znacie jakieś muzyczne gry - ale to do innego tematu też Icon_biggrin


- bear - 17.12.2008 07:57 PM

saferłel napisał(a):Ale ok, koniec z Off Topem....
temat jest "przy muzyce o sporcie", więc ja tu jakiegoś wielkiego nadużycia nie widzę Icon_wink2


- ku3a - 18.12.2008 12:06 AM

ja zostałem na etapie Sensible World Of Soccer i nie mam zamiaru przechodzić na nic innego, bo w Sensibla jestem całkiem niezły Icon_wink2. zresztą teraz to gram w niego raz na rok...


- ksch - 18.12.2008 12:18 AM

ku3a napisał(a):ja zostałem na etapie Sensible World Of Soccer i nie mam zamiaru przechodzić na nic innego, bo w Sensibla jestem całkiem niezły Icon_wink2. zresztą teraz to gram w niego raz na rok...
Sensible jest fantastyczny! Rekord w długości pobytu Fify u mnie na dysku wynosi ~20 dni... A Sensible jest tu cały czas Icon_mrgreen

No i zaczął się już sezon na DSJ Icon_wink2


- ku3a - 18.12.2008 01:12 AM

ale tylko w klasycznej wersji, a nie jakieś wydziwione trójwymiarowe Icon_razz Icon_mrgreen


- adr - 18.12.2008 01:43 AM

Co jest, czy nikt nie oglądał pięknego i zwycięskiego meczu Lecha Poznań? Czy może wszyscy tak świętują sukces, że nie mają sił na forum wejść? Icon_lol

Brawo, brawo Kolejorz Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_biggrin3


- Bzykowy - 18.12.2008 10:14 AM

MOJA DUMA!! ^^

Moj Lech!! Icon_biggrin

Gniezno na rynku również świętowało! Icon_biggrin!


- stavanger - 18.12.2008 08:00 PM

Czekamy już na losowanie, ale z Milanem nie zagramy Icon_wink2


- Gary - 18.12.2008 10:12 PM

A ja nie oglądałem i dzięki temu Lech wygrał. Icon_wink2
Bo ja generalnie to pecha przynoszę.


- saferłel - 18.12.2008 11:03 PM

Gary napisał(a):A ja nie oglądałem i dzięki temu Lech wygrał. Icon_wink2
Bo ja generalnie to pecha przynoszę.

To tak jak ja Icon_biggrin


- abd3mz - 19.12.2008 11:15 AM

Gary napisał(a):A ja nie oglądałem i dzięki temu Lech wygrał. Icon_wink2
Bo ja generalnie to pecha przynoszę.
To dlaczego na sąsiednim forum na czas mistrzostw świata szukałeś zastępcy w Znawcy? Icon_lol


- ku3a - 19.12.2008 11:31 AM

to były Mistrzostwa Europy Icon_wink2.
no i tylko zobacz jak Polacy wypadli Icon_wink2 Icon_lol .


- abd3mz - 19.12.2008 11:42 AM

ku3a napisał(a):to były Mistrzostwa Europy Icon_wink2.
A miałem się nie odzywać już w tym temacie. :roll: Icon_lol Ale nie mogłem się powstrzymać. Icon_mrgreen


- Gary - 19.12.2008 05:14 PM

Icon_lol Icon_lol

I na dodatek Olimpiadę. Icon_wink2


- Gary - 18.01.2009 10:01 PM

Historia zatoczyła koło. Gdy się pojawiłem na tym forum 2 lata temu trwały mistrzostwa świata w piłkę ręczną. I teraz znowu są mistrzostwa i Polska znowu wygrywa! Icon_mrgreen
Rosja pokonana!!! Icon_biggrin3


- Aro - 18.01.2009 10:27 PM

Wszystkie paznokcie poobgryzałem z nerwów Icon_lol
Wspaniała druga cześć spotkania, a Szmal bohater meczu . Kurcze, ile on wybronił piłek ... Icon_biggrin3 Ba najlepszy bramkarz jak dla mnie (na razie) na MŚ . Mam nadzieje ze chłopaki uwierzyli w siebie i teraz wykoszą wszystkich którzy stana im na drodze po złoto Icon_lol


- ku3a - 19.01.2009 04:17 PM

co za nieprawdopodobny mecz Icon_exclaim
o mały włos bym przegapił to spotkanie! nie spodziewałem się, że mecze będą codziennie i nawet nie spojrzałem czy w niedzielę coś gramy. a tu wchodzę w którymś momencie wieczorem do sieci i widzę, że trwa relacja na żywo z meczu z Rosją. to biegiem do telewizora, patrzę, a tu właśnie zaczyna się druga połowa. nie dawałem dużych szans, jak mam być szczery, jak zobaczyłem wynik po pierwszych 30 minutach. rewelacyjna gra w obronie, a Szmal - brak mi słów!
a już za chwilę mecz z Macedonią, wierzę, że również zwycięski, choć patrząc na dotychczasowe wyniki, mocno się będzie trzeba napracować, by sięgnąć po 2 punkty.