Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- saferłel - 07.08.2008 09:37 PM

Sądzę, że Brazylia się zmobilizuje i będzie jednak mistrzem na co liczę Icon_smile
A piłka też dla mnie w ogóle dziwna jest. Czemu najpopularniejszy sport na świecie jest traktowany tak banalnie na IO. To bardziej niż ''mało logiczne''. Właśnie IO powinny być już MEGA ważną imprezą i największym świętem futbolu. Można by nawet turniej piłki rozgrywać jako ostatni, na zamknięcie IO. Tylko 16 drużyn, tylko najlepsi. Najbardziej prestiżowe zawody piłkarskie....Szkoda.
Z gier zespołowych też będę oglądał najchętniej siatkę. Piłka ręczna jakoś mniej mnie kręci, nawet z Polakami w tle.


- chris975 - 07.08.2008 09:42 PM

Wtedy byłaby konkurencją dla FIFA World Cup Icon_biggrin3
Za szczypiorniakiem też za specjalnie nie przepadam ale jak tylko będę mógł to popatrzę na poczynania naszych.

A siatkarze pierwszy mecz grają z Niemcami i może się to okazać mecz o wszystko Icon_mrgreen bo składu grupy nie muszę przypominać i aby choć wyjść z grupy trzeba pomścić piłkarzy i ich porażkę z Niemcami Icon_cool2


- saferłel - 07.08.2008 11:32 PM

Myślę, że z Niemcami sobie powinniśmy poradzić. Stawiam na 3:1.

Racja i o to chodzi, o tą rywalizację z MŚ, przez rywalizację trzeba ciągle się udoskonalać Icon_smile
Dla mnie to po prostu wstyd i jedna z większych głupot, że Piłka jest tak naprawdę niczym na IO.


- Gary - 08.08.2008 01:31 AM

saferłel napisał(a):Sądzę, że Brazylia się zmobilizuje i będzie jednak mistrzem na co liczę Icon_smile
Argentyna w ostatnich 10 latach była 4 razy mistrzem świata do lat 20, a co najważniejsze w dwóch ostatnich mistrzostwach. Jeśli wziąć pod uwagę, że w turnieju grają piłkarze do lat 23 oraz to, że na ostatnich mistrzostwach U-20 Brazylia poległa w spotkaniu z..... Polską Icon_mrgreen i nie wyszła z grupy, to możesz sobie tylko pomarzyć. Icon_razz


- saferłel - 08.08.2008 09:17 AM

W tym przypadku chodziło mi o siatkówkę, gdzie Argentyna nie dorasta Brazylii do pięt ;]
A w piłce nie wiadomo nic. Jak na razie obie drużyny wygrały, ale męczyły się ze swoimi rywalami.


- ku3a - 08.08.2008 10:27 AM

ta, a Chiny juz zaczynają. nie widzialem meczu, ale widze co jest napisane - bramka w 88. minucie i czerwona kartka dla przeciwnikow.


- saferłel - 08.08.2008 10:43 AM

Teraz tylko czekać na karnego w 93 minucie meczu Icon_razz2 Tylko Polski brakuje Icon_sad Czemu nie weszli? Z kim sobie nie poradzili znowu? Gdzie te czasy 92 roku chociażby....


- Gary - 08.08.2008 11:11 AM

ku3a napisał(a):ta, a Chiny juz zaczynają. nie widzialem meczu, ale widze co jest napisane - bramka w 88. minucie i czerwona kartka dla przeciwnikow.
Mam nadzieję, że nie powtórzy się turniej bokserski z Seulu. Największy megaprzekręt w historii igrzysk.


- saferłel - 08.08.2008 11:14 AM

No to opowiadaj Gary co tam się działo, nie wszyscy są tacy starzy, że pamiętają SEUL ekhm Icon_biggrin


- Yacy - 08.08.2008 11:20 AM

Gary napisał(a):Mam nadzieję, że nie powtórzy się turniej bokserski z Seulu. Największy megaprzekręt w historii igrzysk.
saferłel napisał(a):No to opowiadaj Gary co tam się działo, nie wszyscy są tacy starzy, że pamiętają SEUL ekhm Icon_biggrin
a niektórzy nie są tacy starzy a pamiętają Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen


- stavanger - 08.08.2008 12:53 PM

saferłel napisał(a):No to opowiadaj Gary co tam się działo, nie wszyscy są tacy starzy, że pamiętają SEUL ekhm Icon_biggrin
"Z niemiłymi wspomnieniami wiąże się seulski turniej bokserski. Kiedy Koreańczyk Byung Jong-il został uznany za pokonanego w jednej z walk, jego sekundanci pobili sędziego Walkera z Nowej Zelandii, a sam bokser na znak protestu przez przeszło godzinę okupował ring. Skandal z trudem wyciszono."

Słyszałem też o Polaku, który musiał dwa razy walczyć z Koreańczykiem, i dwa razy go nokautować, bo za pierwszym razem sędziowie się do czegoś przyczepili Icon_wink2


- Gary - 08.08.2008 12:54 PM

saferłel napisał(a):No to opowiadaj Gary co tam się działo, nie wszyscy są tacy starzy, że pamiętają SEUL ekhm Icon_biggrin
Znasz jakiegoś boksera koreańskiego? No właśnie, ja też i wtedy też nie znałem. Więcej! Najwięksi znawcy nie znali. A orientujesz się kto to jest Roy Jones jr. ? Megagwiazda boksu zawodowego w latach 90tych. A w Seulu poległ w finale z Koreańczykiem, mimo że poobijał go niemiłosiernie. A to tylko jeden przykład z wielu. Koreańczycy chyba z 4 albo 5 złotych medali zdobyli w boksie! Icon_lol
PS. Gołotę też przekręcili w półfinale. Icon_confused


- stavanger - 08.08.2008 12:55 PM

Cytat:Znasz jakiegoś boksera koreańskiego? No właśnie, ja też i wtedy też nie znałem.
A znasz jakiś Chińskich Icon_cool2


- ku3a - 08.08.2008 02:42 PM

stavanger napisał(a):"Z niemiłymi wspomnieniami wiąże się seulski turniej bokserski. Kiedy Koreańczyk Byung Jong-il został uznany za pokonanego w jednej z walk, jego sekundanci pobili sędziego Walkera z Nowej Zelandii, a sam bokser na znak protestu przez przeszło godzinę okupował ring. Skandal z trudem wyciszono."
pamietam to Icon_razz


- saferłel - 08.08.2008 02:58 PM

I jak tam, oglądacie ceremonie otwarcie. Jak dla mnie nudy, chociaż jestem pewny, że znów znajdą się mądrzy, którzy nazwą ją najbardziej efektowną i najlepszą w historii. Ja na początku oglądałem, ale teraz tylko zerkam co chwila....


- ku3a - 08.08.2008 04:13 PM

jakos w pracy nie mam telewizora Icon_razz


- saferłel - 08.08.2008 04:24 PM

Poskarż się Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, jak to tak, nawet raz na 4 lata nie mogą TV skombinować...albo CHOCIAŻ dzień wolny od pracy.


- ku3a - 08.08.2008 05:06 PM

dzien? chyba 2 tygodnie od razu jesli juz Icon_razz.
bo na samą ceremonie na pewno bym nie bral, bo to jest część Igrzysk ktora mnie najmniej interesuje Icon_razz.


- Aro - 07.12.2008 01:14 PM

Fantastyczna forma Tomka Sikory .
Widzieliscie dzisiejszy bieg ,wspaniały wystep, horror do samego końca 2,5 sekundy przed Bjordalenem i prawie 5 przed Svendsenem Icon_smile2

Rach ciach ciach Icon_lol Icon_lol - a do tego swietne jak zwykle komentarze Krzysztofa Wyrzykowskiego (szkoda ze nie było Tomka Jarońskiego) Icon_wink2

Ja sobie przypominam jeden z ich komentarzy w biegu biatlonowym pań:

"Niemka Neuner na strzelnicy... Jeden zestrzelony... Dwa... Trzy...
– Neuner ma sporo propozycji sportowych i pozasportowych. Ostatnio „Playboy” zgłosił ofertę sesji zdjęciowej,ale Neuner odmówiła. W sumie dobrze, ma dopiero 18 lat.
– No rewelacja!
– Co?
– Strzelanie Neuner! Pięć celnych!
– Ach! Myślałem, że mówiłeś o ewentualnej sesji Neuner dla „Playboya”." Icon_mrgreen

Kolarstwo:
- "Maja (Włoszczowska) wczoraj przymierzała stroje olimpijskie.
- Przy tobie?
- Nie. Widziałem zdjęcia w Przeglądzie Sportowym. " Icon_mrgreen


- Gary - 07.12.2008 01:17 PM

Aro napisał(a):Rach ciach ciach Icon_lol Icon_lol - a do tego swietne jak zwykle komentarze Krzysztofa Wyrzykowskiego (szkoda ze nie było Tomka Jarońskiego) Icon_wink2
Niestety nie widziałem, ale to sformułowanie jest "The best"! Icon_biggrin3