Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 09.09.2022 12:14 AM

A gdzieżby tam, dreszczowiec prawie do ostatnich sekund i mimo wszystko zasłużone zwycięstwo 3-2! Oklasky
Miszon napisał(a):Ech, pierwsza kwarta meczu z Serbią trochę pokazała nam miejsce w szyku
Tylko że w 1/8 zagramy z Ukrainą, rywal absolutnie w naszym zasięgu. Akurat zauważyłem, że nasi koszykarze na tych mistrzostwach grają bardzo mocno w kratkę. Jak trafia się za mocny rywal, to się zbyt szybko poddają i dostają łomot, ale z tymi rywalami, którzy są w ich zasięgu grają zazwyczaj lepiej, chociaż z najsłabszą w grupie Holandią przez długi czas przegrywali kilkunastoma punktami i dopiero w czwartej kwarcie tak naprawdę się pozbierali.
No a jak jakimś cudem uporamy się z Ukraińcami, to w ćwierćfinale czeka na nas jeden z głównych faworytów - Słowenia i tu nie wróżę naszym żadnych szans. Ciekawe czy oni sami będą chcieli do tej konfrontacji doprowadzić? Icon_twisted


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 09.09.2022 07:58 AM

Jakoś nie emocjonuję się ostatnio grami zespołowymi. Natomiast awansem Świątek do finału US Open jak najbardziej.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 09.09.2022 08:11 AM

Tyle się ostatnio dzieje w sporcie, że nie ma kiedy taczek załadować Icon_wink
W każdym razie - brawo Iga! Icon_smile I finał już będzie o ludzkiej dla nas porze, bo w sobotę o 22. Ale wcześniej, o 18 Panowie Siatkarze w półfinale z Brazylią - to będzie wieczór! Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 09.09.2022 08:11 AM

No właśnie mecze o 3 w nocy to trudno się emocjonować oglądając potem.
Co do Ukraińców: tak, to w sumie dobry przeciwnik. Groziła nam Grecja, a z nią byłoby bez szans.


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 09.09.2022 10:24 AM

ja sobie odtworzyłem od 5.00, troche przewijałem a od połowy 3 seta oglądałem jak leci i miałem emocje do 6.00 Icon_smile2

w rozmowie po meczu 1ga zdradziła receptę na wygraną:

Cytat:Energia przyszła i to ze zdwojoną siłą. W drugim secie liderka światowego rankingu świetnie zareagowała na początkowe niepowodzenia, wygrywając 6:1. Reporterka, która przeprowadzała wywiad, zwróciła uwagę, że zawodniczki dobrze wyglądały po powrocie z łazienki. Spytała polską zawodniczkę o to, co sobie tam powiedziała. Spontaniczna odpowiedź wywołała śmiech na obiekcie.

– Bardziej chodziło o to, co tam zrobiłam... Musiałam po prostu skorzystać z łazienki, na pewno byłam lżejsza. Przepraszam, to obrzydliwe. Starałam się wykorzystać ten czas, żeby pomyśleć, co należy zmienić. Pamiętam, że gdy byłam młodsza, to będąc w łazience pomiędzy setami, jedynie płakałam. Tym razem skupiłam się na elementach do poprawy. Cieszę się, że to przyniosło skutek. Miałam już nowy pomysł na drugiego seta – opisała sytuację.

Icon_lol Icon_lol Icon_lol


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 09.09.2022 10:53 AM

Fujj, nie przy śniadaniu Icon_razz2


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 09.09.2022 11:44 AM

Haha, no co - normalna fizjologia Icon_razz .


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 10.09.2022 05:57 PM

neo01 napisał(a):I finał już będzie o ludzkiej dla nas porze, bo w sobotę o 22. Ale wcześniej, o 18 Panowie Siatkarze w półfinale z Brazylią - to będzie wieczór!
Jako, że jestem głodny emocji, liczę na to, że najbliższe kilka godzin spędzę na obejrzeniu łącznie ośmiu setów Icon_lol


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 10.09.2022 08:47 PM

Tak się zacząłem zastanawiać: kiedy zwolnili Antigę w 2016, byłem oburzony. Nie rozumiałem tej decyzji. Dzisiaj, kiedy trzeci raz z rzędu gramy w finale Mistrzostw Świata, przychodzi mi do głowy, że może to jednak była zaplanowana, genialna decyzja? Że o ile owszem, Antiga doprowadził naszą drużynę do sukcesu, to byliśmy dla niego tylko wpisem w CV udowadniającym, że jest dobry w swoim fachu? Wiecie, to był zagraniczny trener, wynajęty w Polsce, jak się okazało, na chwilę. Podobnie jak Horngacher, mówię o konkretnym człowieku, a nie o całej kadrze. Horngacher nigdy się nie krył z tym, że wolałby pracować z Niemcami, zawodnikami niemieckojęzycznymi. Antigi nigdy tak nie prześwietlałem. I dzisiaj, półtora olimpiady później, dochodzę do wniosku, że jednak należało się go pozbyć. Pomógł nam, okej, ale niczego więcej by nie wskórał. Przestało by mu zależeć. Leo Beenhakker miał przecież to samo.

Z dniem dzisiejszym, z dzisiejszym dzisiaj, wybaczam Polskiemu Związkowi Siatkówki (tak to powinno się nazywać), że w 2016 roku zwolnił Stefana Antigę. To prawdopodobnie była kluczowa, genialna decyzja.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 10.09.2022 09:00 PM

Możliwe?
EVENo napisał(a):spędzę na obejrzeniu łącznie ośmiu setów
Czyli teraz trzy sety Igi. Icon_twisted


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 10.09.2022 09:02 PM

Sundrajta napisał(a):Czyli teraz trzy sety Igi.
Nie no, jej tylko dwa. Ale trzeci jej Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 10.09.2022 09:16 PM

No tak, przecież nic innego nie miałem na myśli. Icon_lol
Przed meczem z Brazylią byłem pewny wygranej, po trzech setach moja pewność się spotęgowała, ale po czwartym do serducha zajrzało małe zwątpienie...


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 10.09.2022 10:53 PM

Siatkarze do przodu, a teraz Iga 6:2 w pierwszym secie i czekamy co dalej Icon_smile2 .


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 11.09.2022 12:10 AM

Uff... To był stres!
Dwa wygrane dla Polski tie-breaki dzisiaj! Icon_smile2

Brawo brawo!


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 11.09.2022 12:11 AM

W drugim 7:5 w tie-breaku. Drugi szlem w tym roku. Icon_biggrin Icon_biggrin Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 11.09.2022 12:11 AM

Siedem, ale nie powiem, łezka mi się w oku zakręciła po ostatniej piłce. Iga jest cudowna Serce


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 11.09.2022 12:14 AM

Wygląda na to, że w tym roku już nikt nie ma szans odebrać pierwszego miejsce WTA.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 11.09.2022 12:18 AM

Oj, podejrzewam że i w następnym mało która się do Igi zbliży. Icon_lol
I na szczęście obyło się bez trzeciego seta, bo boję się, że w nim obrót spraw mógłby być nie po naszej myśli.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 11.09.2022 12:19 AM

She's Lightning Bolt!


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 11.09.2022 12:21 AM

Sundrajta napisał(a):Oj, podejrzewam że i w następnym mało która się do Igi zbliży.
To musiałaby też wygrywać. Czego jej życzę.