Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 17.07.2022 09:35 PM

Uuu, to szkoda...


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 17.07.2022 11:31 PM

Miszon napisał(a):W sumie to dlaczego te MŚ w lekkiej atletyce są w połowie lipca, a nie jak zwykle w połowie sierpnia?
Pewnie dlatego, że w sierpniu będą ME Icon_wink
Teraz to w ogóle jest wszystko pochrzanione przez pandemię, bo te MŚ są przecież zaległymi sprzed roku (zawsze są w latach nieparzystych).

A Fajdek po raz piąty z rzędu mistrzostwo świata!! To jest wyczyn! Sześć takich tytułów ma tylko Bubka, także za rok będzie jeszcze ciekawiej...


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 18.07.2022 12:30 AM

neo01 napisał(a):A Fajdek po raz piąty z rzędu mistrzostwo świata!!
I po raz piąty kwituje to złoto słowami "Chciałem zamknąć usta hejterom". Sory, ale trzy razy miał szanse na medal olimpijski i trzy razy zaprzepaścił je tak samo. Niech się po prostu przyzna, że zjadła go trema, a nie udaje, że wszystko jest w porządku. Ja go nie winię, Igrzyska to Igrzyska. Ale jak każdy sukces pozaolimpijski komentuje się takimi samymi słowami, to jest po prostu słabe. Fajdek potwierdził dziś, że ma jakąś blokadę, której sam nie potrafi przezwyciężyć. Walka, której nigdy nie wygra. Słabość, która mu towarzyszy. Nie wiadomo, co jest tego przyczyną, ale fakt jest taki, że kiedy przychodzą Igrzyska, Fajdka coś paraliżuje. Poza tym wygrywa wszystko i wszędzie, jest pewny siebie. Ale gdy tylko pięć kolorowych kółek i ognisty znicz wchodzą mu w paradę, koleś nie istnieje. Dziwny przypadek. Przedziwny.

Niech mu się wiedzie.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 18.07.2022 01:57 AM

Nie pisz że nie istnieje, bo w Tokio jednak zdobył brąz, a medal to medal. Oczywiście mógł sięgnąć po złoto, ale nie chciał robić przykrości memu prawie krajanowi Nowickiemu, który właśnie po to złoto zdołał sięgnąć. I ten teraz nie wszedł Pawłowi w paradę i pozwolił mu zdobyć piąty tytuł z rzędu i zapewne za rok jak zdrowie pozwoli, także w Budapeszcie pozwoli mu wygrać. Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 18.07.2022 08:37 AM

Aaa racja, no tak, to są zaległe MŚ!

Co do Fajdka - przecież zdobył medal IO w Tokio.

Lipnie trochę, że sporo zawodów z tych MŚ jest między 2 a 5 w nocy Icon_confused2 .


RE: Przy muzyce o sporcie - dziobaseczek - 18.07.2022 12:33 PM

Lech Poznań widzę - idzie na mistrzostwo Drogi Mlecznej


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 18.07.2022 12:52 PM

Umknął mej pamięci ten brąz, pewnie oślepiony blaskiem złota Nowickiego. Zakodował mi się jednak taki schemat, że Fajdek na IO to trzy spalone próby i do domu (jednocześnie wszystkie trzy kilka metrów lepsze od zwycięzcy).

Nie zmienia to jednak faktu, że jak jest się czterokrotnym Mistrzem Świata to dosyć dziwne, że trzeba zostać nim jeszcze raz, aby "zamknąć usta hejterom". Co się jak widać nie udało, bo ja na przykład w odpowiedzi nadal robię sobie z niego olimpijskie jaja Icon_razz2


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 18.07.2022 02:23 PM

No może w nim to siedzi? A przecież w naszych czasach prawie każdy ma swoich hejterów. Icon_twisted
Ale zważ że pierwszy raz mistrzem świata został w 2013 roku, więc na igrzyskach rok wcześniej (gdzie po raz pierwszy nie przeszedł kwalifikacji) wcale jeszcze nie był tak wielkim faworytem i tam jako debiutant miał prawo się spalić! I faktycznie tylko igrzyska w Rio cztery lata później mu się kompletnie nie udały, bo tam jako już dwukrotny mistrz świata był zdecydowanym faworytem. Icon_rolleyes


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 18.07.2022 03:14 PM

Na pewno w nim to siedzi, skoro sam wywołuje wilka z lasu Icon_razz2 To może być trauma na całe życie, więc trzymam kciuki za to, żeby go te demony nie nawiedzały. Albo żeby, jak w tej piosence Lao Che, się z tymi czarnymi kowbojami zaprzyjaźnił. Tak jak Małysz z Simonem Ammannem Icon_mrgreen


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 19.07.2022 09:03 AM

Brawa dla Adrianny Sułek! Medalu co prawda nie było, jest 4 miejsce. Ale poprawiła rekord Polski Małgorzaty Nowak, z roku 1985!!
No i walczyła pięknie w każdej konkurencji.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 19.07.2022 12:02 PM

Tak, wielkie brawa, za postawę, wyniki i... urok osobisty Icon_wink
A na ME już nie będzie Amerykanek, więc myślę, że powinno się udać (tfu tfu) z medalem Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 19.07.2022 02:06 PM

No ale Belgijka i Holenderka będą. Icon_twisted
I zgadzam się z twierdzeniem, że tej dziewczynie należą się brawa za waleczność i bijący dookoła urok osobisty. Icon_cool
Ogólnie stwierdzam, że duża część naszych sportowców mimo braku szansy na medal walczy do końca o jak najlepszą lokatę. Zapewne większości chodzi o to by zdobyć punktowane miejsce w pierwszej ósemce, by zyskać stypendium.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 19.07.2022 02:38 PM

Adrianna wyniki do uroku już na tegorocznych HMŚ dołączyła Icon_wink .


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 20.07.2022 07:59 PM

No tak, a teraz wygąda na to, że jest jeszcze lepeij (3 personal besty i jeden wynik wyrównany! Icon_eek). A jeszcze ciekawiej, bo przeczytałem, jakoby PZL rzucał jej kłody pod nogi i że chce się jakoś uniezależnić? Dziwne rzeczy...

Wrócę jeszcze do kopanej, bo takiego gola mogliśmy oglądać podczas pierwszej kolejki naszej wspaniałej Ekstraklasy! Icon_smile



RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 21.07.2022 02:50 PM

Dopiero teraz się dowiedziałem, może forowicze z Górnego Śląska czy Krakowa będą zainteresowani:

6 sierpnia na Stadionie Śląskim są zawody Diamentowej Ligi w lekkiej atletyce. Po raz pierwszy w historii w Polsce zawody tej rangi.
Wstęp wolny! Icon_smile2


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 21.07.2022 04:12 PM

Właśnie dziś widziałem plakat promujący wydarzenie i nie mogłem ze śmiechu, że odkąd tylko otwarli Stadion Śląski to każde wydarzenie atletyczne na nim rozgrywane jest reklamowane dokładnie tym samym zdjęciem Anity Włodarczyk xD


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 21.07.2022 10:41 PM

Nasze drużyny w europejskich pucharach ewidentnie mają dzień!
Najpierw Lech z Batumi 5:0, teraz Raków, mając przez sporą część meczu jednego zawodnika mniej, prowadzi z Astaną w 75. minucie już 4:0! Icon_eek Icon_smile
Edit: i Raków też zakończył z piątką Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 21.07.2022 11:37 PM

dwa pozostałe - Lechia i Pogoń - na remis! Icon_smile2

A Polska - Iran w ćwierćfinale Ligi Narodów 3:2!!! Icon_smile2
Czyli jeszcze dwa mecze przed nimi! Icon_wink2

W sobotę o finał z USA. W drugim meczu Włochy - Francja


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 21.07.2022 11:50 PM

Mecze z USA w Lidze Narodów bywają gorzkie, ale to zawsze dobra okazja do picia Icon_wink

A o meczu Rakowa gdzieś czytałem, że jakieś problemy z dotarciem miała Astana, ale to była karma za żenujące żarty na ich profilu w jednym z czołowych mediów społecznościowych (nie będę zgadywał którym). I dobrze im tak Icon_razz2


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 22.07.2022 01:08 AM

neo01 napisał(a):teraz Raków,
właśnie wróciłem...
Pierwszy mecz europejskich pucharów obejrzany na żywo.
Lepiej zacząć się nie dało.
Wspaniały to był wieczór.
Niech ten sen się nie kończy...