Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 08.07.2021 10:54 AM

Jeżeli dobrze policzyłem to dzięki temu wejdzie na 11 miejsce w rankingu.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 08.07.2021 12:43 PM

Dobrze policzyłeś... ale - mamy nadzieję - to jeszcze nie koniec! Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 08.07.2021 12:44 PM

O ile dobrze spojrzałem to finał nie da mu nic więcej, a zwycięstwo awans o dwa miejsca.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 08.07.2021 05:43 PM

Co tam ranking. Finał albo zwycięstwo dużo ważniejsze niż jakieś tam rankingi.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 09.07.2021 04:46 PM

Hurkacz z trudem wyciągnął jednego zwycięskiego seta. Jest więc miły akcent, ale o zwycięstwo będzie trudno. Berrettini przełamał go już na początku czwartego.

Edit: No i po szpilu Icon_wink Rywal trudny, więc nie ma co rozpaczać. Brawa za walkę.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 10.07.2021 02:46 PM

szkoda, ale seta wygrał Icon_smile2. w turnieju grał znakomicie! będzie z niego duża pociecha Icon_smile2.
i jest takim człowiekiem, że aż przyjemnie jest mu kibicować Icon_smile2. zresztą podobnie z Igą Icon_smile2.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 10.07.2021 03:58 PM

Dokładnie.... Wojewódzki cały czas próbuje go zaprosić, mam nadzieję, że się w końcu uda Icon_smile
Brawo, Hubert! Mimo wszystko, jesteś wielki! Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 10.07.2021 04:09 PM

neo01 napisał(a):Wojewódzki cały czas próbuje go zaprosić
To jeszcze ktoś Wojewódzkiego ogląda?
ku3a napisał(a):będzie z niego duża pociecha
Zdziwiłem się, jak to przeczytałem, więc sprawdziłem coś sobie i ze zdziwieniem stwierdziłem, że on nie ma około 30 lat, jak mi się wydawało.
neo01 napisał(a):Mimo wszystko, jesteś wielki!
Ten przecinek na pewno jest tu potrzebny?


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 08.08.2021 09:28 PM

od nowego sezonu Lionel Messi będzie grał w PSG , podobno brakuje tylko badań


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 11.08.2021 03:03 AM




RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 11.08.2021 08:24 AM

No ciekawe czy zdoła odczarować ich klątwę w LM.


RE: Przy muzyce o sporcie - jogosz - 11.08.2021 08:30 AM

Lepiej jakby odczarować klątwę LM w przypadku polskich klubów. Nieroby z Legii Warszawa znów zawiodły. Wstyd. Kto w ogóle kibicuje tym bydlakom? (i tu piszę już szerzej w kontekście tych pobić kibiców chorwackich przez patriotyczną młodzież...)


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 11.08.2021 08:46 AM

Ktoś kibicuje...
I na pewno nie wstyd, bo grali z lepszymi.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 11.08.2021 09:14 AM

ten post to jak dla mnie jawny trolling i nie mam zamiaru się wciągnąć w żałosną gierkę.
(kibicuję drużynie, a nie bandytom, którzy realizują swoje zwierzęce instynkty).

Legia grała z drużyną która w ostatnich 16 latach 15 razy zdobyło mistrzostwo Chorwacji, czyli kraju aktualnego wicemistrza świata. Z drużyną, która w ubiegłym sezonie była w ćwierćfinale Ligi Europy, pokonując we wcześniejszej rundzie Tottenham. Z drużyną lepszą.
Przegrała. Po walce.
Po wczorajszym meczu nie byłem wkurzony, jak to się zdarzało we wcześniejszych sezonach. Było szkoda, bo grali bardzo dobrze i szansa była realna. Ale grali dobrze i po prostu przegrali z lepszymi. Pokazali swoje możliwości i potencjał. Jeszcze jest sporo do poprawy i liczę na kolejne dobre mecze, najpierw ze Slavią Praga, a potem w grupie w pucharach. No i w lidze.


RE: Przy muzyce o sporcie - jogosz - 11.08.2021 09:21 AM

Nie trolling. Ja lubię piłkę międzynarodową, na poziomie. A Tobie sprawa przyjemność kibicowanie zespołowi, który kosi rywali w jakiejś ogórkowej lidze, która w najlepszym wypadku powinna liczyć góra 14 (jak nie 10 zespołów)? Klubowi, który notorycznie zawodzi i "pięknie przegrywa" i ma kibiców jakich ma, których harców nikt nie potrafi ukrócić (tylko mi nie pisz, że to jakaś garstka w tłumie uśmiechniętych rodzin z dziećmi robiących meksykańską falę na stadionie)? Ciągle się mówi o głębokiej transformacji polskiej piłki, ale to nie nadchodzi. Ale to ludzie muszą się zmienić - a tu się nic nie dzieje.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 19.08.2021 11:01 PM

To chyba czas by zadać sobie pytanie, czy Raków Częstochowa wygra ligę konfederacji bez straty gola czy jednak coś przypadkiem tam po drodze wpadnie. 510 minut, jeszcze 90 a potem to juz będzie z górki.
Nie jestem ultrasem, trochę żałuję, bo dziś nie chce powinien się z tym aż tak obnaiżać.. ale byłem na meczu Rakowa z Koszarawa Żywiec, O awans do drugiej ligi. Byłem na meczu, gdy Raków zbierał wpierdol od GKS Tychy, 1:8 u siebie. Byłem, gdy Raków wszedł po swoje z Legia w Pucharze Polski. Cieszyłem sie. Znam ludzi którzy są fanatykami od zawsze... I to nie mieści się w głowie. To jest najlepszy czas.
Wiem że Kajmana boli wielki Raków....


RE: Przy muzyce o sporcie - gioconda2 - 19.08.2021 11:11 PM

Nawet nie wiedziałam, że grali i wygrali, choć mnie Wielki Raków cieszy.
Wyczytałam, że rewanż 26 sierpnia, czyli w Matki Boskiej Częstochowskiej!
No to mają dodatkowego asa w nogach.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 20.08.2021 07:37 AM

bear napisał(a):Wiem że Kajmana boli wielki Raków....
Nie boli. Po prostu nie lubię i tyle. Jeszcze bardziej nie lubię Legii. Ale jeżeli coś mnie boli to tylko Zawisza.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 20.08.2021 10:05 AM

Noo, to co się dzieje u Częstochowian to trochę szaleństwo i to bardzo piękne szaleństwo! Icon_smile (tfu, tfu, został jeszcze jeden mecz, ale głęboko wierzę, że się uda... no, musi się udać! Icon_smile ).
Dla porządku dodajmy jeszcze, że udany występ zaliczyła wczoraj także druga z naszych drużyn w eliminacjach do europejskich pucharów, znienawidzona przez niektórych Legia (też nie przepadam, ale każdy pl klub grający w europejskich rozgrywkach mnie cieszy), remisując z, co tu dużo mówić, o klasę lepszą Slavią Praga, teraz jeszcze rewanż u siebie, więc może... a jak się nie uda, to będzie chociaż wspaniała Liga Konferencji, zawsze coś...


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 20.08.2021 03:48 PM

To chyba jakieś zmiany są. Kiedy był puchar UEFA, a teraz jakaś Liga Konfederacji? I nie rozumiem o co chodzi z Legią. Gdzie będzie jak wygra ze Slavią, bo chyba nie w Lidze Mistrzów, bo ponoć przegrała z Chorwatami. To wszystko nie na mój rozum.