Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 13.06.2021 03:35 PM

EVENo napisał(a):Najważniejszy mecz turnieju jednak dopiero przed nami.
Najważniejszy już był. To ten, w którym wyleciał Nadal. Icon_biggrin Icon_biggrin Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 13.06.2021 04:22 PM

Oh, wow! Novak jednak nie jest dziś w 100% sobą i mamy 7:6 dla Greka. Póki co świetnie się ogląda ten mecz.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 13.06.2021 05:20 PM

Kibicuję Tsitsipasowi, nie tylko dlatego, że Serb jest chamem i prostakiem.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 27.06.2021 05:29 PM

Chciałoby się powiedzieć, że siatkarski finał Brazylii z Polską jak za starych, dobrych czasów, ale bez kibiców na trybunach siatkówka traci bardzo wiele. Nie mniej fajnie w końcu było zobaczyć mecz, w którym nasi przegrali Icon_mrgreen


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 27.06.2021 07:46 PM

niemniej*
Ja jakoś nie potrafię poczuć za bardzo tych siatkarskich emocji, ale myślę, że na IO to się zmieni.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 28.06.2021 12:31 AM

jakieś takie granie jak na treningu, tylko że z muzyką.
a właśnie, a propos muzyki. skoro to było we Włoszech, to skąd niby w tych przerywnikach muzycznych np. Lao Che albo Męskie Granie? każda drużyna mogła zaproponować coś swojego czy jak?


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 29.06.2021 12:06 PM

Bryana Crouser w sezonie halowym ustanowił rekord świata pod dachem w pchnięciu kulą, zachodziło pytanie, czy pobije także 31-letni rekord na świeżym powietrzu.

No i zrobił to, zrobił! Icon_surprised Icon_eek2 23,37 w trakcie eliminacji wewnątrzamerykańskich!
Dożyłem tego! Icon_wink
A na dokładkę, tamże, z czasem 51,90 Sydney McLaughlin pobiła rekord świata na 400m ppł.
W ogóle na wysokich plotkach mało brakło do dubletu: Rai Benjamin miał czas gorszy od rekordu o zaledwie 0,05s (drugi wynik w historii).


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 29.06.2021 02:18 PM

ku3a napisał(a):, a propos muzyki. skoro to było we Włoszech, to skąd niby w tych przerywnikach muzycznych np. Lao Che albo Męskie Granie?
Nie wiem, jak tam, ale za organizację didżejki na MŚ w narciarstwie klasycznym w Val di Fiemme odpowiedzialni byli Polacy, przez co podczas konkursu skoków Ona tańczy dla mnie naparzało co 5 minut.


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 01.07.2021 10:14 PM

Karsten Warholm pobił 29 letni rekord świata



RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 01.07.2021 10:21 PM

No proszę, nie udało się Benjaminowi, to uczynił to Warholm!
Ciekaw jestem, kiedy ostatnio biały miał rekord w biegu poniżej 800 metrów?
Edit:
No tak, Mennea 1979


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 06.07.2021 03:32 PM

Polak w ćwierćfinale Wimbledonu!
Hubert Hurkacz najwyraźniej pozazdrościł Idze Świątek i po jej odpadnięciu w 4. rundzie londyńskiego turnieju, zameldował się już w ćwierćfinale Wimbledonu.
Sukces jest tym większy, że pokonał (w pięciosetowym pojedynku) nr 2 w rankingu ATP, Rosjanina Daniła Miedwiediewa!
Teraz czeka go nie lada wyzwanie, bo w kolejnym pojedynku spotka się z samym Rogerem Federerem. Mecz już jutro.
Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 06.07.2021 03:45 PM

Akurat Wimbledonu nie oglądam, bo nie mam Polsatu, ale czytam co tam się dzieje, a dzieje się w sumie sporo. Jak jeszcze przyjdzie do tego jakiś większy sukces Hurkacza, to będzie to turniej godny zapamiętania.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 06.07.2021 04:58 PM

O większy sukces może być ciężko Icon_wink
Ja też niestety nie oglądam, ale akurat mi wyskoczyło na jednym z portali i musiałem się podzielić Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 06.07.2021 05:43 PM

neo01 napisał(a):O większy sukces może być ciężko
Ja wiem, Linette też pokonała faworytkę, a odpadła zaraz potem, czyli warte odnotowania, ale pójdzie w niepamięć. Możliwe, że faktycznie sukcesy Igi dodały pozostałym Polakom motywacji, pomimo jej odpadnięcia to ogólnikowo dla naszych jest to bardzo udany Wimbledon. No właśnie: JEST, a nie BYŁ Icon_wink Mam nadzieję, że mecz wyznaczą na jakąś sprzyjającą godzinę, warto będzie śledzić ten pojedynek z Federerem.


RE: Przy muzyce o sporcie - Aro - 06.07.2021 06:32 PM

Kubot i Melo w deblu też walczą o półfinał. Wygrali pierwszego seta z rozstawioną "jedynką" w turnieju Pavic/Mektic.
W drugim również jak na razie idzie świetnie. Jest 4:2 i to z przełamaniem. Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 07.07.2021 07:07 PM

neo01 napisał(a):O większy sukces może być ciężko
Jak ja lubię się w takich sytuacjach mylić! Icon_smile
Hurkacz po dwóch wygranych setach prowadzi w trzecim 4:0!! Icon_biggrin
Idzie nowe także w męskim tenisie! Icon_biggrin

Edit: i zakończyło się 6:0!! Icon_eek
Hubert, jesteś wielki!!! Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 07.07.2021 07:51 PM

Z bólem serca muszę ogłosić, że przespałem ten mecz. Po prostu musiałem odespać... Żal, bo zobaczyć jak Polak niszczy największego tenisistę moich czasów to jest jednak coś niezwykłego, nawet jeśli Federer to już starzec.

Ponownie jednak, w tenisie liczą się zwycięzcy, więc ten mecz przejdzie do historii tylko wtedy, kiedy coś z niego wyniknie. Coś, czyli co najmniej finał. Trzymajmy kciuki za kolejne spotkanie Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 07.07.2021 08:03 PM

EVENo napisał(a):Z bólem serca muszę ogłosić, że przespałem ten mecz.
No to żałuj... A ja bardzo żałuję, że nie mogłem oglądać, słuchałem tylko relacji głosowej... A jakby tak finał był, to może Polsat pokazałby w otwartym? Kiedyś chyba tak było z Radwańską w finale Wimbledonu i w tamtym roku TVN też pokazywał dwa ostatnie mecze Igi w Paryżu... bardzo na to liczę Icon_smile
EVENo napisał(a):nawet jeśli Federer to już starzec
Rok starszy ode mnie... Starcem się w żadnym wypadku nie czuję! Icon_wink
EVENo napisał(a):ten mecz przejdzie do historii tylko wtedy, kiedy coś z niego wyniknie. Coś, czyli co najmniej finał
O nie, myślę, że Hubert trafił właśnie na czołówki większości sportowych serwisów informacyjnych w Europie - nie co dzień pokonuje się króla Wimbledonu w jego królestwie! Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 07.07.2021 08:15 PM

neo01 napisał(a):Hubert trafił właśnie na czołówki większości sportowych serwisów informacyjnych w Europie
To nie jest przejście do historii, tylko bycie na czasie tu i teraz Icon_wink

neo01 napisał(a):Rok starszy ode mnie... Starcem się w żadnym wypadku nie czuję!
Oj, wybacz jeśli uraziłem Icon_razz2 Nie mniej jednak byłem jeszcze dzieckiem, kiedy pierwszy raz wpatrywałem się w jego grę jak w obrazek. I nawet gdyby/jeśli Nadal i Djoko mieliby na koncie więcej sukcesów od niego, to nigdy nie będą dla mnie tak kultowi, jak on. Federer zawsze będzie dla mnie na pierwszym miejscu.

neo01 napisał(a):chyba tak było z Radwańską w finale Wimbledonu
Było, było. Komentował to nawet Bohdan Tomaszewski. Wprawdzie był już w tak zaawansowanym wieku, że trudno się tego słuchało, ale dla kogoś tak młodego, jak ja, taka pojedyncza styczność z legendą była czymś wyjątkowym.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 08.07.2021 12:30 AM

On chyba zawsze tak komentował. A na pewno tak samo komentował 20 lat młodszym będąc Icon_wink .