Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 01.05.2021 07:01 PM

Ale dzisiaj to Bingham gra fatalnie. Selby nie zachwyca, a jest tylko o frejm od finału.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 01.05.2021 08:33 PM

Czyli to był śmiech przez łzy, akurat Eurosport teraz pokazuje mecz Wilsona z Murphym, a tu do końca jeszcze trochę...


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 01.05.2021 08:45 PM

Tamten mecz został przerwany i zostanie dokończony po zakończeniu tego. O 20 miał się zacząć, a trzeba było wyrzucić kibiców, przewietrzyć salę (itp) oraz wpuścić nowych widzów.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 01.05.2021 08:50 PM

Wilson gra póki co dosyć... nieszablonowo Icon_lol Murphy skuteczniejszy i jego snooker ogląda mi się lepiej.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 01.05.2021 09:11 PM

Jak w pierwszej sesji Wilson zdeklasował Murphy'ego (powinno być nawet 7:1 gdyby niepotrzebnie nie zaszalał) brałem pod uwagę, że czwartej sesji nie będzie. A tutaj jest 15:12 dla Shauna Icon_eek


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 01.05.2021 10:55 PM

A ja właśnie byłem świadkiem jak wreszcie klub PlusLigi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle sięgnął po Ligę Mistrzów pokonując w mieście kochanków włoski Itas Trentino 3-1! Icon_cool


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 02.05.2021 02:38 PM

Gratulacje oczywiście dla Zaksy! Icon_smile
Wczoraj w ogóle był świetny wieczór dla polskiego sportu, bo złote medale w nowej konkurencji sztafetowej podczas nieoficjalnych mistrzostw świata w sztafetach właśnie zdobyli Joanna Jóźwiak i Patryk Dobek.

A tak strzela gole młody polski zawodnik Liverpoolu:
https://www.sport.pl/pilka/7,65080,27042476,polak-robi-furore-w-liverpoolu-fenomenalny-gol-na-oczach-kloppa.html#s=SMT_Link_8


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 02.05.2021 04:59 PM

A już sztafet nie oglądałem, bo zabrakło czasu!
Dzisiaj czytałem że Legia i Piast przed rokiem zarobiły więcej nie wchodząc nawet do fazy grupowej LE niż Zaksa wygrywając siatkarską LM. Icon_idea
No to na moje oko podział rynku sportowego jest jednak strasznie niesprawiedliwy! I wcale się nie dziwię, że z takim sprzeciwem spotkał się pomysł utworzenia SuperLigi. Najbogatszym klubom wciąż mało jest kasy, chcieliby zagarnąć wszystko co jest do wzięcia. Icon_twisted Bo gdyby swoimi poczynaniami wspierali właśnie, te mniej atrakcyjne sporty, to sam bym im przyklasnął.

A w snookerowym finale mamy dwóch zawodników, którzy w półfinałach pokazali prawdziwe momenty słabości lecz ostatecznie poradzili sobie z nimi i grają teraz o tytuł. Ja kibicuję jednak Shaunowi, bo to znowu byłaby piękna historia, zdobyć tytuł po szesnastu latach przerwy. Najbardziej zaś zniechęciłem się do Marka, kiedy pod koniec piątkowej sesji nie poddał frejma, mimo że potrzebował aż pięciu snookerów! Cóż to był za obraz frustracji, choć po twarzy nie dał w ogóle poznać, że jest w takim stanie (aż tak dobrym aktorem jest)? Icon_rolleyes

W tej chwili zaś oglądam finał Pucharu Polski i po pierwszej połowie w ogóle nie widać, który to zespół jest w czołówce Ekstraklasy, a który tylko nieco niżej w tabeli I Ligi. Cwaniak


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 02.05.2021 05:16 PM

Sundrajta napisał(a):pod koniec piątkowej sesji nie poddał frejma, mimo że potrzebował aż pięciu snookerów
Dzisiaj potrzebował sześciu i podszedł do stołu. On już tak ma i zdarzało mu się takie straty odrabiać.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 02.05.2021 05:56 PM

Raków Częstochowa zdobywcą Pucharu Polski.
Gratulacje! Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 02.05.2021 06:00 PM

kajman napisał(a):On już tak ma i zdarzało mu się takie straty odrabiać.
Ło matko, to chyba z jakimiś amatorami. Icon_twisted

Na szczęście Raków Częstochowa zdobył ten PP, bo już miałem napisać (gdy przegrywali), że trener z odzysku z drugoligowcem, po półrocznej pracy jest w stanie osiągnąć więcej niż trener pracujący z ekipą (i sukcesami) od pięciu lat, a skoro go dotąd nie zwolnili, to znaczy że świetnie wykonuje swoją pracę, wszak zapewnił już sobie udział w kwalifikacjach do europejskich pucharów. A tymczasem niewiele brakowało, żeby nie zdobył tego o czym zapewne najbardziej marzył, bo Puchar Polski to w końcu jakieś wygrane (i namacalne) trofeum. Icon_arrow


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 02.05.2021 07:55 PM

Sundrajta napisał(a):Ło matko, to chyba z jakimiś amatorami.
No właśnie, że nie.
A z kim ten Raków grał? Prawie na pewno z kimś, kogo lubię znacznie bardziej.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 02.05.2021 08:59 PM

Z Arką.

Dziś kolejne medale w sztafetach: srebro dla kobiet 4x100m i złoto również dla pań 4x200m! (w tym jednej tu i tu Icon_smile) Icon_biggrin (chociaż trzeba dodać, że brakowało najsilniejszych ekip).


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 02.05.2021 09:15 PM

neo01 napisał(a):Z Arką.
No to tym bardziej wynik załamuje.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 02.05.2021 09:58 PM

kajman napisał(a):No to tym bardziej wynik załamuje.
Spoko.
Mnie załamały dzisiejsze wyniki snookera.
Chociaż żadnego nie znam.
Nawet nie wiem kto z kim i czy w ogole gdzieś grali.
Bo mnie to nie obchodzi.
Ale napiszę sobie o tym.
Niech świat się dowie.
Że mam zdanie na każdy temat.
Chociaż nie oglądam.

(Miałem napisać tutaj coś innego, ale szybko mi przeszło...)


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 02.05.2021 10:21 PM

bear napisał(a):Nawet nie wiem kto z kim i czy w ogole gdzieś grali.
Byś zobaczył parę praktyk Shauna Murphy, to byś bardziej zrozumiał podejście kajmana, tak mi się wydaje Icon_wink

A propos, bo mam wrażenie, że kiedyś na imprezach snookerowych była taka tradycja, że czarną bilę się zostawiało na stole, jeśli nie robiło się dużego brejka, ani nie była potrzebna do wygrania frejma. Co się przez ostatnie kilka lat zmieniło? (A może pamięć mnie po prostu myli?)


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 02.05.2021 10:47 PM

Teraz im się zmieniło, bo też się nudzą (jak bear). I w sumie chłopak ma rację, kogo obchodzi, kto będzie mistrzem Wielkiej Brytanii (a nawet Anglii) w jakiejś tam odmianie bilarda. Icon_twisted


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 02.05.2021 10:52 PM

Mam wrażenie, że jemu o zupełnie co innego chodziło.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 02.05.2021 11:29 PM

Prawie ćwierć wieku na peryferiarach futbolu...
Wegetacja, marazm, codzienność. Brak nadziei i życie historią, która tak naprawde nigdy nie była wielka.

Cztery sezony w najwyższej lidze w połowie lat 90-tych poprzedniego wieku, historyczne najwyższe miejsce 7.

Wśród tamtych fanatyków był nastolatek, który pomyślał sobie, że jeśli wyjdzie mu w biznesie, to zrobi wszystko by Raków wrócił do ekstraklasy.
Wyszło mu w biznesie.
I skoro tak to się dzieje, to bierze ten klub, i na 100-lecie chce zrobić coś historycznego.
Czyli najlepsze miejsce w lidze.
W tym roku jest to stulecie.
Dziś już wiadomo, że Raków w najgorszym wypadku będzie na trzecim miejscu.
A do tego jeszcze Puchar Polski.

Skauting, który jest mistrzostwem świata. Wyciąganie takich kozaków jak Ivi Lopez, Tudor, Tijajnic? Wyciągnięcie wcześniej Piątkowskiego, którego skreślili w Zagłębiu, i który za chwilę za chwilę odejdzie za 5 baniek ojro i mogę się założyć, że na Euro będzie grał w pierwszym składzie? Ech, gdyby mógł zagrać na Wembley...

Nigdy nie myślałem, że duża klubowa piłka może mnie jeszcze kiedykolwiek poruszyć w środku, bo serce już dawno oddałem tej mniejszej.

Ale dzisiaj kilka dużych łez poleciało...

Na początku, gdy grali hymn i było zbliżenie na Papszuna, i gdy pomyślałem sobie na głos że max 5 lat i ten hymn będziesz słyszał co miesiąc. Bo kiedyś będziesz selekcjonerem.

A na koniec to już wiadomo...

(Tylko ta szopka... medale odbierane z taśmy bo wirus, a potem piątki sklejane z Bońkiem i resztą...)

I gdybym miał zrobić top swoich dorosłych piłkarskich łez...

1. Niemcy 2014
2. Szwajcaria 2016
3. Raków 2021
4. Portugalia 2016
5. Portugalia 2006


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 03.05.2021 12:09 AM

Trzeba było tak od razu Icon_razz2 To, że piłka nas nie rusza, to nie znaczy, że takie posty nas nie ruszają Icon_wink