Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 15.12.2020 02:51 AM

A pamiętasz Bułgara innego niż Zografski? Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 15.12.2020 09:38 AM

oj nie...

taka ciekawostka za to ode mnie:




RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 16.01.2021 04:22 PM

kajman napisał(a):Myślę, że przyklejone do niego określenie zawodnik jednego skoku jest tutaj nie na miejscu.
Ale jednak na podium już ani razu więcej nie był, więc jednak coś w tym jest. Icon_rolleyes
Miszon napisał(a):A to dziwne. Z nich wszystkich Jan Kowal był najlepszy.
Też w ostatniej chwili (podobnie jak Fortuna) wysłany na Olimpiadę do Calgary w 1988 roku lecz niestety nie powtórzył tamtych wyników (sprawdziłem w Wikipedii, bo już nie pamiętałem, ale dwa razy znalazł się w czwartej dziesiątce).

A dzisiaj znowu obejrzałem tylko drugi przejazd slalomu giganta kobiet i nasza Maryna Gąsienica-Daniel zajęła po raz pierwszy miejsce w czołowej dziesiątce tej konkurencji (dokładnie ją zamknęła), jednak w każdym przejeździe traciła blisko dwie sekundy do najlepszych. To aż nadto było widoczne właśnie w drugim przejeździe gdy jadąca po naszej Ultra-Marynie (taką ksywkę nadano jej w relacji Eurosportu) liderka klasyfikacji SG, potykająca się co chwilę Federica Brignone wyprzedziła Polkę o ponad pół sekundy! A zatem jeszcze trochę naszej alpejce brakuje do ścisłej światowej czołówki, ale po prostu trzeba być cierpliwym. A wygrała specjalistka od tej konkurencji w tym roku i nowa jej liderka - Marta Bassino.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 16.01.2021 04:40 PM

Sundrajta napisał(a):Ale jednak na podium już ani razu więcej nie był, więc jednak coś w tym jest.
Bo tak naprawdę to już niewiele potem trenował, chociaż startował.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 16.01.2021 05:06 PM

Czyli osiadł na laurach (a raczej laurze. Nie mylić z Laurą).


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 16.01.2021 05:32 PM

Młody był i zrobiono z niego gwiazdę. Nie każdy ma tyle rozumu, żeby się obronić. A szkoda.


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 18.01.2021 01:50 PM

Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski , można otwierać szampany


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 18.01.2021 02:19 PM

Czy ja wiem? Icon_rolleyes Ostatnio jego styl zaczął się krystalizować, ale faktycznie wciąż nie przynosił satysfakcjonujących rezultatów.
I moim zdaniem decyzja podjęta (jak to u nas zwykle bywa) zbyt późno! Bowiem kwalifikacje do Mundialu rozpoczną się już za niecałe dwa miesiące i zaraz czeka nas latem Euro.
Jedynym rozsądnym wyjściem byłoby teraz zatrudnienie fachowca, a nie kolejnego "uczniaka" który na kadrze będzie szlifował swój trenerski kunszt. A zdaje się na takich ekspertów nie stać związku, bo kasa pusta?


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 18.01.2021 02:26 PM

kajman napisał(a):Młody był i zrobiono z niego gwiazdę.
Adam Małysz też był młody gdy wygrał pierwszy konkurs pucharu Świata. I to go jednak nie zepsuło, pomimo tego, że później przez trzy lata była posucha na dobre wyniki.
Moim zdaniem tylko i wyłącznie w obu przypadkach zadziałała psychika. Chociaż oczywiście sukces Wojtka Fortuny był nieporównywalny, to wciąż uważam, że nasz mistrz olimpijski z Sapporo nie dorósł do roli mistrza. Oglądałem z nim kilka reportaży, które mnie tylko w tym przekonaniu utwierdziły. Icon_idea


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 19.01.2021 10:30 PM

(18.01.2021 01:50 PM)tomas585 napisał(a):  Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski , można otwierać szampany
Przyznam, że to dziwne.
Tzn ja bym oczekiwał tego 2 lata temu, ale potem przez 2 lata nic się nie zmieniało. W takim razie z czego wynika ta zmiana? Boniek nagle obejrzał mecze z ostatnich 2 lat i zauważył, że zimą, a w ostateczności latem 2019 Brzęczek powinien wylecieć?

Dziwna decyzja.
Tzn okaże się dobrą, jeśli dzięki temu będzie można zbudować kadrę na elminację MŚ i ewentualny finał, bo na ME na pewno się nie da zdążyć, szczególnie że 2 lata zostały zmarnowane.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 19.01.2021 11:08 PM

Polska reprezentacja w piłce ręcznej pokonała na MŚ w 3. meczu I fazy grupowej Brazylię 33:23 i po dwóch zwycięstwach i jednej porażce (jednym golem z Hiszpanią) awansowała do dalszych rozgrywek. Teraz rywalami biało-czerwonych będą reprezentacje Niemiec, Węgier i Urugwaju.

A co do powyższego tematu, to być może, że Włoch nam się szykuje na stanowisku selekcjonera.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 20.01.2021 12:21 AM

Wymiana właśnie teraz trenera? Na obcokrajowca? Na uległego 'starszyźnie'? Kolejna decyzja 'jedynie właściwie myślącego' Bońka? Wszystko zdaje się prowadzić do klęski na Euro... Icon_rolleyes Obym się mylił. Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 20.01.2021 06:19 PM

thestranglers napisał(a):jednej porażce (jednym golem z Hiszpanią)
I akurat z Hiszpanami musiała przegrać Icon_evil


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 20.01.2021 07:10 PM

Akurat to nie dziwne, bo to aktualni mistrzowie Europy, choć już na pewno nie w tej formie.
Jedno jest pewne - wczoraj narodziła się drużyna przez duże D Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 20.01.2021 09:17 PM

czy ja wiem czy wczoraj? z Hiszpanami też bardzo dobrze grali.
nie oglądałem pierwszego meczu (chciałem, ale... zapomniałem Icon_rolleyes ), dwa następne już tak i nie ma w tej grze jakiegoś błysku, ale jest skuteczność.
piłkę ręczną oglądam tylko w wydaniu reprezentacyjnym i tylko przy dużych turniejach, więc nie znam tych zawodników. ale co ten bramkarz czasem wyjmuje!! toż to najlepsze czasy Szmala potrafią się przypomnieć Icon_smile2.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 20.01.2021 09:54 PM

neo01 napisał(a):Akurat to nie dziwne
Dziwne czy nie dziwne ale dla mnie z Hiszpanami każdy powinien wygrywać, a Polacy to już szczególnie. I to w każdym sporcie.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 20.01.2021 11:27 PM

(20.01.2021 12:21 AM)thestranglers napisał(a):  Wymiana właśnie teraz trenera? Na obcokrajowca? Na uległego 'starszyźnie'? Kolejna decyzja 'jedynie właściwie myślącego' Bońka? Wszystko zdaje się prowadzić do klęski na Euro... Icon_rolleyes Obym się mylił. Icon_wink
Według mediów faworytami do objęcia tego stanowiska są Massimo Carrera, Marco Giampaolo, Paulo Sousa, a nawet Nenad Bjelica. Jutro konferencja PZPN-u, na której poznamy wybrańca Bońka (podobno wysoko postawieni działacze nic nie wiedzieli o pomyśle prezesa).


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 20.01.2021 11:28 PM

kajman napisał(a):Dziwne czy nie dziwne ale dla mnie z Hiszpanami każdy powinien wygrywać, a Polacy to już szczególnie. I to w każdym sporcie.
Jasne, jasne. To chyba wszyscy już wiedzą... Icon_rolleyes


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 28.01.2021 11:03 AM

Gąsiennica-Daniel znowu blisko 10 (11. w gigancie), ale co ciekawsze wygrała drugi przejazd! Po pierwszym była na miejscu 24.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 28.01.2021 04:20 PM

W życiu bym nie pomyślał, że dziewczyna się tak rozwinie. Brawo!