Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 10.10.2020 03:56 PM

W pierwszym gemie Iga bombardowała serwisem, ale rywalka szybko nauczyła się go odbierać. Te returny są imponujące.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 10.10.2020 04:00 PM

Na szczęście Amerykanka serwuje podobnie. Icon_lol
A do tego nie za bardzo potrafi grać przy siatce, no i czasem trzeba mieć trochę szczęścia. Icon_wink
Zatem pierwszy set dla Świątek. Icon_arrow


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 10.10.2020 04:03 PM

Sporo tych błędów po obu stronach. Po tempie gry widać, że to finał, ale ze skutecznością mały rollercoaster. Raz jedna, raz druga przestaje trafiać. Ale mecz emocjonujący, to najważniejsze Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 10.10.2020 04:30 PM

Kenin się posypała. Wszystko w rękach Igi.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 10.10.2020 04:34 PM

Po przerwie medycznej Sofia Kenin "zniknęła" z kortu!
Teraz tylko pilnować swojej gry i podania. Icon_idea


RE: Przy muzyce o sporcie - Aro - 10.10.2020 04:39 PM

Yeeaaahh!!!! Jesteś wielka. Brawo


RE: Przy muzyce o sporcie - Aro - 10.10.2020 04:40 PM

Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - Kalypson - 10.10.2020 04:44 PM

Gratulacje dla Igi. Szkoda, że kontuzja uniemożliwiła Sofii grę na wyrównanym poziomie. Może za tok powtórka takiego finału Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 10.10.2020 04:45 PM

Mogę powiedzieć tylko jedno: OBY TAK DALEJ Icon_biggrin Poprosimy o więcej! Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 10.10.2020 04:50 PM

Brawo, brawo, brawo!!! Icon_biggrin Icon_biggrin Icon_biggrin

Szkoda trochę Sofii, ale taki jest sport.
Nie można powiedzieć, że Iga wygrała niezasłużenie, mimo że te ostatnie 3 gemy rzeczywiście były jakby z cieniem Kenin.
Jeszcze wiele pojedynków je na pewno czeka, więc będzie miała nie raz szansę na rewanż.

Idzie nowe w kobiecym tenisie i to nasza rodaczka jest na czele tego pochodu! Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 10.10.2020 05:07 PM

No i mamy Poland Garros. Icon_cool
Jednak tak jak pisałem tuż po zwycięstwie Igi nad drugą rakietą świata i faworytką turnieju. Skoro wygrywa się z taką gwiazdą jak Simona Halep i to w stylu nie pozostawiającym złudzeń, kto był lepszy na korcie, to powinno się mierzyć w najwyższe cele i sięgać po takie szanse jak tryumf w turnieju French Open. Icon_idea


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 10.10.2020 05:12 PM

No i mierzyła Icon_wink

Ulubiony zespół Igi? Pearl Jam!!! Icon_biggrin Jak jej nie kochać Icon_smile (ponoć nawet rozważała pójście na koncert w czasie Wimbledonu Icon_razz2).


RE: Przy muzyce o sporcie - Aro - 10.10.2020 05:21 PM

Generalnie zgadzam się z tym co powiedział przed chwilą red Karol Stopa.
To opuszczenie kortu przez Kenin w trakcie drugiego seta (przy stanie 3:1) w celu udzielenia pomocy medycznej zawodnikowi to mogła być nadgorliwość.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 10.10.2020 05:25 PM

Jak widać ta "wojna nerwów" i pomoc medyczna dla Sofii nie wyszła na zdrowie. Icon_lol


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 10.10.2020 05:26 PM

Rewelacja!!! Wygrała, mimo że raczej nie miała najlepszego dnia w RG Icon_smile2

BRAWO! GRATULACJE! DZIĘKUJĘ! Icon_biggrin3


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 10.10.2020 06:37 PM

Oglądałem od 2:1 w drugim i czy ja wiem czy Kenin grała tak fatalnie z powodu kontuzji. Sporo było kapitalnych zagrań Igi naprawdę nie do obrony.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 10.10.2020 07:09 PM

Od 4:4 było widać nerwy po obu stronach.
Drugiego seta jak włączyłem to już się cieszyła, widiałem tylko pierwsze 2 gemy.

Co by nie mówić: dla mnie polska sportowa sensacja roku, jeśli nie dekady (nie mówię o finale, tylko o zwycięstwie, kto by pomyślał przed turniejem? Cieszyłem się, że przeszła III rundę).


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 10.10.2020 08:04 PM

Co za fenomenalny sukces!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Nie jestem wielkim fanem tenisa, ale zdarza mi się oglądać mecze i to zdarza się od dawna. Moimi pierwszymi ulubieńcami byli Ivan Lendl i Steffi Graf.
Polacy wtedy niemal nie istnieli. Fibak już skończył karierę i nowych sukcesów nie było.
Gdy Aleksandra Olsza wygrała juniorski Wimbledon, a Magdalena Grzybowska juniorski Australian Open, to myślałem, że to już jest coś wielkiego. Tzn. było, ale myślałem, że to już szczyt naszych osiągnięć.
Potem Radwańska po kilku próbach w końcu przebiła się do finału wielkoszlemowego turnieju, no ale została rozjechana na miazgę. I wtedy też myślałem, że to już szczyt naszych osiągnięć - zresztą bardzo wysoki szczyt.
A tu teraz coś takiego!! Icon_biggrin3

Co prawda przy takich niemal pustych trybunach odczuwało się jakby to były jakieś sparingi, a nie tak bardzo ważne mecze, no ale tak to teraz w sporcie wygląda - w piłce też i w skokach pewnie będzie tak samo...
Oby Idze dopisywało zdrowie i oby kariera spokojnie rozwijała się jeszcze bardziej, a wtedy czeka nas kilka lat sportowych radości Icon_biggrin3.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 10.10.2020 08:32 PM

Czy ja wiem, czy na miazgę Radwańska? W jednym secie powalczyła.

Przyznam, że nie śledzę kobiecego tenisa, zwłaszcza od 2 lat, więc też trudno mi docenić, jakie rywalki były po drodze (kompletnie nie znam tych nazwisk przyznam, łącznie z tą drugą finalistką). Ale mam wrażenie, że ten turniej w ogóle był bardzo zaskakujący (zdaje się że Polka po drodze pokonywała aż 2 kwalifikantki).


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 10.10.2020 09:40 PM

A na koniec sportowego dnia i na koniec Dnia Planszówek wiadomość z pogranicza obu dyscyplin: Jan-Krzysztof Duda pokonał Magnusa Carlsena, przerywając jego ponad 2-letnią passę meczów bez porażki.
Icon_smile2 .