Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 07.10.2020 05:44 PM

Oby, oby Icon_smile
Trzeba będzie chyba wykupić abonament w Eurosporcie Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 07.10.2020 07:00 PM

neo01 napisał(a):Trzeba będzie chyba wykupić abonament w Eurosporcie
Miałem wczoraj rozkminę na ten temat. Nie jestem pewien, ale wczorajszy mecz Igi albo był dostępny tylko w usłudze Player, albo mógł być. W każdym razie przypomniałem sobie dlaczego usunąłem fejsa Icon_biggrin bo jestem przekonany, że w takiej sytuacji pojawiłoby się multum Polaczkowych komentarzy pełnych zdziwienia, że za obejrzenie tego meczu trzeba płacić. Wiecie, teraz każdy fanem tenisa, ale ilu z nich kupiło sobie Playera przed turniejem? Icon_razz2

Podobnie było z resztą z Justyną Kowalczyk, kiedy TVP nie chciała podjąć decyzji o pokazywaniu zawodów w otwartym kanale. Pół Polski było wtedy oburzone, "bo nam się należy", a jak się ugięli i zaczęli pokazywać na Dwójce, to potem nikt tego nie oglądał, bo to są pieprzone biegi narciarskie xD

Sory za taki poboczny temat, ale fajnie jest sobie przypomnieć, jak cudowne jest życie bez mediów społecznościowych Icon_lol


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 07.10.2020 07:29 PM

Aro napisał(a):No i niech dalej słucha sobie Gunsów, Floydów, Pearl Jam, Red Hotów
serio?? ekstra Icon_biggrin3.
no i... (L) Icon_mrgreen.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 07.10.2020 08:26 PM

Mecz Igi był normalnie na Eurosporcie


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 07.10.2020 08:45 PM

Co do postu EVENo, to nie zauważyłem żeby którykolwiek z moich znajomych narzekał teraz czy wcześniej na koszt wykupienia jakiejś usługi czy programu sportowego. Są natomiast fajne emocje, które, szczególnie w obecnych czasach, miło jest dzielić. Widać to nie zależy od mediów społecznościowych, tylko bardziej od znajomych.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 07.10.2020 09:20 PM

neo01 napisał(a):Widać to nie zależy od mediów społecznościowych, tylko bardziej od znajomych.
Ale w mediach społecznościowych się udziela cały świat, a nie tylko znajomi. Ja mówię o postach pod artykułami, zdjęciami, czy filmami. Postach nieznanych mi osób, które najpierw palną coś głupiego, a potem zbierają multum lajków, jakby mieli rację, choć nie mają.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 08.10.2020 12:33 PM

A to ja takich rzeczy w ogóle nie czytam. Fb służy mi głównie do komunikacji ze znajomymi, ewentualnie śledzenie live-czatów czy ogłoszeń w grupach.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 08.10.2020 03:02 PM

No i stało się. Widzowie w całym kraju mogą obejrzeć mecz Igi, który właśnie się rozpoczyna.
Transmisja nie tylko w Eurosporcie, ale też w głównym TVN-ie (!) i na player.pl Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 08.10.2020 03:35 PM

Wyraźna różnica w dzisiejszej grze Igi względem wtorkowej. Jest groźna! Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 08.10.2020 03:43 PM

Pierwszy krok zrobiony:
Jazda Iga. Icon_arrow


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 08.10.2020 04:16 PM

Świątek serwuje po finał French Open na kortach Roland Garros. Icon_twisted


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 08.10.2020 04:20 PM

Mamy to! Tuptup
Iga Świątek nie dała żadnych szans, chociaż raz pozwoliła przełamać się kwalifikantce z Argentyny (dla której ten półfinał, to i tak wielki sukces) wygrywając 6:2, 6:1! Icon_idea
Od dziś Roland będzie znaczyć Poland. Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 08.10.2020 04:28 PM

Może trochę przesadzę z porównaniem, ale tegoroczny Roland Garros, to trochę jak 20 lat temu Turniej Czterech Skoczni Icon_wink Ta kariera nabrała niebywałego rozpędu i z wielkimi nadziejami będziemy oglądać kolejne turnieje Igi. Tak, wiem, mówię to tak, jakby ona już ten French Open wygrała, ale... jak tu nie wierzyć, że wygra? Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - Aro - 08.10.2020 04:33 PM

Jazda... Iga !!! Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin
Jest finał. Jesteś Wielka. Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 08.10.2020 04:42 PM

A fani piłki nożnej niech się dalej ekscytują sparingami z Finlandią xD


RE: Przy muzyce o sporcie - Aro - 08.10.2020 05:17 PM

ku3a napisał(a):serio?? ekstra Icon_biggrin.
no i... (L) Icon_mrgreen.
dziewczyna z Raszyna. Icon_smile Czyli Iga ma wszystko to, co powinna mieć tenisistka światowej klasy.


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 08.10.2020 05:33 PM

Poland Garros Icon_biggrin3
/Maciej Stuhr/


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 08.10.2020 05:56 PM

EVENo napisał(a):A fani piłki nożnej niech się dalej ekscytują sparingami z Finlandią xD
A Ty co, fan tenisa?

W finale może być jeszcze różnie, tak że hold your horses, please... Po dwóch spacerkach z kwalifikantkami sprawdzi ją prawdopodobnie 6. w rankingu Kenin (ewentualnie 11. Kvitova), więc mecz będzie z pewnością bardzo zacięty...
Martwię się trochę, żeby ten debel nie dał jej w kość...

Tak czy siak, pięknie Iga, już i tak przeszła do historii jako pierwsza Polka w finale Rolanda Garossa! Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 08.10.2020 06:05 PM

neo01 napisał(a):A Ty co, fan tenisa?
Tenisa, snookera. Hokeja i kosza. Rzucania, skakania. Ścigania, trafiania. Praktycznie wszystkiego.

No właśnie, wszystkiego, co ma znaczenie. Meczom sparingowym raczej daleko do tego Icon_wink Więc jeśli nożna to tylko MŚ, od biedy finał LM.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 08.10.2020 07:25 PM

Tak sobie policzyłem - 23 gemy stracone w drodze do finału. Komu poprzednio coś takiego się udało.