Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 29.02.2020 08:24 PM

O nie wiedziałem, że te mistrzostwa już się kończą, bo zdaje się tydzień temu też były jakieś ważne zawody?
Jak jutro nie zapomnę, to oczywiście obejrzę decydujące ślizgi.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 29.02.2020 09:11 PM

Sundrajta napisał(a):O nie wiedziałem, że te mistrzostwa już się kończą, bo zdaje się tydzień temu też były jakieś ważne zawody?
No tak, właśnie dwójki mężczyzn i kobiet.

Swoją drogą, nie interesuję się saneczkami tak bardzo jak bobami, ale warto wspomnieć o skandalu, jaki miał ostatnio miejsce w Winterbergu. Skandalu, który przyniósł Polakom pierwsze (i przez następne 20 lat prawdopodobnie jedyne) podium PŚ. Sytuacja kontrowersyjna, bo gdy z udziału w zawodach rezygnują wszystkie czołowe ekipy ze względu na niebezpieczne warunki, takie zawody powinno się po prostu odwołać. Tak się nie stało i organizatorzy pociągnęli konkurs. Wina leży trochę po stronie organizatorów, trochę po stronie załóg, które postanowiły wystartować. Udany bojkot to taki, w którym wszyscy biorą udział. Nie wiem, czy słabsi zawodnicy tak bardzo poczuli szansę na zwycięstwo, że postanowili ryzykować zdrowiem dla chwilowej sławy (która stała się przecież niesławą, bo takich zawodów nikt przecież nie będzie brał na poważnie), ale całość wypadła dosyć niesmacznie. I to podium Polaków też jest niesmaczne.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 01.03.2020 03:35 PM

Rusza czwarty ślizg. Trzy pierwsze osady dzieli... 0,01 sekundy! Problem w tym, że wszystkie niemieckie Icon_razz2 Jak się dobrze zgrają, to może dwunastu Niemców odbierze złoty medal i byłoby to piękne podsumowanie ich dominacji w tym sporcie Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 05.03.2020 12:09 AM

Koronawirus atakuje imprezy kolarskie:
Po anulowaniu ostatnich 2 etapów wyścigu dookoła Emiratów Arabskich, przyszedł czas na imprezy w Europie.
Na ten moment anulowano:Strade Blanche, Tirreno- Adriatico, Mediolan-San Remo i wyścig Dookoła Sycylii. Wyścigi są na razie "przeniesione na inny termin", ale trudno będzie przecież znaleźć dla nich miejsce w kalendarzu.

Ciekawe, co z Giro, a w dalszej perspektywie, z IO w Tokio.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 05.03.2020 01:02 AM

MotoGP już odwołało dwie pierwsze rundy. Formuła 1 zwleka z decyzją o starcie sezonu, choć potwierdzono, że jeśli jakakolwiek załoga będzie miała problem z wyjazdem (głównie chodzi o Ferrari), to runda się nie odbędzie. Jeśli problem epidemii nie zostanie szybko zażegnany, faktycznie czekają nas historyczne rozwiązania. Ostatnie takie puazy w wielkich wydarzeniach sportowych miały miejsce podczas II Wojny Światowej.


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 05.03.2020 07:57 PM

dopiero zauważyłem że na youtube jest LOTTO Superliga w tenisie stołowym




RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 05.03.2020 08:10 PM

To dla mnie zbyt szybki sport. Nie nadążam za zawodnikami.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 05.03.2020 08:20 PM

A ja za piłką.
Tak samo jak hokej. Jego oglądanie jest dość surrealistyczne, bo nie widzę krążka.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 05.03.2020 08:39 PM

Skoro już tu wszedłem, to polecę wam pewną inicjatywę na YT. Czterech panów "mejwenów" postanowiło zebrać siły i stworzyć coś zupełnie unikalnego, jeśli chodzi o sport w polskich internetach, specjalny kanał o oldskulowej nazwie Kanał Sportowy, gdzie co tydzień będzie się pojawiać docelowo kilkanaście unikalnych programów, w sporej części poświęconych kopanej, ale na pewno nie tylko. Ten tydzień jest rozgrzewkowy.
Namiary: https://www.youtube.com/channel/UCIfI7Yo22SMKp5PraztHM6w


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 05.03.2020 08:43 PM

Bardzo kibicuje temu kanałowi , oglądam każdy filmik . mam nadzieję że będzie program o Lekkoatletyce Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 05.03.2020 08:46 PM

(05.03.2020 08:20 PM)Miszon napisał(a):  A ja za piłką.
Tak samo jak hokej. Jego oglądanie jest dość surrealistyczne, bo nie widzę krążka.

Miałem ten sam problem, ale nauczyłem się ustalać gdzie jest krążek po ustawieniu i zachowaniu zawodników Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 05.03.2020 08:57 PM

Miszon napisał(a):A ja za piłką.
O to mi w zasadzie chodziło.
Miszon napisał(a):Tak samo jak hokej.
Ja też. To znaczy jak prowadzą to najczęściej widzę.
EVENo napisał(a):nauczyłem się ustalać gdzie jest krążek po ustawieniu i zachowaniu zawodników
Najłatwiej ustalić po zachowaniach kiedy jest w bramce. Ale jak się tam znalazł to nigdy nie wiem.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 12.03.2020 02:44 PM

UEFA odwołuje na nieokreślony czas Ligę Mistrzów i Ligę Europy, a wcześniej zażądała, żeby Inter i Roma dobrowolnie wycofały się z pucharów. Euro ma odbyć się zgodnie z planem... Icon_surprised


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 12.03.2020 04:31 PM

A jednak... Icon_eek
To niby jak jesienią dokończą tegoroczne rozgrywki?

(05.03.2020 08:46 PM)EVENo napisał(a):  
(05.03.2020 08:20 PM)Miszon napisał(a):  A ja za piłką.
Tak samo jak hokej. Jego oglądanie jest dość surrealistyczne, bo nie widzę krążka.

Miałem ten sam problem, ale nauczyłem się ustalać gdzie jest krążek po ustawieniu i zachowaniu zawodników Icon_biggrin
Ja miałem to samo i myślałem, że gdy kupię większy telewizor, to się zmieni?
Ale w sumie to niestety jest prawie identycznie, więc hokeja na lodzie prawie wcale nie oglądam. Icon_lol


RE: Przy muzyce o sporcie - inżynierek - 12.03.2020 09:19 PM

(12.03.2020 02:44 PM)piotreklp3 napisał(a):  Euro ma odbyć się zgodnie z planem... Icon_surprised
A ja przeczytałem, że jednak za rok. Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 12.03.2020 09:21 PM

A Tokio za dwa lata.


RE: Przy muzyce o sporcie - inżynierek - 12.03.2020 09:37 PM

Dajcie spokój, ten cykl wydarzeń sportowych przez wirusa zostanie całkiem sparaliżowany, przynajmniej na cztery lata... Icon_rolleyes
No ale nie warto ryzykować, zdrowie jest najważniejsze.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 14.03.2020 05:46 PM

(12.03.2020 09:19 PM)inżynierek napisał(a):  
(12.03.2020 02:44 PM)piotreklp3 napisał(a):  Euro ma odbyć się zgodnie z planem... Icon_surprised
A ja przeczytałem, że jednak za rok. Icon_wink
We wtorek czy środę UEFA ma dyskutować z poszczególnymi federacjami na temat Euro i rozgrywek ligowych Icon_wink.

Z poważniejszych lig grają jeszcze w Rosji, Turcji, na Ukrainie i Węgrzech.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 14.03.2020 06:13 PM

Do sportów, w których rozgrywane są (być może jeszcze) zawody zalicza się snooker. Piszę o tym dlatego, że wprowadzono nowy zwyczaj (może gdzieś był wcześniej, ale nic o tym nie wiem). Zawodnicy i sędziowie na powitanie stukają się łokciami.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 14.03.2020 06:31 PM

kajman napisał(a):Zawodnicy i sędziowie na powitanie stukają się łokciami.
Żartujesz?! Icon_surprised No to już jest cyrk.