Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 04.01.2020 11:59 PM

wygrał mistrz świata sportu który jest uprawiany max. w 20-30 krajach , już bardziej Fajdek zasłużył


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 05.01.2020 12:32 AM

(04.01.2020 11:59 PM)tomas585 napisał(a):  wygrał mistrz świata sportu który jest uprawiany max. w 20-30 krajach , już bardziej Fajdek zasłużył

Lepiej nie sprawdzaj historii tego plebiscytu, bo skoczkowie narciarscy też go wygrywali.


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 05.01.2020 12:40 AM

skoki narciarskie to sport zimowy , więc nic dziwnego że mało krajów go uprawia Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 05.01.2020 12:43 AM

(05.01.2020 12:40 AM)tomas585 napisał(a):  skoki narciarskie to sport zimowy , więc nic dziwnego że mało krajów go uprawia Icon_smile

A żużel to sport motorowy, a sporty motorowe w różnych odmianach są uprawiane na całym świecie Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 05.01.2020 12:47 AM

Wygrywał kiedyś reprezentujący sporty motorowe Kubica, który wygrał wtedy 1 wyścig cyklu MŚ, z mistrzem olimpijskim i to podwójnym, no to nic dziwnego że mistrz świata wygrał z mistrzem Niemiec.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 05.01.2020 12:50 AM

tomas585 napisał(a):Bartosz Zmarzlik sportowcem roku
Gdybym nie przeczytał dalej to chyba bym nie zgadł co uprawia.

tomas585 napisał(a):wygrał mistrz świata
No tu to mnie w ogóle zaskoczyliście.

Niestety, słucham wiadomości sportowych w Trójce, ale widocznie wyłączam się na sportach, które mnie generalnie nie interesują.


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 05.01.2020 12:58 AM

10. miejsce - Mateusz Ponitka (koszykówka)
9. miejsce - Marcin Lewandowski (lekkoatletyka)
8. miejsce - Piotr Lisek (lekkoatletyka)
7. miejsce - Wilfredo Leon (siatkówka)
6. miejsce - Kamil Stoch (skoki narciarskie)
5. miejsce - Dawid Kubacki (skoki narciarskie)
4. miejsce - Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic (lekkoatletyka)
3. miejsce - Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
2. miejsce - Robert Lewandowski (piłka nożna)
1. miejsce - Bartosz Zmarzlik (żużel)

Trener Roku - trenerka Pawła Fajdka, Jolanta Kumor
Drużyna Roku - reprezentacja Polski w koszykówce mężczyzn
Mecenas polskiego sportu - PKN Orlen
Nagroda specjalna - szef Światowej Agencji Antydopingowej, Witold Bańka
Serce dla sportu - fundacja Marcina Gortata, "Mierz Wysoko"
Sport bez barier - złota medalistka lekkoatletycznych paramistrzostw świata w pchnięciu kulą, Lucyna Kornobys oraz Fundacja "28 marzeń. Niepełnosprawni w drodze na szczyt”
Superchampion - Agnieszka Radwańska


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 05.01.2020 01:12 AM

Dzięki za info! Ok


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 05.01.2020 01:23 AM

(05.01.2020 12:50 AM)thestranglers napisał(a):  
tomas585 napisał(a):Bartosz Zmarzlik sportowcem roku
Gdybym nie przeczytał dalej to chyba bym nie zgadł co uprawia.
Nie mozna przecież od każdego wymagać, by interesował się sportem, więc się nie przejmuj.

Dziwne to 4 miejsce, powinny zostać drużyną roku po prostu.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 05.01.2020 01:25 AM

No jednak większość laureatów dobrze kojarzę. Icon_lol


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 05.01.2020 01:33 AM

Fajdek albo dziewczyny (musiały tu być, bo koszykarze musieli być drużyną Icon_razz) reszta mogła walczyć o 3.

Lewy? RL9 Icon_razz


a Kubacki za rok po wygraniu TCS miałby szansę, ale mam nadzieję, że nie będzie nawet w nominowanej "20" Icon_razz

bo zakładam, że tyle będzie medali w Tokyo Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 05.01.2020 01:15 PM

Chciałbyś. Icon_lol
Jak Kubacki wytrzyma presję i wygra (chyba dotąd tylko raz TCS wygrał zawodnik, który nie wygrał żadnego konkursu?) to spokojnie znajdzie się w nominowanej 20-stce i zapewne w dziesiątce również. Bo nawet jeżeli na letnich IO w Tokio będzie do dwudziestu krążków, to wiadomo że medal medalowi nie równy i nie każdy sportowiec z takim osiągnięciem będzie równie popularny.
I nie oszukujmy się, to nie jest plebiscyt na najlepszego sportowca roku, a na najpopularniejszego. Icon_arrow Bo tak patrząc realnie nawet Kamil Stoch przegrał z Dawidem tylko o jedną lokatę (i tyle ich niby dzieliło na podium MŚ).
Aha, miałem podobnie do thestranglersa (ja, wielki kibic sportowy) jeśli chodzi o Zmarzlika, najpierw pomyślałem sobie cóż to za gościu w tym towarzystwie, aż przypomniałem sobie, że przecież został mistrzem świata na żużlu. Icon_twisted
A dla mnie oczywiście najlepszym Icon_wink sportowcem minionego roku był Paweł Fajdek, który udowadnia, że nie ma równych sobie rywali od kilku lat i oby tylko wreszcie na igrzyskach wytrzymał presję...


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 05.01.2020 01:21 PM

Sundrajta napisał(a):chyba dotąd tylko raz TCS wygrał zawodnik, który nie wygrał żadnego konkursu?
Ale jeżeli Kubacki wygra ostatni konkurs, to nie będzie tym drugim.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 05.01.2020 01:28 PM

Sundrajta napisał(a):Kamil Stoch przegrał z Dawidem tylko o jedną lokatę
A powinien być wyżej, bo to plebiscyt za 2019 rok, tymczasem, przynajmniej w ostatnich latach spory handicap otrzymują sportowcy, zazwyczaj skoczkowie, którzy odnoszą sukcesy w styczniu w roku, w którym jest gala.

A zwycięstwo zasłużone i niezły szok, bo Gollob po mistrzostwie świata był chyba 8 czy 9 (sporo osób wtedy narzekało, bo wyprzedzili go mniej utytułowani).


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 05.01.2020 01:30 PM

A kto był pierwszym? Bredesen mi chodzi po głowie. Icon_rolleyes


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 05.01.2020 03:24 PM

Ahonen?


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 05.01.2020 03:36 PM

Tak, Ahonen, 98/99


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 05.01.2020 04:08 PM

No proszę... dzięki. Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 05.01.2020 04:15 PM

A jeszcze lepszy by było, gdyby Lindvik wygrał trzy konkursy, a całego turnieju nie zdołał! Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 05.01.2020 04:31 PM

Byli już tacy. Jeden nawet wygrał trzy pierwsze, a czwarty sobie odpuścił (kazali mu).