Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 06.11.2019 08:17 AM

Twoja motywacja, ku3a, mnie nie przekonuje, chociaż przyznam się, że moja jest podobna i opiera się na słabszej podstawie. Z tego powodu kibicuję Elanie i (jeszcze mocniej) Pomorzaninowi, a jestem wielkim wrogiem Zawiszy.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 06.11.2019 10:24 AM

ku3a napisał(a):jedni kibicują oczami, a inni sercem.
Tu Cię w pełni rozumiem. Niestety, ja urodziłem się i dorastałem w małej miejscowości, gdzie siłą rzeczy nie ma wysokiego poziomu, ale to pół biedy, bo - wliczając studia - mieszkam z przerwami ponad 10 lat w Rzeszowie, ale tu też bardzo ciężko utożsamić mi się z drużyną, która jeszcze do niedawna była średniakiem de facto czwartej ligi! (Stal). Teraz jest de facto trzecia liga, czyli nominalnie druga i trochę lepiej to zaczyna wyglądać (zresztą w obu klubach, Resovia być może jeszcze awansuje), ale minęło już tyle czasu, że chyba siłą rzeczy ciężko mi się jest do nich na tyle przekonać, żeby być jakimś bardzo oddanym kibicem (chociaż zdarza się, że można obejrzeć ich mecze on-line, więc zazwyczaj z tego korzystam). I zawsze zazdrościłem osobom, które urodziły się, przeprowadziły albo studiowały w jakichś bardziej "piłkarskich" miastach, a tutaj tylko żużel i siatka, które mnie akurat nie interesują...
Oczywiście, może to wyglądać jak wymówka, bo tak naprawdę można być wiernym kibicem i drużyny z B-klasy (jak bear Icon_razz2), ale jednak jak w Twoim mieście jest duża tradycja kibicowania i jak Twój klub coś znaczy, to jest to inna sytuacja.

kajman napisał(a):Twoja motywacja, ku3a, mnie nie przekonuje
Heh, chyba liczy się, że jego przekonuje?

EVENo napisał(a):to będę bardziej kibicował im, a nie Polkom
Czyli jak się spotkają podczas zawodów, to wybierzesz Słowenki w kibicowaniu? Jeśli tak, to podobnie jak u kajmana... za cholerę nie rozumiem takiego podejścia (bo to, że będziesz kibicował Słowenkom w pełni rozumiem, ale dla mnie jednak narodowa kadra czy zawodnik to przedstawiciel naszego kraju i nie wyobrażam sobie, żeby to olać - chyba że olewasz bo nie lubisz sportu albo danej dyscypliny, to jasne).


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 06.11.2019 06:02 PM

neo01 napisał(a):Heh, chyba liczy się, że jego przekonuje?
No cóż, mam wrażenie, że słowo przekonuje zupełnie tu nie pasuje. Określiłbym to jako siłę rozpędu. Wygląda na to, że nic z tego, co spowodowało, że kibicuje Legii nie było jego własnym świadomym wyborem. Zresztą jak sam pisałem to też tak mam.
neo01 napisał(a):kadra czy zawodnik to przedstawiciel naszego kraju
To może najpierw to, dlaczego kibicuję Brazylii. W chwili obecnej Polska nie ma szans na zostanie mistrzem świata, więc chciałbym, żeby za każdym razem, mistrzostwa po mistrzostwach, zostawała nim Brazylia. Ale jeżeli stałby się cud i byłby finał Polska - Brazylia to wtedy (i tylko wtedy) bym kibicował Polakom.
neo01 napisał(a):zawodnik to przedstawiciel naszego kraju
Zawodnik to także konkretna osoba i tutaj mogą wchodzić w rachubę także zupełnie inne względy. Może on nie odpowiadać komuś jako osoba ze względów moralnych czy kultur. I nie dziwię się, że ktoś takiemu zawodnikowi nie będzie kibicował. Akurat chyba takich zawodników których z tych względów bym odrzucał nie kojarzę, ale znam takie osoby, który tak postępują.


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 04.12.2019 11:59 PM

Film dokumentalny o Kasmirskim



RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 05.12.2019 12:13 AM

Nie znam gościa.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 08.12.2019 01:49 PM

Tego gola naprawdę trzeba zobaczyć! Icon_biggrin (od O:39):



RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 08.12.2019 02:45 PM

Gol jak gol.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 08.12.2019 05:17 PM

Przestań, wiadomo że chodzi o akcję. Chyba niejaki Maradona kiedyś miał podobną.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 08.12.2019 07:27 PM

Nigdy nie pamiętam czy z Anglią czy Belgią.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 08.12.2019 09:06 PM

Coś mi się kojarzy, że okiwał wtedy Anglików (raczej na pewno nie Belgów). Ale też "ręka Boga" kojarzy mi się z Anglią, więc nie jestem pewny.


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 08.12.2019 09:09 PM




RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 08.12.2019 09:13 PM

Czyli dobrze pamiętałem, dzięki Icon_smile

Tu trochę więcej na temat gola Sona i porównywalna akcja (choć moim zdaniem lepsza) brazylijskiego Ronaldo:
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/tottenham-burnley-rajd-i-gol-heung-min-sona-premier-league,991490.html


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 08.12.2019 10:37 PM

neo01 napisał(a):Coś mi się kojarzy, że okiwał wtedy Anglików (raczej na pewno nie Belgów). Ale też "ręka Boga" kojarzy mi się z Anglią, więc nie jestem pewny.
jedno nie przeszkadza drugiemu jak się okazało Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 08.12.2019 11:06 PM

Lepiej od Maradony z Anglikami zrobił to pewien Saudyjczyk w 1/8 World Cup'94 ze Szwedami.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 09.12.2019 12:23 PM

Jakby tego było mało, w ten weekend jeszcze Suarez dał niesamowity popis - tu "gol jak gol" z pewnością nie będzie pasować!:



RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 09.12.2019 01:45 PM

I to by była bramka miesiąca, gdybyśmy takowy wątek mieli. Icon_arrow
A może trzeba go założyć?


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 09.12.2019 04:07 PM




RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 09.12.2019 06:08 PM

Sundrajta napisał(a):I to by była bramka miesiąca, gdybyśmy takowy wątek mieli.
A może trzeba go założyć?
Bardziej pewnie roku (jedna albo druga).
A wątku oddzielnego nawet na kopaną nie ma, więc co tu mówić o wątku dla goli.


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 04.01.2020 11:38 PM

Bartosz Zmarzlik sportowcem roku Icon_sad


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 04.01.2020 11:50 PM

Łoł, zaskoczenie, myślałem że Lewandowski. Ale w sumie pozytywne, Lewandowski owszem dużo strzelał, ale mistrzostwo Niemiec to za mało, szczególnie że w najważniejszych meczach wiosną nie strzelał.