Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- saferłel - 26.05.2008 01:50 PM

Wszędzie jak czytam o siatkarzach to widzę słowo kompromitacja Icon_biggrin Chyba trzeba raczej zrozumieć to, że występ na MŚ to był występ porównywalny do tego cozrobili na ME Hiszpanie (tak propo to oni właśnie nie jadą już na IO). Jednorazowy wyskok. Polska zagrała słabo, ale nie jesteśmy aż tak dobrym zespołem by pisać KOMPROMITACJA. Oczywiście powinniśmy sobie poradzić z Estonią, ale cóż...
Polska to zespół na ćwierćfinał lub 1/16. Taka jest prawda. Wszystko co wyżej to miła niespodzianka.


- Gary - 26.05.2008 03:04 PM

Może srebro na MŚ to jednorazowy wyskok jak piszesz, ale Polska od lat to ścisła czołowka europejska, czego nie można napisać o tych krajach, z którymi polegliśmy.

Ale jestem przekonany, że na igrzyskach nas nie zabraknie, tylko Lozano trochę przewietrzy kadrę. Icon_wink2 [powinien to zrobić już po zajęciu 2 miejsca na MŚ]


- chris975 - 26.05.2008 04:17 PM

Nie wiem czy na to wietrzenie jest teraz czas bo najpierw trza dostać się na igrzyska a pierwszy mecz kwalifikacyjny za 4 dni...zważywszy że morale zespołu są obecnie mizerne naprawdę obawiam się o ten nasz awans... Icon_frown no ale jednak, iskierkę nadziei mam...
Cytat:Polska to zespół na ćwierćfinał lub 1/16. Taka jest prawda.

Grubo przesadzasz. Tak jak Gary napisał od kilku lat jesteśmy czołówką europejską, a na mistrzostwach świata grali naprawdę świetnie. Nie wiem co im się stało tak nagle, ze upadli tak nisko...może to że są prawie zawsze faworytami (meczów czy turniejów) działa na nich blokująco...
Łatwo jest kibicować Brazylii, której wszystko zawsze wychodzi Icon_wink2 sztuką jest być wiernym kibicem tych co mają wzloty i upadki. Mimo mojego wcześniejszego posta pisanego tuż po meczu nadal w nich wierzę z tym że bardziej nerwowo będę oglądał kolejne mecze Icon_smile2


- ku3a - 26.05.2008 04:22 PM

chris975 napisał(a):Łatwo jest kibicować Brazylii, której wszystko zawsze wychodzi sztuką jest być wiernym kibicem tych co mają wzloty i upadki
o! i takie cos mi sie podoba! Icon_biggrin3


- Gary - 26.05.2008 04:34 PM

To, że ja psioczę sobie to nie znaczy, że nie kibicuję! Icon_smile2 Zawsze i wszędzie!

I tak samo będzie na mistrzostwach europy w piłkę nożną, mimo że wielu już zajęło pozycje najwygodniejsze, czyli prześmiewców itp. A ja zawsze wierzę, że wygramy następny mecz, mimo że może racjonalnych przesłanek na to nie ma. A jeśli zdarzy się tak, że przegrają 3 mecze to po prostu będę trochę smutny, ale nadal będę kibicować. Taki już romantyk ze mnie. Icon_wink2


- Gary - 26.05.2008 04:37 PM

chris975 napisał(a):Nie wiem czy na to wietrzenie jest teraz czas bo najpierw trza dostać się na igrzyska a pierwszy mecz kwalifikacyjny za 4 dni...zważywszy że morale zespołu są obecnie mizerne naprawdę obawiam się o ten nasz awans...
No nie wiem czy za późno.

W Olsztynie Polacy grali niby dublerami, a przed tym turniejem Lozano dał do zrozumienia, że zobaczy co aktualnie prezentują sobą nasze "gwiazdy". Myślę, że zobaczył i do Portugalii pojedzie skład bliższy temu z Olsztyna.


- ku3a - 26.05.2008 04:45 PM

Gary napisał(a):To, że ja psioczę sobie to nie znaczy, że nie kibicuję! Zawsze i wszędzie!
absolutnie nie chodzilo mi o Ciebie Icon_smile2.

Gary napisał(a):I tak samo będzie na mistrzostwach europy w piłkę nożną, mimo że wielu już zajęło pozycje najwygodniejsze, czyli prześmiewców
tia... Icon_confused2
Gary napisał(a):A ja zawsze wierzę, że wygramy następny mecz, mimo że może racjonalnych przesłanek na to nie ma
no to przybij pione Icon_smile2.


- chris975 - 26.05.2008 04:53 PM

Gary napisał(a):To, że ja psioczę sobie to nie znaczy, że nie kibicuję! Icon_smile2 Zawsze i wszędzie!

Ale czy ktoś Ci to zarzucił? Icon_wink2

I być może masz rację że Lozano pokierować się może teraz składem z Olsztyna.
Bo tak patrząc to np z trójki rozgrywających (Zagumny, Woicki, Żygadło) najsłabiej się prezentował Guma Icon_eek2 , przynajmniej ja tak to widziałem. Winiarski jest faktycznie chyba przemęczony sezonem we Włoszech, więc może lepiej dać mu odpocząć a wziąć np. Wikę czy Gierczyńskiego. Ładnie prezentował się Nowakowski, myślę że dostanie szanse gry - w całych tych eliminacjach ze środkowych tylko Pliński był od niego lepszy. No ale zobaczymy jak to będzie Icon_smile2


- Gary - 26.05.2008 07:19 PM

Ja oczywiście nie wziąłem tych Waszych uwag do siebie, tylko czytając różne fora na portalach sportowych to mi ręce opadają i musiałem tutaj w innym towarzystwie nakreślić swoje credo kibicowskie. Icon_wink2


- Yacy - 26.05.2008 09:17 PM

Gary napisał(a):I tak samo będzie na mistrzostwach europy w piłkę nożną, mimo że wielu już zajęło pozycje najwygodniejsze, czyli prześmiewców itp. A ja zawsze wierzę, że wygramy następny mecz, mimo że może racjonalnych przesłanek na to nie ma. A jeśli zdarzy się tak, że przegrają 3 mecze to po prostu będę trochę smutny, ale nadal będę kibicować. Taki już romantyk ze mnie.
nic dodać nic ująć!!!
Nawet jeśli teraz dostają z Macedonią 0:1, bo ... lepiej teraz niż na ME.


- chris975 - 26.05.2008 09:21 PM

Yacy napisał(a):
Gary napisał(a):I tak samo będzie na mistrzostwach europy w piłkę nożną, mimo że wielu już zajęło pozycje najwygodniejsze, czyli prześmiewców itp. A ja zawsze wierzę, że wygramy następny mecz, mimo że może racjonalnych przesłanek na to nie ma. A jeśli zdarzy się tak, że przegrają 3 mecze to po prostu będę trochę smutny, ale nadal będę kibicować. Taki już romantyk ze mnie.
nic dodać nic ująć!!!
Nawet jeśli teraz dostają z Macedonią 0:1, bo ... lepiej teraz niż na ME.

Przypominam że Grecja przed poprzednimi mistrzostwami przegrała tuż przed Euro Icon_mrgreen
więc może to dobry znak Icon_biggrin


- Gary - 26.05.2008 10:25 PM

chris975 napisał(a):Przypominam że Grecja przed poprzednimi mistrzostwami przegrała tuż przed Euro Icon_mrgreen
z Polską na dodatek. Icon_cool2

A tak na poważnie to myślę, że Matusiak raczej wraca do domu, Bronowicki chyba też (nie da rady się wykurować) i chyba Pazdan, choć tutaj to nie byłbym taki pewien.


- saferłel - 26.05.2008 11:53 PM

Wiem, PRZESADZAM, PRZESADZAM, PRZESADZAM, ale widocznie mi to dobrze wychodzi skoro jest temat do dyskusji czy to w sprawach sportu czy muzyki, ja to lubię Icon_wink

Przepraszam bardzo, ale ja uwielbiam Brazylię i to nie dlatego, że wygrali wtedy i wtedy i już ich pokochałem, bo tak bezpiecznie. Już finał 98 w piłkę nożną to zawód dla mnie ogromny i od tamtego czasu jestem za kanarkami i jestem z nimi zawsze kiedy grają czy w to w siatę czy to w piłke czy inną dyscypline sportu. A to taki wyjątek. Bo po za tym to oprócz kibicowania Polakom (a szczególnie ostatnio sobie Agnieszkę Radwańską upodobałem i Roberta oczywiście - ale to chyba każdy od początku jak zaczął startować Icon_wink ), lubię raczej mniej utytuowane kraje. Np. czołówka piłki u mnie to: Szkocja, Szwajcaria oraz Australia Icon_wink. Z takich wielkich mistrzów to moje poparcie tak naprawdę ma chyba tylko Olle Einar Bjoerdalen w Biatlonie, Federer w tenisie oraz Ronny O Sulivan w snookerze Icon_smile i wspomniana już Brazylia.

Aha i nie wycofuje sie z wypowiedzi na temat polski Icon_sad Oczywiście chciałbym by dochodzili wysoko, ale MŚ czy też IO to ćwierćfinał. Naprawdę tak uważam. Sądze, że na to nas stać i to jest nasz poziom. Oczywiście on jest światowy tak jak napisałeś. Tylko teraz dla jednych top 8 to świetnie, dla innych (pewnie większości, szczególnie po tym srebrze) to już raczej słabe miejsce. Do tego trzeba wziąć pod uwagę generację Icon_smile Za 10 lat to my możemy być na czele, za 20 upaść i znów na czele. Oceniam możliwości obecnego składu na dzień dzisiejszy.


- stavanger - 26.05.2008 11:56 PM

A Radwańska jutro będzie kończyć swój mecz z Koryttsevą, na razie jest 5:4, 40:40, serwuje Ukrainka,
szkoda, że przy stanie 5:2 nie udało sie wykorzystać setbola


- stavanger - 28.05.2008 08:16 PM

Marta w II, a Agnieszka już w III rundzie, brawo Icon_smile2


- ku3a - 30.05.2008 05:09 PM

Radwanska w IV rundzie Icon_biggrin3


- Yacy - 30.05.2008 05:46 PM

Właśnie odpalilem pc i miałem zobaczyć. Super!!!
A w IV rundzie Aga trafi na Jelenę Jankovic lub Dominikę Cibulkovą, czyli jest całkiem prawdopodobny ćwierćfinał...


- stavanger - 30.05.2008 11:21 PM

Yacy napisał(a):A w IV rundzie Aga trafi na Jelenę Jankovic lub Dominikę Cibulkovą, czyli jest całkiem prawdopodobny ćwierćfinał...
Ten mecz będzie dokończony jutro, na razie 1:0 w setach i 4:2 dla Janković

Przed chwilą nasi siatkarze ograli Puerto Rico Icon_smile2 Brawo Icon_exclaim


- Yacy - 01.06.2008 10:03 PM

Siatkarze na Igrzyskach!!!
Piłkarze ręczni na Igrzyskach!!!

GRATULACJE!!!

A za tydzień będzie już po pierwszym meczu Polaków na Euro 2008!!!

Edit: sprawdziłem - będzie ok. 15-20 minut drugiej połowy Icon_wink2


- stavanger - 01.06.2008 10:21 PM

No mam nadzieję, ze nie będzie "po meczu" :roll: Icon_razz