Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 03.10.2019 10:11 PM

Zmiana mentalności sędziowskiej? Icon_rolleyes
Haratyka bardzo mi szkoda... Bardzo lubię tego faceta za jego życiową postawę. Icon_cool I pomyśleć Tomasz Majewski w życiu nie pchnął dalej niż 22 metry, a dwa razy został mistrzem olimpijskim, zaś w tym roku zarówno pan Michał jak i Konrad Bukowiecki swobodnie przekroczyli tę granicę, ale choćby nawet o brązie MŚ mogą jedynie pomarzyć (choć ten drugi wciąż ma szansę). Icon_idea Tak się poziom tej konkurencji podniósł (i to bez dopingu)? Icon_twisted


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 03.10.2019 10:13 PM

Miszon napisał(a):Owszem, po ludzku uczciwe można rzec, ale jakoś nie kojarzą się z bezduszną maszyną sprawiedliwości do której jestem przyzwyczajony. Intrygujące.
Też mnie cieszy takie podejście, w końcu to "tylko" brązowy medal, ale nie wszystko da się tak zinterpretować. Sytuacja z rzutu wydaje mi się nieco bardziej naciągana, niż sytuacja z biegu. Oby w przyszłości takie decyzje trzymały się zdrowego rozsądku.


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 03.10.2019 10:22 PM

patrząc na najlepsze wyniki w tym roku to polki są bez szans na medal

49.05 Shaunae MILLER-UIBO
49.17 Salwa Eid NASER
49.78 Shericka JACKSON
50.07 Wadeline JONATHAS
50.22 Phyllis FRANCIS
50.70 Stephenie Ann MCPHERSON
50.85 Justyna ŚWIĘTY-ERSETIC
51.02 Iga BAUMGART-WITAN


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 03.10.2019 10:40 PM

To raczej było wiadome. Natomiast to co już zrobiły zasługuje na brawa.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 03.10.2019 10:43 PM

EVENo napisał(a):Sytuacja z rzutu wydaje mi się nieco bardziej naciągana, niż sytuacja z biegu.
Ja myślę odwrotnie - sędziowie zasymulowali sobie dalszy przebieg biegu i wyszło im, kto byłby trzeci? W takim razie powinien być jeden brąz, bo musieliby uznać, że ten co był trzeci byłby czwarty.
W rzutach nie ma bezpośredniej interakcji, więc takie gdybanie nie jest aż tak rażące.
Choć nadal bez sensu. Jeśli uznali, że Węgier spalił, to powinien mieć anulowany ten rzut, a jako swój najlepszy mieć kolejny mierzony wynik (hehe).


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 03.10.2019 10:57 PM

Polki w finale 400m w Mistrzostwach Świata w LA Icon_wink2

Wszystkie finały biegowe są rozpoczynane w takiej wersji disco? Icon_wink2
A może nie tylko biegowe?
Bo ja raczej tak jednym okiem zerkam.

[Obrazek: 97d520aaaa6972cbmed.jpg]


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 03.10.2019 10:57 PM

fantastyczne wyniki w finale 400m , 3 i 6 wynik w tabelach wszech-czasów



https://www.iaaf.org/records/all-time-toplists/sprints/400-metres/outdoor/women/senior?regionType=world&timing=electronic&page=1&bestResultsOnly=true&firstDay=1900-01-01&lastDay=2019-10-03


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 03.10.2019 11:13 PM

Yacy napisał(a):Wszystkie finały biegowe są rozpoczynane w takiej wersji disco?
A może nie tylko biegowe?
Bo ja raczej tak jednym okiem zerkam.
Wszystkie finały mają taką oprawę w stylu NBA.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 03.10.2019 11:15 PM

tomas585 napisał(a):fantastyczne wyniki w finale 400m
A jak to się stało, że ja tego nei widziałem? Oglądam cały czas, była kula, potem 1500 eliminacje, potem finały wielobojowe, ale jakoś 400 nie widziałem. O której to było?

Ciekawe, na Eurosporcie twierdzą, że zawody wielobojowe mężczyzn są niezgodne z regulaminem i gdyby padł na nich rekord świata/Europy/itp., to nie mógłby zostać uznany.


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 03.10.2019 11:23 PM

Miszon napisał(a):O której to było?

22:50


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 03.10.2019 11:24 PM

Dziwne. Megadziwne. Jak poszło naszym?


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 03.10.2019 11:26 PM

Miszon napisał(a):jakoś 400 nie widziałem
Jak oglądasz na Eurosporcie to naprawdę nie wiem jak to przegapiłeś.

Miszon napisał(a):Jak poszło naszym?
Zgodnie z oczekiwaniami - obie nasze biegły po skrajnych torach Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - Aro - 04.10.2019 07:47 AM

(03.10.2019 11:13 PM)Miszon napisał(a):  
Yacy napisał(a):Wszystkie finały biegowe są rozpoczynane w takiej wersji disco?
A może nie tylko biegowe?
Bo ja raczej tak jednym okiem zerkam.
Wszystkie finały mają taką oprawę w stylu NBA.
nie, nie wszystkie. Icon_smile Takie oprawy są traktowane jako finał dnia.
Jak na razie były na 100 i 200 m kobiet i mężczyzn i chyba 110m przez płotki.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 04.10.2019 10:11 AM

Ale przecież w pchnięciu kulą kobiet też były zgaszone światła i zawodniczki wyskakiwały z takiego wejścia.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 04.10.2019 10:14 AM

Oprawy oprawami, a na zapleczu takie rzeczy:
http://www.sport.pl/lekkoatletyka/7,64989,25268654,konrad-bukowiecki-o-warunkach-w-hotelu-grzyb-smierdzi-wali.html

A tu o tym, dlaczego bramkarz Realu może tak słabo się spisywać (od jakiegoś czasu mi tak dziwnie wyglądał):
http://www.sport.pl/pilka/7,65082,25269778,hiszpanskie-media-thibaut-courtois-ma-stany-lekowe.html#s=SMT_Link_7


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 04.10.2019 11:08 AM

(03.10.2019 11:26 PM)EVENo napisał(a):  
Miszon napisał(a):Jak poszło naszym?
Zgodnie z oczekiwaniami - obie nasze biegły po skrajnych torach Icon_wink
Bardziej chodziło mi o wynik niż miejsce. Ale niestety wynik OK, ale bez szału, myślałem że tak szybki bieg je poniesie.


RE: Przy muzyce o sporcie - Aro - 04.10.2019 01:58 PM

Miszon napisał(a):Ale przecież w pchnięciu kulą kobiet też były zgaszone światła i zawodniczki wyskakiwały z takiego wejścia.
tego nie widziałem, ale czy była to taka sama oprawa z wszystkimi tymi bajerami na stadionie? Icon_smile
Na pewno oszczepnicy, dyskobole i młociarze nie byli tak eksponowani. To samo dotyczy chodziarzy i maratończyków mimo, że zawody odbywają się późno w nocy poza stadionem.


RE: Przy muzyce o sporcie - Aro - 04.10.2019 02:13 PM

A w ogóle to mam nadzieje, że to ostatnie MŚ w Katarze w LA.
Organizatorzy/sędziowie już dawno nawalili. No i chyba będą mi się kojarzyli z największym dziadostwem ever, jak potraktowali Rafała Augustyna w chodzie.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 04.10.2019 02:24 PM

Aro napisał(a):A w ogóle to mam nadzieje, że to ostatnie MŚ w Katarze w LA.
Jest to jednak zdumiewające jak dużo pieniędzy szejkowie potrafią wydać na to, aby w telewizji wszystko wyglądało czadersko, bogato i tip-top. Ten stan umysłu jest doprawdy nie do ogarnięcia. Pytanie tylko, dlaczego reszta świata tak łatwo dała się wrzucić w ten obłęd? Nie no, żartuję, znam odpowiedź Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 04.10.2019 04:37 PM

Przecież większość tych imprez kupili i to dosłownie, bo potem wyskakiwały różne afery korupcyjne. Niektórzy nawet za to siedzą, ale imprez nie odebrali. "Za późno".