Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 29.09.2019 10:17 PM

moim zdaniem mieszana sztafeta 4x100 miałby więcej sensu


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 29.09.2019 10:27 PM

(29.09.2019 10:17 PM)tomas585 napisał(a):  moim zdaniem mieszana sztafeta 4x100 miałby więcej sensu
Więcej sensu byłoby, gdyby były obie. Też nie rozumiem czemu jest tylko 400.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 29.09.2019 10:37 PM

(29.09.2019 10:16 PM)EVENo napisał(a):  o różnicach każdy powinien wiedzieć, wszystko jest na papierze Icon_razz2
Papier jest cierpliwy, papier przyjmie wszystko. Ale jednak zobaczyć to na własne oczy to dziwne uczucie.


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 29.09.2019 10:40 PM

wg mnie było to dosyć emocjonujące Icon_wink2

ale też się zdziwiłem, że nie biegną w ustalonej kolejności.
tym bardziej, że pozostałe ekipy biegły w identycznych rozstawieniach, tylko my się wyłamaliśmy.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 29.09.2019 10:50 PM

Nie przeczę, było emocjonujące, zresztą także dzięki temu że tak inaczej pobiegliśmy niż reszta, gdyby nie to, pewnie byśmy się cały czas kręcili koło tego piątego miejsca.
Ale widok Amerykanina mijającego naszą gwiazdę jak małe dziecko był dosyć... bolesny.


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 30.09.2019 12:02 AM

nie wiem, mnie nie bolało Icon_razz

ale za to jak nasz odsadził pozostałe reprezentacje o kilkadziesiąt metrów, to było niezłe Icon_wink2


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 30.09.2019 12:11 AM

Yacy napisał(a):ale za to jak nasz odsadził pozostałe reprezentacje o kilkadziesiąt metrów, to było niezłe
To właśnie było żałosne, przynajmniej w moich oczach. To tak jakbym wtargnął na WF do szkoły podstawowej i pokazał dzieciakom jak się biega Icon_lol Nie zdziwię się, jeśli powstanie z tego gif, który będzie memem. To było przekomiczne!


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 30.09.2019 12:38 AM

Tak, trochę memiczna ta dyscyplina.

Warto odnotować medal w trojskoku dla Burkina Faso. To chyba pierwszy jakikolwiek medal zdobyty przez ten kraj w jakichkolwiek MŚ jakiejkolwiek zwyczajnej dyscypliny (bo moze mieli kiedyś medale w rzucie bananem czy cerowaniu na czas, choć też wątpię Icon_razz).


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 30.09.2019 08:38 AM

Ale to właśnie było clue tej konkurencji, gdyby było ustalone z góry, to ta sztafeta byłaby taka jak inne. A tak ujrzeliśmy coś zupełnie odmiennego niż dotychczas!
Ja bałem się tylko jednego, jak te wielkie chłopy przebiegały obok naszej malutkiej Justyny, to żeby jej z bieżni nie zdmuchnęło! Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 30.09.2019 09:57 AM

Fakt, dziwnie się to oglądało, ale to był element naszej strategii (żeby nie przepychać się na zmianach), niestety, jak się można było pewnie spodziewać, nic to nie dało.
I niestety też już teraz widać, że to nie będą "nasze" mistrzostwa. Dwie kontuzje, zmęczenie sezonem, słabsza forma (Kszczot), Małachowski, jakieś błędy (Swoboda) i trochę się to nam posypało. Pewnie jeszcze w konkurencjach rzutowych trochę nadrobimy, ale Berlin to na pewno nie będzie... Oby za rok wyglądało to lepiej. I tak w ogóle to współczuję zawodnikom, bo praktycznie na koniec sezonu startować w takich warunkach pogodowych i o dziwnych porach (niektóre konkurencje zaczęły się przed północą tamtego czasu)... Icon_rolleyes


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 30.09.2019 08:50 PM

Dlaczego prawdopodobnie nigdy nie dogonimy Zachodu w kopanej i jak zmniejszyć tę przepaść:
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,25253943,zaden-rodzic-nie-moze-przyprowadzic-dziecka-do-ajaksu-amsterdam.html#s=SMT_Link_3

A Kamila Lićwinko walczy teraz o medal Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 30.09.2019 09:31 PM

Miszon napisał(a):Tak, trochę memiczna ta dyscyplina.
lekkoatletyka?
dziwi mnie, że taki kibic nie odróżnia dyscypliny od konkurencji Icon_cool2.

mi się ta sztafeta podobała. było interesująco Icon_smile2. kwestia strategii jak kto chce ułożyć kolejność. w drużynówce w skokach narciarskich też jedni dają najlepszych na pierwszą i czwartą zmianę, inni na trzecią i czwartą, a inni jeszcze inaczej. oczywiście tutaj jeszcze mieliśmy do czynienia z dwiema płciami, niemniej jednak oglądałem z dużym zainteresowaniem.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 30.09.2019 09:32 PM

neo01 napisał(a):A Kamila Lićwinko walczy teraz o medal
Oj, chyba nie oglądałeś tych zawodów od początku, że pokusiłeś się o takie stwierdzenie Icon_razz2 Cztery rywalki były poza zasięgiem i naprawdę super, że tylko te cztery ją wyprzedziły. Na więcej nie mogła dziś liczyć, poziom był po prostu zbyt wysoki. A Łasiczka skacze jak maszyna, zasłużone zwycięstwo.


RE: Przy muzyce o sporcie - prz_rulez - 30.09.2019 09:47 PM

Tak, ale w skokach jednak w seriach skaczą osobno panie, a osobno panowie. Więc...


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 30.09.2019 11:36 PM

Ale dla kobiet, to dopiero wyzwanie zmierzyć się tak bark w bark (no może trochę przesadziłem Icon_wink) z mężczyznami. Przecież od dawna panie walczyły o równouprawnienie i tutaj je mamy w najczystszej postaci. Oklasky


RE: Przy muzyce o sporcie - prz_rulez - 30.09.2019 11:38 PM

Mam poczucie, że jakaś taka lekka złośliwość przez Ciebie przemawia...
No i co mają zrobić, że są słabsze... Walczą jak mogą. No i każdego z nas tutaj obcnych by panie sportsmenki z łatwością pobiły Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 01.10.2019 12:10 AM

(30.09.2019 09:31 PM)ku3a napisał(a):  
Miszon napisał(a):Tak, trochę memiczna ta dyscyplina.
lekkoatletyka?
dziwi mnie, że taki kibic nie odróżnia dyscypliny od konkurencji Icon_cool2.
Odróżniam. Jakoś tak mi się napisało.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 01.10.2019 12:21 AM

prz_rulez napisał(a):Mam poczucie, że jakaś taka lekka złośliwość przez Ciebie przemawia
A tam złośliwość, ja tylko stwierdzam fakty. Icon_lol
A wynik wczorajszej sztafety i tak był przesądzony, tylko zważ że dzięki tej dziwnej taktyce Polacy poprawili swój wynik z półfinału (zdaje się) o trzy sekundy! Duże znaczenie miała tu na pewno strefa zmian, bo nasi z nikim tam nie musieli się przepychać...


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 01.10.2019 07:15 AM

prz_rulez napisał(a):No i co mają zrobić, że są słabsze...
Jak możesz coś takiego pisać. To dyskryminacja.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 01.10.2019 08:43 AM

Skoro już o tym mowa, to mam pewne spostrzeżenie. Zauważyłem, że w kobiecym sporcie częściej dochodzi do fenomenów typu Serena Williams, niż u panów. Takich wiecie, kompletnych dominatorek. Wcale nie musi tak być, to tylko moja obserwacja, ale wydaje mi się, że częściej zdarza się, że czolowa zawodniczka robi coś wybitnie ponad normę, niż u mężczyzn. Kobiety te z resztą często znudzone są rywalizacją z paniami i próbują startować w rywalizacji mężczyzn, bo wiedzą, że są w stanie kilku pokonać.