Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 26.09.2019 10:01 PM

A ja właśnie wyścig kobiet przegapiłem. Icon_redface
Pamiętam, że w młodości oglądałem praktycznie wszystko, zwłaszcza na tak prestiżowych imprezach jak Igrzyska.
A teraz bywa z tym różnie, wygląda to tak jakby po prostu doba była za krótka! Icon_eek


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 26.09.2019 11:08 PM

Na wstępie poproszę, aby piłka nożna otrzymała osobny dział w hyde parku, bo nieraz przegapię tu interesujący mnie temat, bo przepadnie w gronie nieinteresujących Icon_wink A w sporcie lubię niemal wszystko z wyjątkiem futbolu Icon_razz2

Co do Rio i wyścigu Pań, to jego przebieg był identyczny, co w wyścigu Panów z jedną drobną różnicą - uciekinierkę goniły nie dwie, a trzy rywalki. Majka przynajmniej dostał nagrodę pocieszenia w postaci brązu. Mara Abbott trafiła z nieba do piekła - była o krok od złota, a wróciła z niczym. Szalone były to wyścigi trzeba przyznać, nie zapomnę ich nigdy.

Swoją drogą zawsze uważałem, że podobnie jak w narciarstwie, zjazdy kolarskie powinny być osobną dyscypliną Icon_lol Oglądałbym z dużo większym zainteresowaniem, niż klasyczne kolarstwo Icon_razz2


RE: Przy muzyce o sporcie - tomas585 - 26.09.2019 11:12 PM

moja reakcja po meczu siatkówki była podobna do tego




RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 26.09.2019 11:15 PM

NIe oglądałem, ale wynik wygląda mi sensacyjnie. Czy coś się zmieniło w ostatnich 10 latach i Słowenia jest w światowej czołówce?


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 26.09.2019 11:17 PM

Miszon napisał(a):NIe oglądałem, ale wynik wygląda mi sensacyjnie. Czy coś się zmieniło w ostatnich 10 latach i Słowenia jest w światowej czołówce?
Podobno byli... tfu! SĄ na niesamowitym gazie podczas tych mistrzostw.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 27.09.2019 07:41 AM

No proszę. Jedna zaleta z tej porażki, że nie będzie dmuchania balonika przed Tokio.


RE: Przy muzyce o sporcie - prz_rulez - 27.09.2019 08:26 AM

Moj znajomy ze Slowenii pewnie mial frajde Icon_razz2
Tylko dziwi mnie, ze tak drastycznie gorzej wygladaja na mistrzostwach swiata.
Co do pilki noznej - nie wiem dlaczego ma byc tak uprzywilejowana wzgledem innych sportow. Zapewniam, ze gdy tylko ktos otworzy osobny temat z pilka nozna, to ja z automatu otwiersm takowe o siatkowce i skokach narciarskich.


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 27.09.2019 08:30 AM

(27.09.2019 07:41 AM)thestranglers napisał(a):  No proszę. Jedna zaleta z tej porażki, że nie będzie dmuchania balonika przed Tokio.
na pewno? Icon_wink2


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 27.09.2019 12:05 PM

Trudno nie dmuchać, skoro brak medalu będzie zawodem.


RE: Przy muzyce o sporcie - prz_rulez - 27.09.2019 12:23 PM

Wlasnie na slowenskim portalu przeczytalem, ze zdaniem jednego z czlonkow siatkarskiej ekipy Slowenii Polacy, a przynajmniej polscy siatkarze, sa aroganccy. Hmmm...


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 27.09.2019 12:31 PM

Jak popierają PiS to na pewno. Plotki


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 27.09.2019 12:51 PM

Sundrajta napisał(a):Jak popierają PiS to na pewno.
Pieniążki z Orlenu same się nie przeleją Icon_twisted

prz_rulez napisał(a):Co do pilki noznej - nie wiem dlaczego ma byc tak uprzywilejowana wzgledem innych sportow. Zapewniam, ze gdy tylko ktos otworzy osobny temat z pilka nozna, to ja z automatu otwiersm takowe o siatkowce i skokach narciarskich.
Mi właśnie o to chodzi, żebym nie pomijał tego tematu, bo "A, pewnie znowu o polskiej Ekstraklasie, nawet nie klikam". Nie chodzi o to, że futbol ma być uprzywilejowany, tylko o to, że ma tu popularność wśród konkretnych osób i jego temat powinien mieć osobny wątek, aby osoby zainteresowane klikały, a osoby niezainteresowane nie klikały. To wręcz przeciwieństwo uprzywilejowania, bo dzięki temu nikt mi nie będzie podsuwał tematu piłki nożnej pod nos, tylko po prostu go ominę szerokim łukiem Icon_wink

I jak to jest, że ja ze złamaną ręką robię mniej literówek od Ciebie? Icon_razz2


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 27.09.2019 02:01 PM

Miszon napisał(a):NIe oglądałem, ale wynik wygląda mi sensacyjnie. Czy coś się zmieniło w ostatnich 10 latach i Słowenia jest w światowej czołówce?
Może nie do końca, choć na pewno ostatnio się do niej mocno przybliżyła. Natomiast faktem jest, że z tą Słowenią mamy jakieś gigantyczne problemy i to nie tylko w siatkówce w ostatnich latach Icon_wink (poza tym o czym myślicie pamiętam że jeszcze w koszykówce chyba w tamtym roku dali nam łupnia i to było jakoś w tym tygodniu co też w siatce). Mały wielki kraj Icon_smile

A co do osobnego działu dla kopanej, może być takowy, bo rzeczywiście trochę piszemy o różnych dyscyplinach, a nożna to pewnie 1/3 do połowy postów, więc trochę by to uporządkowało sytuację.


RE: Przy muzyce o sporcie - prz_rulez - 27.09.2019 02:14 PM

EVENo napisał(a):I jak to jest, że ja ze złamaną ręką robię mniej literówek od Ciebie? Icon_razz2
Bo pisze z komorki.
Swoja droga, niech sie szybko i elegancka zrasta!

A tematy polityczne moze lepiej odsunmy na bok Icon_lol


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 27.09.2019 02:34 PM

(27.09.2019 12:31 PM)Sundrajta napisał(a):  Jak popierają PiS to na pewno. Plotki
Nie widzę związku z tematem... Icon_evil


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 27.09.2019 02:36 PM

Brak medalu będzie zawodem? Miszon, to się przygotuj na zawód.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 27.09.2019 02:40 PM

Uuu, odważnie. Ja bym tak na pewno nie powiedział.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 27.09.2019 02:42 PM

(27.09.2019 02:36 PM)thestranglers napisał(a):  Brak medalu będzie zawodem? Miszon, to się przygotuj na zawód.
Miałem na myśli IO oczywiście.

Drugi raz z rzędu mając MŚ nie zdobyć medalu IO, to byłby ogromny zawód. Przy czym jeszcze 4 lata temu można było zrozumieć, bo po MŚ odszedł trzon drużyny, czego nie do końca potrafiłem zrozumieć, ale tutaj nie było takiej przebudowy.[/font]


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 27.09.2019 02:57 PM

Myślę dokładnie o olimpiadzie, na którą wszystkie ekipy się poważnie przygotowują. No więc tak, jestem przekonany, że znowu nasi tam zawiodą, czytaj nie zdobędą medalu. Taki to już sport, że na tej imprezie nie zostajemy nigdy dopuszczeni do walki o największe laury. Decydują chyba nie tylko walory sportowe, choć nasi pozwalają tam innym na wiele swoją drogą, przyjdzie znów jeden słabszy mecz albo ktoś będzie tym złym który nas zatrzymał. Sorry, ale nie chce mi się słuchać potem tych wszystkich głosów zaskoczeń, tych rozbuchanych oczekiwań i jęków w stylu 'jak to się stało'. Chyba bardziej powinno zależeć samym zawodnikom niż nam wszystkim by coś osiągnęli na najważniejszej imprezie. A że jest jak jest to już dawno przestałem na nich liczyć w aspekcie aż takich sukcesów.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 27.09.2019 03:12 PM

No ale zaraz, skoro przez tyle lat się nie udawało na IO, to czemu to nie miałoby się skończyć? JA odbieram raczej te ME jako taką trochę wpadkę przy pracy, a na IO na pewno doskonale będą przygotowani, bo z pewnością będzie im cholernie na tym medalu zależeć, myślę że bardziej niż wcześniej, jako taką kropkę nad i tej drużyny. Trzeba też zauważyć, że mamy teraz chyba najlepszego na świecie trenera, więc kiedy jak nie teraz...
A po poprzednich MŚ zdaje się że trzech podstawowych zawodników zrezygnowało z kadry. Poniekąd to rozumiem, bo tamta impreza była ukoronowaniem ich kariery i pewnie na tym etapie powiedzieli sobie, że wystarczy, a z drugiej oczywiście że pozostał mały żal. Ale mamy tylu wspaniałych zawodników, że jak widać szybko odrodziliśmy się i to nie wiem, czy nie jeszcze mocniejsi.