Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Chylińska - Nie mogę cię zapomnieć - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Chylińska - Nie mogę cię zapomnieć (/showthread.php?tid=6194)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- Tomekk - 02.10.2009 10:11 PM

kiedyś śpiewała, że zawsze jest winna Icon_razz


- Listoholik - 02.10.2009 11:19 PM

po pierwszym przesłuchaniu gorsza od Mandaryny, muzycznie i tekstowo, żenada, zgroza, tragedia :roll:


- bugman - 02.10.2009 11:35 PM

ale ponoc to jest tylko remix dla potrzeb rmfu. ponoc wersja na plycie co innego przedstawia ( mam nadzieje)


- Greg - 03.10.2009 02:39 AM

Listoholik napisał(a):po pierwszym przesłuchaniu gorsza od Mandaryny, muzycznie i tekstowo, żenada, zgroza, tragedia :roll:

jak w ogóle można ją porównywać do niej.


- bugman - 03.10.2009 04:13 PM

ponoc wersja plytowa ma gitary i sie rozni od umpa umpa rmfu. mam nadzieje wielka bo umpa umpa w wersji chyly nie przezyje


- Yacy - 04.10.2009 10:17 PM

bugman napisał(a):ponoc wersja plytowa ma gitary i sie rozni od umpa umpa rmfu.
no to jeśli tylko dla kasy i na płycie jest "stara Aga" to jej wybaczę Icon_wink2

ale nie wierzę w to...


- furbul - 04.10.2009 10:30 PM

A ja na coś takiego właśnie liczę Icon_wink)
Taki eksperyment w techniawką byłby nawet w gruncie rzeczy zabawny, ale tylko w wypadku, gdy nowa płyta jest porządna ;p


- drwycior - 05.10.2009 10:30 AM

saferłel napisał(a):Każdy ma prawo zmienić ideologie kiedy chce. Gdyby udało jej się nagrać diametralnie inny utwór od swojej stylisty, ale udany, to na pewno nie byłoby tu takich emocji. To naturalne.

Kazdy ma prawo zmieniac sobie ideologie itd, ale ideologia to jedno a rzemioslo to drugie. Nie kazdy moze byc wszystkim. Whitney Houston nigdy nie bedzie piosenkarka rockowa, chocby nie wiem jak dobry material jej dali.

pytanie - po co i dlaczego. Byc moze to jest prowokacja... dzis wiele od tego zalezy.


- prz_rulez - 06.10.2009 03:44 PM

ach, a wy znowu zrzedzicie...


- AKT! - 06.10.2009 06:20 PM

a Ty znowu stajesz w obronie oczywistej tandety


- prz_rulez - 06.10.2009 07:42 PM

oczywistej według was. no i pewnie pseudoalternatywów z last.fma


- AKT! - 06.10.2009 08:51 PM

oczywistej wg każdego, kto ma jakikolwiek słuch muzyczny i poczucie estetyki


- prz_rulez - 06.10.2009 08:53 PM

to ja nie mam. fenks


- AKT! - 06.10.2009 09:10 PM

przyznam, że czasami w to wątpię, patrząc na to jakie rzeczy promujesz i stawiasz na piedestale. masz szerokie horyzonty, ale wg mnie czasami je marnujesz na rzeczy, które nie są warte uwagi.


- prz_rulez - 06.10.2009 09:43 PM

widze, ze subiektywizm w modzie.
a wedlug mnie naprawde prawie wszystko ma cos ciekawego Icon_smile czyz takie podejscie nie jest lepsze?
a w ogole to jestescie oglupieni pseudoalternatywna papka. gostki a la wojewodzki wmawiaja nam, ze np disco polo jest be.a dlaczego niby ma byc be? bo jacys kolesie tak mowia?


- AKT! - 06.10.2009 10:28 PM

Nie, wierz mi ja nie jestem jednym z tych, którzy uwielbiają tylko Pitchforkowe wynalazki, nieczęsto nawet tam zaglądam. Albo mi się coś podoba, albo nie Icon_smile I nie obchodzi mnie, co ma na ten temat do powiedzenia Wojewódzki czy inny nie-autorytet.

A subiektywizm zawsze był w modzie. Jakby nie patrzeć, o to w tym wszystkim chodzi.


- prz_rulez - 06.10.2009 10:37 PM

coz. wystarczy nie sluchac, nie trzeba "jezdzic"
no, a teraz skaczemy do tematu z Mediną Icon_wink2 a tu wracamy do tematu


- AKT! - 06.10.2009 11:22 PM

Ale to nie jest bezpodstawna krytyka.
To tak nie działa, że jak się podoba - to się wychwala, a jak nie - to się milczy. Tym bardziej, że wiele osób pokładało w tym singlu nadzieje i mają prawo czuć się rozgoryczone i wyrazić to na forum. To smutne, że wszystkie nasze negatywne opinie, podlegają w Twojej głowie jakiejś chorej generalizacji, która mówi, że wszystko co alternatywne jest fajne, a cała reszta jest zła. Ja tak nie uważam, myślę, że inni też nie. To nie jest żaden argument, zwłaszcza, że powtarza się w każdym temacie, gdzie jakaś opinia Ci nie leży.


- prz_rulez - 07.10.2009 06:55 PM

nie no, ogolnie mam wrazenie, ze ludzie (a Polacy sa raczej jedna z czolowych nacji, jesli o to chodzi) lubia krytykowac. a wierzcie mi, nawet na takie, waszym zdaniem badziewie,trzeba stracić kupę czasu. a pozniej jakies cepy zjada to z blotem. no jak wy byscie sie czuli w takiej sytuacji?


- AKT! - 07.10.2009 06:59 PM

Jeśli ktoś profesjonalnie zajmuje się tworzeniem muzyki, czerpie z tego dochody i wypuszcza to na rynek, żeby ludzie tego słuchali, to musi się liczyć z ewentualną krytyką.