Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Yes - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Yes (/showthread.php?tid=61794)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Mychartsowy Top Yes - Miszon - 01.08.2022 03:56 PM

No ale jeść coś trzeba, co nie? Awantury o nazwę, podziały, potem walki o to (wręcz "zmuszanie"), by Anderson nadal śpiewał na koncertach (co się skończyło jego odejściem), też przecież skądś się wzięły


RE: Mychartsowy Top Yes - santosz - 01.08.2022 04:08 PM

(01.08.2022 03:43 PM)michal_paszcza napisał(a):  Z całym szacunkiem, ale takie doszukiwanie się "motywów pieniężnych" w wyborach stylistycznych Yes, jakie tu uskuteczniacie, wydaje mi się dość dziecinne.
z tym nie do końca można się zgodzić, bo z "pinionżkami" akurat było u nich wtedy dość krucho https://inrock.pl/przemyslana-metamorfoza-yes-drama-1980/
zresztą czytałem o tym w niejednej notce o Yes
oczywiście zmiany personalne też miały wpływ na zmiany stylu i brzmienia zespołu


RE: Mychartsowy Top Yes - kajman - 01.08.2022 04:14 PM

gioconda2 napisał(a):to bardziej w obronie gwiazdek, bo z udziałem w topie, to mogę mieć podobnie jak Neo...
Ale chyba gwiazdki są za udział w topach, a nie za zgłoszenia.


RE: Mychartsowy Top Yes - gioconda2 - 01.08.2022 04:27 PM

To na coś zagłosuję, być może cząstkowo.
Sundrajta robi dobrą robotę, bo nawet z 30 sek. fragmentów plejki można coś wysondować.


RE: Mychartsowy Top Yes - obserw99 - 01.08.2022 05:57 PM

(01.08.2022 04:27 PM)gioconda2 napisał(a):  To na coś zagłosuję, być może cząstkowo.
Sundrajta robi dobrą robotę, bo nawet z 30 sek. fragmentów plejki można coś wysondować.
Sorry ale jak masz 20 minutowy utwór to 30 sekundowy skrót Ci nic nie daje. Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Yes - Miszon - 01.08.2022 06:26 PM

Tak, tym razem to nie zadziała Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Yes - obserw99 - 01.08.2022 06:45 PM

(01.08.2022 03:02 PM)Sundrajta napisał(a):  No to jeszcze tradycyjnie playlista:
Czy możesz nadać jakąś inną nazwę Playlisty by ładowały się kompletne utwory a nie tylko 30s sample?
Na Spotify wpisując nazwę Playlisty "MC Top TAK-a" nie mogę jej niestety znaleźć.


RE: Mychartsowy Top Yes - Dobromiera - 01.08.2022 06:53 PM

Nazwa plejlisty tu nie ma nic do rzeczy. Ja zawsze robię tak, że otwieram zalinkowaną plejkę w nowej karcie w przeglądarce, a że jestem zalogowana na Spotify, to tam dodaję ją do polubionych, zamykam kartę i wtedy mogę normalnie jej słuchać na Spotify gdziekolwiek chcę, bez szukania. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Yes - Miszon - 01.08.2022 07:11 PM

30s jest dla niezalogowanych, jak się zalogujesz będzie cała.


RE: Mychartsowy Top Yes - kajman - 01.08.2022 08:45 PM

Miszon napisał(a):30s jest dla niezalogowanych, jak się zalogujesz będzie cała.
Tylko z tym zalogowaniem to raczej jest problem. Mi się to nie udaje.
Normalnie wchodzę na faję i słucham, a z tej linki to mi się nie udaje.


RE: Mychartsowy Top Yes - obserw99 - 01.08.2022 08:49 PM

(01.08.2022 08:45 PM)kajman napisał(a):  
Miszon napisał(a):30s jest dla niezalogowanych, jak się zalogujesz będzie cała.
Tylko z tym zalogowaniem to raczej jest problem. Mi się to nie udaje.
Normalnie wchodzę na faję i słucham, a z tej linki to mi się nie udaje.
W przypadku Topu WGB wpisałem MC Top Wolna Grupa Bukowina i znalazłem playlistę bez problemu. W przypadku Yes bez szans. Mam dyskografię Yes w plikach MP3 więc sobie radzę ale na Spotify jest lepsza jakość bo są wersje zremasterowane.


RE: Mychartsowy Top Yes - kajman - 01.08.2022 08:54 PM

Ja i tak będę słuchał z chomika. Przynajmniej pierwszy raz.


RE: Mychartsowy Top Yes - Sundrajta - 01.08.2022 10:54 PM

Zmieniłem nazwę plejki i mam nadzieję, że to niektórym pomoże.


RE: Mychartsowy Top Yes - santosz - 01.08.2022 11:00 PM

Sporo już lat istnieje na youtube kanał, gdzie gość ilustruje utwory Yes bardzo fajnymi obrazkami https://www.youtube.com/c/vzqk50HD/videos https://www.youtube.com/user/vzqk50CL/videos
nawiązując często do grafik w jakich powstawały charakterystyczne okładki płyt zespołu


RE: Mychartsowy Top Yes - kajman - 01.08.2022 11:03 PM

Sundrajta napisał(a):Zmieniłem nazwę plejki i mam nadzieję, że to niektórym pomoże.
A może napiszesz jak się teraz nazywa? Pewnie znajdą się osoby zainteresowane. Ja będę szukał na chomikach.


RE: Mychartsowy Top Yes - EVENo - 01.08.2022 11:54 PM

kajman napisał(a):A może napiszesz jak się teraz nazywa? Pewnie znajdą się osoby zainteresowane.
WTF? xD Nowa nazwa playlisty widnieje dokładnie w tym samym miejscu, co stara nazwa playlisty.


RE: Mychartsowy Top Yes - obserw99 - 02.08.2022 08:05 AM

Teraz działa. Kliknąłem na Playlistę i jest opcja "aby otworzyć pełny utwór połącz ze Spotify". Kliknąłem i uruchamia się pełna lista utworów w Spotify. Kajman, spróbuj też tak zrobić.
Sorry za oczywiste pytania (dziadersów Icon_wink) ale w Spotify jestem dopiero od maja 2022r.
Dziękuję Wam za bardzo dużo świetnych propozycji do Topu Yes. W Spotify widzę Playlista już teraz trwa 5 godzin i 27 minut Icon_eek a to jeszcze nie koniec zgłaszania propozycji.


RE: Mychartsowy Top Yes - kajman - 02.08.2022 09:31 AM

EVENo napisał(a):Nowa nazwa playlisty widnieje dokładnie w tym samym miejscu, co stara nazwa playlisty.
W momencie kiedy to pisałem to była jeszcze stara nazwa (chyba że komputer mnie oszukał).
obserw99 napisał(a):Kajman, spróbuj też tak zrobić.
Jeżeli nie muszę to nie używam fai. Zdecydowanie wolę chomika.
obserw99 napisał(a):W Spotify widzę Playlista już teraz trwa 5 godzin i 27 minut
Jak na nią patrzyłem to obstawiałbym 10 godzin.


RE: Mychartsowy Top Yes - Miszon - 02.08.2022 11:04 PM

Mam pytanie techniczne: jak się nazywa ta funkcja wrzucania playlisty stf na forum, że wyskakuje taki odtwarzacz?


RE: Mychartsowy Top Yes - EVENo - 02.08.2022 11:09 PM

(02.08.2022 11:04 PM)Miszon napisał(a):  Mam pytanie techniczne: jak się nazywa ta funkcja wrzucania playlisty stf na forum, że wyskakuje taki odtwarzacz?

A tego też szukałem, ale ostatecznie zacytowałem kolegę, który takową wrzucił i w oknie wiadomości mi się pokazało Icon_wink

I odpowiedź jest banalnie prosta: [ spotify ]

Swoją drogą zgłoszenia się jeszcze nie skończyły, a ta plejka już jest dłuższa, niż pięciopłytowy bokset podsumowujący ich karierę Icon_lol