Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Cardi B feat. Kanye West & Lil Durk - Hot Shit - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Cardi B feat. Kanye West & Lil Durk - Hot Shit (/showthread.php?tid=61423)



Cardi B feat. Kanye West & Lil Durk - Hot Shit - Szymek79 - 01.07.2022 08:01 AM

"Hot Shit" z gościnnym udziałem Kanye Westa i Lil Durka to nowy singiel amerykańskiej raperki Cardi B.

[Obrazek: 91yAvyaw1NL._AC_UY327_QL65_.jpg]




RE: Cardi B feat. Kanye West & Lil Durk - Hot Shit - kajman - 01.07.2022 08:14 AM

Trzech raperów na raz i marny podkład to ponad moje możliwości odsłuchowe.


RE: Cardi B feat. Kanye West & Lil Durk - Hot Shit - Konrad - 01.07.2022 09:47 PM

Kajman ta laska powinna Ciebie przekonywać jako prawdziwego mężczyznę muzyka ma charakter drugorzędny


RE: Cardi B feat. Kanye West & Lil Durk - Hot Shit - kajman - 02.07.2022 02:18 PM

Obrazków nie ogladam.


RE: Cardi B feat. Kanye West & Lil Durk - Hot Shit - Szymek79 - 13.07.2022 11:47 AM




RE: Cardi B feat. Kanye West & Lil Durk - Hot Shit - AKT! - 13.07.2022 01:16 PM

dynamika numeru jest spoko, ale zwrotka kanye marniutka, cardi wzięła go na featuring, bo to duże nazwisko, ale durk wypadł od niego dużo lepiej; klip ok, trochę nudnawy i żadne sztuczne cycki tego nie zmienią, lol

Konrad napisał(a):Kajman ta laska powinna Ciebie przekonywać jako prawdziwego mężczyznę muzyka ma charakter drugorzędny
zastanów się czasem, zanim coś napiszesz, bo nam potem oczy krwawią


RE: Cardi B feat. Kanye West & Lil Durk - Hot Shit - EVENo - 13.07.2022 02:30 PM

Oj, ale tak samo Cardi B powinna się zastanowić, zanim coś wyda, bo mi nie tylko oczy Icon_razz2