Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Hey - Kto tam? Kto jest w środku? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Hey - Kto tam? Kto jest w środku? (/showthread.php?tid=6074)

Strony: 1 2


Hey - Kto tam? Kto jest w środku? - mateusz91 - 19.09.2009 10:48 AM

I jak wrażenia? U mnie bardzo pozytywne, ale do szaleństwa muszę się jeszcze trochę wsłuchać Icon_razz Icon_smile2


- Miszon - 19.09.2009 10:49 AM

Niestety, nie mogłem słuchać.
Widzę co prawda na myspace, ale teraz nie mam dostępu do głośników.


- mateusz91 - 19.09.2009 10:52 AM

A mnie ciekawi czy w DDTVN śpiewali an żywo, bo byli w Stodole...ja wybrałem Eske Rock. Bo to w tym samym czasie było Icon_confused2


- saferłel - 19.09.2009 10:53 AM

Ja dzisiaj miałem włączone TVN rano, ale zapomniałem w ogóle, że oni tam będą Icon_razz2 Posłuchałem zamiast tego weekendu z muzyką lat 90. na VH1. Działo się Icon_biggrin

Chcę EMPECZY!


- Miszon - 19.09.2009 10:58 AM

Już dotarłem do głośników i odsłuchałem Icon_smile2.
Wrażenia - ciekawy aranż, brzmienie mało Heyowe (jeszcze nie wiem, czy to dobrze, czy źle Icon_wink2 ), sporo elektroniki, niestety dyskotekowa perkusja :roll: . Ale ogólnie spoko.
Więcej jak posłucham więcej niż raz. Co na razie nie jest możliwe.


- saferłel - 19.09.2009 11:15 AM

Ale gdzie wy tego słuchacie Icon_sad?


- mateusz91 - 19.09.2009 11:20 AM

saferłel napisał(a):Ale gdzie wy tego słuchacie Icon_sad?

tutaj:
http://www.myspace.com/heypl

Mi się coraz bardziej podoba Icon_biggrin szczególnie pierwsza połowa.


- Miszon - 19.09.2009 11:29 AM

Na forum Hey na razie połowa osób odprawia stypę nad starym Heyem i odpala "Maliny się kończą", narzekają też że "w stylu młodych zagranicznych zespołów", czyli nurock (czytaj: indie), albo że popowe, ale drudzy bronią Icon_wink2. Ja jestem na razie wstrzemięźliwy, co też dałem tam wyraz w 2 postach.
Co ważne - posty sypią się jak płatki, także jest hype i ludzie są napalenia na nowe nagrania Icon_smile2 .


- mateusz91 - 19.09.2009 11:33 AM

Miszon napisał(a):Na forum Hey na razie połowa osób odprawia stypę nad starym Heyem i odpala "Maliny się kończą", narzekają też że "w stylu młodych zagranicznych zespołów", czyli nurock (czytaj: indie), albo że popowe, ale drudzy bronią Icon_wink2. Ja jestem na razie wstrzemięźliwy, co też dałem tam wyraz w 2 postach.

Hehe, też czytałem.Ale po jednej piosence przekreślać nie można. Mi się piosenka podoba do 2:21, potem jak wchodzi ta część rozbudowana już nie jest tak 'fajnie'.


- abd3mz - 19.09.2009 11:42 AM

Bardzo misie nie podoba ten utwór...


- Miszon - 19.09.2009 11:46 AM

No wiesz, zależy czego oczekujesz. Ja oczekiwałem czego innego, jest średnio, ale jeszcze muszę to pożuć. Kaśka zapowiadała, że niektórzy odprawią stypę nad starym Heyem, nie wiem o którego starego chodzi, ale jak już gdzie indziej pisałem - pierwszy singiel może mylić (największe dla mnie zmyłki - "Mimo wszystko" i "Że").


- saferłel - 19.09.2009 11:59 AM

http://www.sendspace.com/file/8se5yg - Dopóki nie ma porządnej mp3, nacieszmy się tym.


- mateusz91 - 19.09.2009 12:03 PM

saferłel napisał(a):http://www.sendspace.com/file/8se5yg - Dopóki nie ma porządnej mp3, nacieszmy się tym.

Podziękowania Icon_smile


- saferłel - 19.09.2009 12:15 PM

Ok, to teraz moja opinia. Tekst mi się podoba. Zupełnie nie mam zastrzeżeń. Zresztą liryki tego zespołu zawsze były mocną stroną i rzadko mnie drażniły. Muzycznie i wokalnie BARDZO mi to wszystko przypomina zespół Pustki. Refren bardzo melodyjny, brzmi słodko, ale jednocześnie ''z dystansem''. Fajne gitary (szczególnie gdy grają długie, te nieco psychodeliczne dźwięki). Nie wiem o co chodzi ludziom z forum Hey w narzekaniach na klawisze. Ja tam nie słyszę w ogóle klawiszy :O Jest tylko ten dziwny, nieco niewpasowany w całość elektroniczny sampel, coś co bardziej do solowych dokonań Nosowskiej by pasowało. Ale da się przeżyć Icon_razz2

Mało odkrywcze, ale niezwykle przyjemne. Rzecz stricte pod listy przebojów. Nie mam żalu. Podoba się. Oczywiście z drugiej nie wyobrażam sobie, żeby an płycie nie było nic lepszego Icon_wink


- Miszon - 19.09.2009 12:17 PM

Może mylą to elektroniczne coś z klawiszami? Icon_wink2
Ja też mam tylko takie życzenie, że pierwszy singiel ma być przebojem i lecieć nawet w zetkach i rmfach. A płyta ma być od niego lepsza Icon_smile2 .


- Gary - 19.09.2009 01:09 PM

źle się dzieje w państwie duńskim....
Nie podoba mi się. Bardzo. Icon_frown


- Yacy - 19.09.2009 01:19 PM

Chciałem coś napisać, ale Safer mnie ubiegł... Brzmią jak Pustki... Nie to, że mi się nie podoba, ale to nie jest do końca Hey... Bardziej mi pasuje do Nosowskiej...


- PaTToN - 19.09.2009 01:30 PM

Gdyby nie głos Nosowskiej nie poznałbym że to Hey :-> Piosenka mało hey'owa Ale zaostrza apetyt na nową płyte


- prz_rulez - 19.09.2009 01:37 PM

O, ciekawie Icon_surprised Mamy w końcu indie-rocka w Polsce Icon_biggrin3
(już i tak jestem martwy przez Rammsteina, więc teraz mogę już pisać wszystko co chcę Icon_mrgreen )


- Miszon - 19.09.2009 01:50 PM

Yacy napisał(a):Bardziej mi pasuje do Nosowskiej...
Mnie nie. Ale do Heya tym bardziej. Raczej do jakiś Kumków czy FranzFerdinandów i ich klonów. Kubie może się spodobać Icon_wink2.