Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Britney Spears - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Britney Spears (/showthread.php?tid=60575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - thestranglers - 09.05.2022 10:04 PM

Już minął czas dla neo, a Ty masz czas do 22:00.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - thestranglers - 09.05.2022 10:06 PM

EVENo napisał(a):ALE JA NIE WIEM CO WYBRAĆ
może to, co się ostatnio nie udało?


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - EVENo - 09.05.2022 10:12 PM

Dobra, raz kozie śmierć.

Jean-Michel Jarre


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - thestranglers - 09.05.2022 10:13 PM

to jedziemy


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - neo01 - 09.05.2022 10:21 PM

(09.05.2022 09:57 PM)thestranglers napisał(a):  cóż, Neo01 nie ma i mimo mojej prośby o dokonanie wyboru do końca prezentacji bieżącego topu wiadomości od niego nie ma, w takim razie wybór przechodzi na EVENo
Ale zaraz, zaraz. Dlaczego? Chciałem podać sam podmiot, tylko nieco się spóźniłem. Ostatnio chyba dłużej czekałeś?


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - thestranglers - 09.05.2022 10:29 PM

miałeś czas od 20 kwietnia


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - thestranglers - 09.05.2022 10:29 PM

aha, naliczę Ci punkty w topie JMJ jeśli wcześniej podasz mi swój typ na top


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - neo01 - 09.05.2022 10:30 PM

Ale nie rozumiesz, że chciałem to zrobić dziś, jak zawsze robiłem, po zakończeniu topu, tylko wyleciało mi z głowy, a Ty oczywiście podejmujesz arbitralne decyzje. Dziękuję bardzo za taką zabawę.

Niczego Ci nie będę podawał. Zachowujesz się arbitralnie i mi się to bardzo nie podoba.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - thestranglers - 09.05.2022 10:32 PM

więc nie otrzymasz punktu, otrzymałeś list 20 kwietnia z moją serdeczną prośbą, dziś byłeś obecny o 17, prosiłem o dokonanie decyzji około 21, godzinę po Ciebie nie ma i teraz zachowujesz się jak zachowujesz, bez komentarza


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - neo01 - 09.05.2022 10:34 PM

Byłem o 17, ale tylko na chwilę, pisałem, że temat wyleciał mi z głowy. A Ty oczywiście wykorzystałeś sytuację, żeby wbić mi szpileczkę. NIech każdy oceni co tu jest jakim zachowaniem. Żenada.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - EVENo - 09.05.2022 10:35 PM

Jeśli mam być szczery, to gdybym to ja prowadził topy to też wolałbym zamknąć jeden, otworzyć drugi i fajrant, aniżeli zaglądać co chwila na forum i sprawdzać czy pojawiła się informacja, czy nie.
I właśnie dlatego odpuściłem sobie prowadzenie czegokolwiek na forum, ludzie stwarzają irytujące sytuacje nawet o tym nie wiedząc.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - gioconda2 - 09.05.2022 10:38 PM

Neo jestem z Tobą!


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - neo01 - 09.05.2022 10:39 PM

EVENo, zgadzam się z Tobą, tylko dlaczego przy poprzednim topie było czekanie (nie mówiąc o wcześniej), a teraz to wygląda jak wygląda?
Dzięki, gioconda!


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - thestranglers - 09.05.2022 10:53 PM

Robicie cyrk, Ty i Gioconda.

Artur miał nad Tobą finalnie przewagę czterech punktów, tylko dlatego, że Ty nie zagłosowałeś. Sam zagłosował krótko przed finałem, poza tym zareagował niecałe pół godziny po oficjalnej prośbie. Nie widzisz różnicy?

Więc informuję teraz wszem i wobec, że proszę moje prośby na PW traktować poważnie. Myślałem, że nie będę musiał, ale upubliczniam list do Ciebie z 20 kwietnia:

thestranglers napisał(a):Cześć,

już wiadomo, że to Ty będziesz wybierał kolejny podmiot w Mychartsowym Topie. Z tej racji napisz proszę w PW albo w wątku z Britney cóż to będzie... Czas masz do poniedziałku 9 maja do ok. g. 21, czyli do zakończenia bieżącego topu.

Pozdrawiam,

Tomek



RE: Mychartsowy Top Britney Spears - kajman - 09.05.2022 10:59 PM

thestranglers napisał(a):Robicie cyrk, Ty i Gioconda.
To jest odzywka kompletnie poniżej krytyki. To, że masz odmienne zdanie nie upoważnia do takich określeń.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - neo01 - 09.05.2022 11:01 PM

Nie wiem po co upubliczniasz post, przecież napisałem, że chciałem podać podmiot jak zawsze sam na forum, po topie.
A różnica jest taka, że na Artura czekałeś, a na mnie nie. A te różnice punktowe to już w ogóle nie wiem co mają do rzeczy.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - thestranglers - 09.05.2022 11:05 PM

Kończę wyjaśnienia więc w tym temacie. Jak zwykle neo rzucasz się bez kompletnej znajomości tematu.
kajman napisał(a):To, że masz odmienne zdanie nie upoważnia do takich określeń.
a spotka mnie jakaś kara?


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - neo01 - 09.05.2022 11:07 PM

Robisz sobie prywatny folwark, OK, Twoja sprawa. Ja w takim cyrku w każdym razie nie zamierzam uczestniczyć.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - Miszon - 09.05.2022 11:10 PM

Zgadzam się z thestranglers. Było 20 dni na napisanie, co się zgłasza.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - EVENo - 09.05.2022 11:14 PM

neo01 napisał(a):A te różnice punktowe to już w ogóle nie wiem co mają do rzeczy.
To mają do rzeczy, że Artur, czy jak on się tam teraz nazywa, został upoważniony do zgłoszenia podmiotu w dzień zakończenia poprzedniego topu, bo nie było wiadomo do samego końca, kto znajdzie się na czele listy. Zgaduję więc, że podobne PW z prośbą wyboru zostało wysłane wówczas mniej niż dobę przed podjęciem decyzji.