Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Britney Spears - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Britney Spears (/showthread.php?tid=60575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - kajman - 11.05.2022 06:19 PM

Ja się zastanawiam czy Ty tak poważnie czy jaja sobie robisz. Podejrzewam, że to drugie, ale zakładając to pierwsze się do tego odniosę. Szukanie w tych wypowiedziach transfobii zaskakuje mnie kompletnie. Pierwsza jest całkiem normalna. W drugiej nie doszukuję się złośliwości. Jeżeli ktoś przez wiele lat był Arturem O, to nie tak łatwo się przestawić na zmianę nicka. Ja zmieniłem imię dziewięć lat temu, a jeszcze spora część osób co jakiś czas (jedni rzadko, inni prawie zawsze) używają starego. Trzecie wypowiedź to stwierdzenie faktu. Ja go znam jako Art.Bruta, bo takiego nicka używał na początku. A co do pierwszej połowy mojej wypowiedzi to nie wiem na ile jego deklarację można traktować poważnie, bo według mnie to prześmiewca i kpiarz, więc kto wie, jak to wygląda w tym przypadku. A co do tego jaki nick podoba mi się bardziej, jaki mniej to kwestia wewnętrznych odczuć. Tak samo podobał mi się znacznie bardziej aaktt niż używany od wielu lat AKT!


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - EVENo - 11.05.2022 06:23 PM

Swoją drogą, jak by było "kpiarz" w rodzaju żeńskim?


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - Miszon - 11.05.2022 07:19 PM

kajman napisał(a):Ja się zastanawiam czy Ty tak poważnie czy jaja sobie robisz.
Myślę że poważnie.

Komentarze są faktycznie karygodne.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - Dobromiera - 11.05.2022 09:46 PM

Mi szybko się znudziło imię Noemi, więc możliwe, że za niedługo znowu napiszę do administracji, tym razem, aby zmienić na Dobromira (bo ostatecznie to tego imienia używam na miejsce swojego nekronimu i raczej przy nim zostanę). Ciekawe, czy kajman uzna je za gorsze od poprzednich? Icon_razz2

Dzięki za obronę Dyfeo! Chociaż myślę, że niektórzy mogli po prostu przeoczyć ten temat i tą moją deklarację. Mam nadzieję że jednak teraz wszystko będzie jasne. Jestem dziewczyną. Jestem trans i nie mam powodu aby w ten sposób drwić z osób trans. Kocham Britney, chcę być jak ona. Dziękuję.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - kajman - 11.05.2022 10:13 PM

Noemi napisał(a):Ciekawe, czy kajman uzna je za gorsze od poprzednich?
Jeżeli mam się wypowiedzieć to od Dobromiry tylko Art.Brut podoba się bardziej.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - EVENo - 11.05.2022 11:10 PM

Noemi napisał(a):drwić z osób trans.
Noemi napisał(a):Kocham Britney, chcę być jak ona.
Zupełnie przypadkowo koło siebie Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - jogosz - 12.05.2022 07:11 AM

No cóż, słowa Dyfeomorfizma trącą pewnym niepotrzebnym heroizmem - sytuacja przecież go nie wymaga. Ja widzę i czytając niektóre dyskusje, szczególnie te burzliwe, wiem, że część osób z tego forum jest w pewien sposób ograniczona poznawczo, ale może jakby ktoś z administracji zwrócił im uwagę, to by przynajmniej przestali pisać w kontekście Neomi.....cokolwiek. Chociaż prędzej pewnie ja dostanę jakąś uwagę, bo nie jestem w kołku znajomych królika. Innych rzeczy już nie będę komentował. Prawie od początku mojej obecności forum jest targane różnymi dziwnymi odjazdami. W części z nich sam wziąłem udział - patrz: wszystkie wątki typu co zjesz dzisiaj, co masz w lodówce. Tylko tam z nikogo nie drwiono, o ile mnie pamięć nie myli...


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - kajman - 12.05.2022 07:21 PM

jogosz napisał(a):Tylko tam z nikogo nie drwiono, o ile mnie pamięć nie myli...
W pewnym sensie drwiono. Przynajmniej w początkowych wątkach. Potem to był po prostu odlot.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - prz_rulez - 12.05.2022 11:16 PM

(10.05.2022 10:33 AM)AKT! napisał(a):  
thestranglers napisał(a):98 Born to Make You Happy
totalnie mnie dziwi ten wynik, ale to może ja mam alergię na ten arcyserowy numer

cieszę się, że oczywisty zwycięzca tej dyskografii okazał się wygranym i tu Icon_wink
Czemu serowy?
Z tym numerem jest taki problem, ze kompletnie nie przystaje do rzeczywistosci wyemancypowanych (i nierzadko wulgarnych) kobiet A.D. 2022. Widac, jak sporo sie zmienilo, nie tylko w muzyce, ale i obyczajowosci.
Ale ja go lubie do dzisiaj, bo jest slodki, nawet jesli mega naiwnie Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - Sundrajta - 12.05.2022 11:34 PM

A ja się cały czas zastanawiam czy zmiana nicka na Noemi, to nie jest rodzaj swego rodzaju PERFORMANCE?
Bo jeżeli prawda, to trzeba mieć wielką odwagę (właśnie w tym kraju, dobrze to ujął mój przedmówca) żeby zaprezentować taką decyzję szerokiemu spektrum społeczeństwa! Icon_eek
Chociaż z drugiej strony gdzie jest łatwiej tego dokonać, jak nie w internecie, gdzie jesteśmy najbardziej anonimowi...
A wracając do meritum czyli zwycięzcy topu Britney Spears, piosenka przeciętna, ale rozumiem decyzję forumowiczów, którzy nie chcieli wybrać czegoś bardziej oczywistego na jedynkę. Icon_twisted


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - miszony - 12.05.2022 11:43 PM

Noemi, jeżeli to przeczytasz to wiedz, że bardzo Cię wspieram oraz jestem pełen podziwu dla Twojej decyzji. Nawet w internecie "ogłoszenie coming outu" i jeszcze takiego wymaga naprawdę sporej odwagi.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - Dyfeomorfizm - 13.05.2022 10:51 AM

po ochłonięciu (a przyznam że straciłem przez wasze wypowiedzi cały wczorajszy dzień) wycofuję się z "heroizmu" i wycofuję wniosek o bana - lepiej żeby kajman i eveno suwerennie zaprzestali powielać pisowską propagandę i żeby administracja, jak to trafnie zasugerował jogosz, publicznie potępiła postawy transfobiczne, pełniąc tym samym funkcję edukacyjną wobec tych dwóch użytkowników zapewne poczciwych, lecz otumanionych przez okrutną intelektualną przemoc reżimu; dziękuję użytkownikom Miszon, Sundrajta, jogosz i miszony za wlanie nadziei, że nie wszyscy mają brunatne serca, Dobromirze raz jeszcze życzę wytrwałości, a neofaszystowskiej diarchii odwagi, by wypowiedzieć choćby słowo "przepraszam" skierowane przede wszystkim do Dobromiry, ale i do postronnych czytelników


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - neo01 - 13.05.2022 12:41 PM

Przepraszam bardzo, ale jakie masz do mnie zarzuty?
Mój post nie byłw żadnym stopniu inwazyjny przecież Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - EVENo - 13.05.2022 01:58 PM

Nie karm trolla


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - AKT! - 13.05.2022 02:23 PM

ja apeluję o więcej delikatności; myślę, że nie było tu żadnych złych intencji, ale sytuacja jest nowa i wszyscy musimy się z tym jakoś oswoić
ale potraktujcie, moi drodzy, to wyznanie noemi jako kredyt zaufania; to niechybnie znak, że uznaje mycharts za bezpieczną przestrzeń; sprawmy wszyscy razem, żeby rzeczywiście taka była Icon_smile

prz_rulez napisał(a):kompletnie nie przystaje do rzeczywistosci wyemancypowanych (i nierzadko wulgarnych) kobiet A.D. 2022.
ani do britney dwa lata później w teledysku do "i'm a slave 4u" Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - Miszon - 13.05.2022 03:09 PM

(13.05.2022 02:23 PM)AKT! napisał(a):  ale potraktujcie, moi drodzy, to wyznanie noemi jako kredyt zaufania; to niechybnie znak, że uznaje mycharts za bezpieczną przestrzeń; sprawmy wszyscy razem, żeby rzeczywiście taka była Icon_smile
ładnie napisane


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - Dyfeomorfizm - 13.05.2022 03:25 PM

(13.05.2022 12:41 PM)neo01 napisał(a):  Przepraszam bardzo, ale jakie masz do mnie zarzuty?
Mój post nie byłw żadnym stopniu inwazyjny przecież Icon_rolleyes
chcę Cię przeprosić, bo masz rację - Twój post rzeczywiście nie wygląda na dyktowany złymi intencjami, po prostu użycie deadname'u (jak napisałem wyżej - zapewne omyłkowe) zlało mi się z dwoma pozostałymi, jawnie transfobicznymi komentarzami; pisałem w emocjach, przepraszam raz jeszcze, edytuję swoje poprzednie wypowiedzi i wykreślę z nich Twój post


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - EVENo - 13.05.2022 03:39 PM

Jawnie transfobicośtam to ja serio zacznę być jak przeczytam jeszcze jeden taki post xD


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - kajman - 13.05.2022 04:42 PM

Doszukiwanie się w upodobaniu do pewnych nicków transofobii jest po prostu śmieszne. W sprawach związanych z sexem jestem przeciwnikiem tylko zoofilii, pedofilii i niektórych form kazirodztwa. Nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś jest homoseksualistą bądź transseksualistą, akceptuję prostytucję, sadomasochizm i różne dziwne zachowania seksualne. Zasada jest tylko taka, że musi być to dobrowolne.
Mam wrażenie, że mają prawo także bardziej podobać się pewne imiona, nazwiska, nazwy zespołów, pseudonimy czy nicki i nie wiem czemu ktoś miałby mi tego odmawiać nazywając to transfobią.
A co do PiSu to nie zgadzam się z nim prawie w niczym i uważam, że ich gospodarcza lewicowość idzie w złym kierunku (chociaż jestem lewicowcem, a może nawet lewakiem).
Poprosiłbym także o podanie co konkretnie w moim wpisie było transfobiczne, bo mam wrażenie, że mam do czynienia z doszukiwaniem się czegoś, czego nie ma.


RE: Mychartsowy Top Britney Spears - AKT! - 13.05.2022 06:18 PM

no myślę, że to jest kwestia zmiany standardów myślenia i mówienia o płciowości i seksualności, to są wrażliwe tematy, więc dobór odpowiednich sformułowań jest kluczowy; coś może zostać niewłaściwie odczytane, ktoś może poczuć się urażony; z drugiej strony wymaganie wysokich standardów w tej materii w kraju, który nigdy nie widział edukacji seksualnej, jest mocno paradoksalne; to właśnie takie sytuacje stwarzają sposobność, by o pewnych rzeczach pogadać i trochę się nawzajem doedukować

kajman napisał(a):W sprawach związanych z sexem
transpłciowość nie jest związana z seksem tylko z własną tożsamością płciową odbiegającą od tej przyporządkowanej przy urodzeniu

kajman napisał(a):transseksualistą
nie używa się już słowa "transseksualista", wiele osób trans odbiera je negatywnie, wydaje mi się, że także dlatego, że przyczynia się do utożsamiania transpłciowości z seksem

kajman napisał(a):akceptuję sadomasochizm i różne dziwne zachowania seksualne
fetysze seksualne to też nie ta szufladka; spoko, że jesteś otwarty, ale pisząc o większej delikatności, miałem między innymi na myśli coś takiego Icon_wink