Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Soft Cell & Pet Shop Boys - Purple Zone - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Soft Cell & Pet Shop Boys - Purple Zone (/showthread.php?tid=60295)



Soft Cell & Pet Shop Boys - Purple Zone - Szymek79 - 23.03.2022 09:14 AM

"Purple Zone" nagrany wspólnie z Pet Shop Boys to czwarty singiel jakim angielski synth-popowy duet Soft Cell zapowiada swój szósty studyjny album pt. "Happiness Not Included", który trafi do sprzedaży 6 maja.

[Obrazek: 61T6oLd-e8L._UX716_FMwebp_QL85_.jpg]




RE: Soft Cell & Pet Shop Boys - Purple Zone - kajman - 23.03.2022 04:52 PM

Z zestawienia takiej dwójki wykonawców to w zasadzie musiał wyjść koszmar. I tak się stało. Zero.


RE: Soft Cell & Pet Shop Boys - Purple Zone - Tomekk - 23.03.2022 06:30 PM

Icon_lol
komentarz kajmana był do przewidzenia. Tymczasem duet zaskakująco dobrze się broni. Jest pomysł na tekst, jest rytmiczna i zapamiętywalna melodia. Nie ma do czego się przyczepić.
Refren wyraźnie zakreślony. Disco z dawnych lat powracaIcon_exclaim


RE: Soft Cell & Pet Shop Boys - Purple Zone - kajman - 23.03.2022 07:22 PM

Ja słów nie oceniam. Nie są w stanie podnieść żadnej oceny. No i przede wszystkim ich nie rozumiem.


RE: Soft Cell & Pet Shop Boys - Purple Zone - Kuba1201 - 23.03.2022 08:34 PM

Jak tylko zobaczyłem wykonawców, to już wiedziałem, że tutaj się pojawi komentarz kajmana, zawierający takie słowa jak "koszmar" czy "zero" Icon_wink


RE: Soft Cell & Pet Shop Boys - Purple Zone - kajman - 23.03.2022 08:54 PM

PSB miewał w swoim dorobku dobre utworu (tak gdzieś 2%), ale ten nawet jak na nich jest słabiutki.


RE: Soft Cell & Pet Shop Boys - Purple Zone - Gansenrozes - 28.03.2022 09:47 PM

Kolaboracja roku!


RE: Soft Cell & Pet Shop Boys - Purple Zone - dziobaseczek - 29.03.2022 09:48 AM

kajman napisał(a):Z zestawienia takiej dwójki wykonawców to w zasadzie musiał wyjść koszmar. I tak się stało. Zero.
kajman piszę, że piosenka jest zła - należy koniecznie się z nią zapoznać
Jeśli gazeta wyborcza pisze prawdę - znaczy się, że trzeba koniecznie ją zweryfikować
Wybacz kajmanku to zestawienie ze szmatławcem GW, ale jakoś mi sie machinalnie zrodził Icon_biggrin


RE: Soft Cell & Pet Shop Boys - Purple Zone - kajman - 29.03.2022 06:31 PM

dziobaseczek napisał(a):Jeśli gazeta wyborcza pisze prawdę
To w większości przypadków jest to prawda. Może Ty ją uważasz za szmatławiec, ale nie znaczy to, że masz rację. A sądzę, że w opinii na temat tego nagrania nie jestem osamotniony.


RE: Soft Cell & Pet Shop Boys - Purple Zone - dziobaseczek - 29.03.2022 07:50 PM

kajman napisał(a):Jeśli gazeta wyborcza pisze prawdę
To w większości przypadków jest to prawda.
Quid est veritas?
Podobno na Prośbę red. Wielowiejskiej Marc Almound założył Rubrykę w Toruńskim oddziale Wyborczej, gdzie w kazdym odcinku opisuje najciekawsze szlaki Torunia. Słyszałeś o tej współpracy?