Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) (/showthread.php?tid=59921)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - kajman - 05.04.2022 10:30 PM

Ja chciałbym zagłosować, ale nie mogę bo na Sebastosie ankieta się nie pojawiła.


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - thestranglers - 05.04.2022 10:31 PM

Oczywiście, że punkty zabieram w momencie ogłoszenia podmiotu, więc nie, ani wczoraj, ani przedwczoraj nic by nie zmieniło!


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - neo01 - 05.04.2022 10:54 PM

Dzięki, chciałem się upewnić.
Kajman, rzeczywiście masz problem.


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - waldek - 05.04.2022 11:00 PM

1. b
2. a
3. b
4. a

peace!


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - michal_paszcza - 05.04.2022 11:49 PM

No to tak...

1. B (nie)
2. B (nie)
3. B (nie)
4. A (tak)


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - Yacy - 06.04.2022 12:02 AM

kajman, nie chciałeś... gdybyś chciał...


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - Dyfeomorfizm - 06.04.2022 07:28 AM

PYTANIA

Pytanie 1. Czy jesteś za zwiększeniem liczby punktów odejmowanych po wyborze do 50% punktów zgłaszającego?
(a) AKT!, neo01, thestranglers, Yacy, ku3a, stokrotka, EVENo, miszony, Sundrajta, wwas, gioconda2, Dyfeomorfizm, Kuba1201, Lilian - 14
(b) miszon, michal_paszcza, Monika, parzymiech, Tomekk, Artur.O, jogosz, Gansenrozes, waldek - 9

przyjęte


Pytanie 2. Czy jesteś za likwidacją mechanizmu przekazywania punktów innym użytkownikom?
(a) AKT!, thestranglers, Yacy, ku3a, stokrotka, miszon, EVENo, miszony, Sundrajta, wwas, gioconda2, Dyfeomorfizm, Kuba1201, Lilian, jogosz, waldek - 16
(b) neo01, michal_paszcza, Monika, parzymiech, Tomekk, Artur.O, Gansenrozes - 7

przyjęte


Pytanie 3. Czy jesteś za karaniem uchylania się od wyboru wykonawcy mimo bycia pierwszym w PLMT?
(a) AKT!, neo01, ku3a, miszon, EVENo, miszony, michal_paszcza, Sundrajta, wwas, Dyfeomorfizm, Kuba1201, Monika, Lilian - 13
(b) thestranglers, Yacy, stokrotka, parzymiech, Tomekk, Artur.O, jogosz, Gansenrozes, waldek - 9

przyjęte - zakaz możliwości zdobywania jakichkolwiek punktów


Pytanie 4. Czy jesteś za utrzymaniem obecnych premii dla niewybierających dotąd użytkowników?
(a) AKT!, neo01, Yacy, ku3a, stokrotka, Sundrajta, gioconda2, Dyfeomorfizm, Monika, Lilian, parzymiech, Tomekk, waldek - 13
(b) thestranglers, miszon, EVENo, miszony, michal_paszcza, Kuba1201, Artur.O, jogosz, Gansenrozes - 9

utrzymane


michał_paszcza zagłosował dwa razy, zaliczyłem oczywiście tylko pierwszy głos


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - Miszon - 06.04.2022 07:30 AM

Pomijając pytanie czwarte, jestem zadowolony.


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - kajman - 06.04.2022 07:39 AM

To po prostu jest cyrk. Najpierw sfałszowano wyniki, potem wykluczono część głosujących.


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - neo01 - 06.04.2022 07:55 AM

Wreszcie efektywna ankieta z realnymi zmianami! Icon_smile
Cóż, psy szczekają, karawana idzie dalej...


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - thestranglers - 06.04.2022 10:52 AM

Oczywiście, przyjmuję wyniki za wiążące.

Aha, będę od teraz publicznie określał ścisły czas na dokonanie wyboru, zawsze w wątku z ostatnim topem.


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - dziobaseczek - 06.04.2022 11:42 AM

Ja postanowiłem nawet nie głosować, ponieważ, co jest historycznym momentem, wyjątkowo zgadzam się z kajmanem. Prowadzący ankietę zrobił sobie tu własny folwark i w zasadzie to samo się komentuje. Tomasz popełnił chyba błąd, oddając ankietę w ręce kogoś, komu jednoznacznie zależało na przejściu konkretnych opcji. Ta ankieta i topy mycharts to nie kwestia życia śmierci, więc ograniczę się do tego wpisu, a z całości będę się pewnie niedługo śmiał popijąc pyszne Racibiorskie. Natomiast mam nadzieję, że osoby, które zgadzają się z rosztrzygnięciami, zauważą, że doszło do tego w dosyć słaby sposób. Ale cóż - może za rok kolejna ankieta XD.


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - thestranglers - 06.04.2022 12:50 PM

Zapomniałem o jednym, serdecznie dziękuję prowadzącemu za zajęcie się i przeprowadzenie ankiety.


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - AKT! - 06.04.2022 12:54 PM

Dziobas, jako ktoś, kto od samego początku jawnie lobbował przeciwko jakimkolwiek zmianom, włożę twoje (jak zwykle) radykalne stanowisko w nawias Icon_wink Jak zwykle postanowiłeś uznać, że nie widzisz patologii i prób manipulacji, które sprzyjają twojej opcji, a przedstawić w krzywym zwierciadle wszystko to, co jest kontra. Owszem, można zarzucić dyfeo błędy proceduralne, ale nie można mu zarzucić manipulacji głosowaniem, co z całą pewnością miało miejsce wcześniej w ankiecie na Sebastosie, którego wykorzystano jako furtkę do spamowania nie tylko PLMT, ale i cotygodniowych list MyCharts. Ja też oczywiście nie jestem w tym wszystkim bezstronny, ale bardziej niż z realnych zmian, które wreszcie po kilku latach udało się wprowadzić, cieszę się, że w ankiecie wzięli ci użytkownicy, którzy aktywnie biorą udział w zabawie, a nie jacyś podejrzani spamerzy, o dziwo wszyscy przeciwni zmianom, które są ewidentnie na ich korzyść, jako potencjalnych nowych głosujących.


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - neo01 - 06.04.2022 01:33 PM

Amen.


RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) - kajman - 06.04.2022 05:49 PM

AKT! napisał(a):nie można mu zarzucić manipulacji głosowaniem
Jak się uprzeć to jak najbardziej można. Jakby odrzucił więcej głosów to nie byłoby dogrywki i straciłby 50% punktów, a nie 50 punktów. Ktoś spokojnie mógłby zarzucić mu manipulację czasem głosowania dla własnych korzyści.
AKT! napisał(a):Sebastosie, którego wykorzystano jako furtkę do spamowania nie tylko PLMT, ale i cotygodniowych list MyCharts
Nie wiem dlaczego akurat użytkowników z Sebastosa uznajesz za spamerów. Jeżeli kilku stamtąd to jeszcze więcej stąd.
I jeszcze jedno. Jeżeli miałby nie uznawać głosów osób nie biorących udziału w topach to powinien napisać o tym przed rozpisaniem ankiety. Przy czym violanaturat brał udział w jednym topie więc nie wiem czemu jego głos nie był zaliczony. Z kolei co do głosu Klefaza to z pewnych powodów wydaje mi się mniej podejrzany (jeżeli tak można to określić) niż kilka innych głosów.