Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Stereophonics - Keep Calm and Carry On - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Stereophonics - Keep Calm and Carry On (/showthread.php?tid=5964)



Stereophonics - Keep Calm and Carry On - mr.vingoe - 08.09.2009 04:45 PM

Będzie krótko, bo na ten moment tylko tyle wiadomo:

16 listopada światło dzienne ujrzy siódmy studyjny album Stereophonics zatytułowany Keep Calm and Carry On.

I cieszy mnie to ogromnie Icon_smile2


- saferłel - 08.09.2009 05:04 PM

Średniawy zespół, ale może uda się jakiś singiel wydobyć.


Re: Stereophonics - Keep Calm and Carry On - bugman - 08.09.2009 05:08 PM

vingoe napisał(a):Będzie krótko, bo na ten moment tylko tyle wiadomo:

16 listopada światło dzienne ujrzy siódmy studyjny album Stereophonics zatytułowany Keep Calm and Carry On.

I cieszy mnie to ogromnie Icon_smile2

eeeeeeeeeeej to mialem ten temat zalozyc

bardzo lubie stereo a po koncercie w berlinie to kelly niemal na mego mistrza wyrasta Icon_biggrin


- Listoholik - 08.09.2009 05:16 PM

o! vingoe z własne inicjatywy jakiś temat zakłada, a nie zdawkowo wklei jakiś komentarz raz na miesiąc Icon_mrgreen


- bugman - 21.09.2009 10:49 PM

http://www.youtube.com/watch?v=56gSMDvJPpc

innocent nowy singiel

tupie sie nozka fajnie ;]


- vector818 - 26.09.2009 08:45 PM

A czy ktoś się orientuje czy w Polsce płyta będzie dostępna w sklepach już w dzień premiery czyli 16 listopada?


- bugman - 26.09.2009 09:07 PM

vector818 napisał(a):A czy ktoś się orientuje czy w Polsce płyta będzie dostępna w sklepach już w dzień premiery czyli 16 listopada?

hmm. w skelpach internetowych pewnie tak


- vector818 - 27.09.2009 02:25 AM

bugman napisał(a):hmm. w skelpach internetowych pewnie tak
no tak ale ciekawe jak z "tradycyjnymi" sklepami


- bugman - 10.11.2009 02:41 AM

no !!!! juz sie plyta pomalu pojawia

opener-SHE'S ALL RIGHT

skopali mi panowie dupe. jak od minuty wchodzi kelly z ta chrypa nogi sie pode mna ugiely. za to kocham tego faceta!

TROUBLE-3 minuty rockowej furii!

cos czuje ze bedzie o niebo lepiej niz na poprzedniej plycie


- Marek - 14.11.2009 08:54 PM

fajny zespół.bardzo niedoceniony.


- saferłel - 14.11.2009 08:59 PM

Marek napisał(a):fajny zespół.bardzo niedoceniony.

No fakt, fajny. Ale nic więcej...i tu można dyskutować czy to oznacza wspomniane ''niedocenienie''. Chyba nie. Nie są aż tak dobrzy ani na papierze, ani w praktyce. W każdym razie na płytę czekam. Jestem ciekaw.


- bugman - 14.11.2009 10:29 PM

saferłel napisał(a):
Marek napisał(a):fajny zespół.bardzo niedoceniony.

No fakt, fajny. Ale nic więcej...i tu można dyskutować czy to oznacza wspomniane ''niedocenienie''. Chyba nie. Nie są aż tak dobrzy ani na papierze, ani w praktyce. W każdym razie na płytę czekam. Jestem ciekaw.

sie nei zgadzam. akurat dlam nie graja zajebiscie, nie wiem czemu nie moga sie wybic jak muse np a glos kellego jonesa... dla mnie to 1 z najlepszych wokalistow na swiecie.takiego mialczacego thoma yorka dlam nei na glowe bije


- Marek - 16.11.2009 07:26 PM

bugman napisał(a):
saferłel napisał(a):
Marek napisał(a):fajny zespół.bardzo niedoceniony.

No fakt, fajny. Ale nic więcej...i tu można dyskutować czy to oznacza wspomniane ''niedocenienie''. Chyba nie. Nie są aż tak dobrzy ani na papierze, ani w praktyce. W każdym razie na płytę czekam. Jestem ciekaw.

sie nei zgadzam. akurat dlam nie graja zajebiscie, nie wiem czemu nie moga sie wybic jak muse np a glos kellego jonesa... dla mnie to 1 z najlepszych wokalistow na swiecie.takiego mialczacego thoma yorka dlam nei na glowe bije
thom i radiohead sa ok ale Muse to zawsze była gorsza kopia radiohead.szkodaIcon_sad


- michal91d - 16.11.2009 08:12 PM

100mph - piękne
można posłuchać na YT Icon_razz


- Greg - 09.12.2009 02:13 AM

pod koniec tygodnia znajdę chwile na przesłuchanie nowego albumu, mam nadziej ze pierwszy singiel nie jest 100% odbiciem 'innocent'.

saferłel napisał(a):Nie są aż tak dobrzy ani na papierze, ani w praktyce.

zapomniałeś dodać ze twoim zdaniem. jeżeli chodzi o teksty to na pewno się z tym nie zgodzę.


- saferłel - 09.12.2009 04:48 PM

Skoro ja piszę, to chyba oczywiste, że ''moim zdaniem'' Icon_wink? Tyle razy to wałkowaliśmy...