Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Guns N' Roses - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Guns N' Roses (/showthread.php?tid=59410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - santosz - 08.01.2022 08:09 PM

(06.01.2022 11:48 PM)EVENo napisał(a):  To ja w takim razie, pomimo mieszanych uczuć co do jednego fragmentu, poproszę o Rocket Queen.
chodzi o ten fragment w którym się bzykajo?


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - EVENo - 08.01.2022 08:12 PM

santosz napisał(a):chodzi o ten fragment w którym się bzykajo?
Tak. Do dziś mam żal do Aksla, że mnie nie zaprosili.


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - parzymiech - 08.01.2022 09:25 PM

Rocket Queen
dla EVENo Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - jogosz - 09.01.2022 05:00 AM

Anything Goes
My Michelle


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - Gansenrozes - 09.01.2022 08:00 AM

O, top dla mnie. Icon_biggrin

Ale to, co najlepsze, w sumie już jest zgłoszone... Icon_wink

To może tak:

Get in the Ring


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - neo01 - 09.01.2022 10:52 AM

Skoro pojawiła się tu osoba pierwsza z kolejki do proponowania topu pozwolę sobie spytać, czy będzie coś wybierać, czy mogę już myśleć nad swoją propozycją.


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - thestranglers - 09.01.2022 11:56 AM

Właśnie, dziś wysyłam to zapytanie do parzymiecha, dam mu czas na odpowiedź do środy 12 stycznia. Później podobnie uczynię z Michałem. W przypadku braku odpowiedzi od obu panów będziesz mógł się określić już 17 stycznia.


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - EVENo - 09.01.2022 02:14 PM

Powybierałem, co warto rozważyć i mam dwugodzinną playlistę 25 piosenek, w sam raz do posłuchania podczas oglądania skoków. O ile top 3, czy nawet 5 jest raczej zamurowane, tak walka o punktowane miejsca powinna być zacięta Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - Sundrajta - 10.01.2022 04:49 PM

Zgłaszanie na koniec, to nie najlepszy pomysł. Icon_lol Była jedna niszowa piosenka, na której mi szczególnie zależało, ale też została już zgłoszona!
Także ten tego:
Gary napisał(a):Niechże ktoś zgłosi "Used to Love Her"
Proszę bardzo...
I sam nie wiem czy któraś z tych piosenek zdobędzie mój głos (a nawet jakieś oczka od Was), ale mogą być blisko? Icon_twisted

Used to Love Her
Riad N' the Bedouins
Coma


Aha, najlepszą płytą i to zdecydowanie jest "Chińska demokracja", potem są trzy na zbliżonym poziomie (debiut i obie części "Użyj swojej iluzji"). A stawkę zamykają wyraźnie w tyle "Kłamstwa" oraz "Incydent z makaronem". Plotki
I już po przesłuchaniu dyskografii nie żałuję, bo jest ok. 20 piosenek, które powalczą o punkty, a jeszcze trochę takich, na które warto zwrócić uwagę.
A przecież ten wybór wynikał z losowania (zapomniałem kto, ale chyba parzymiech wybierał mój szczęśliwy numerek / znaczy się wykonawcę). Icon_cool


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - Sundrajta - 10.01.2022 05:06 PM

Na plejkę wrzuciłem pierwszą wersję "You're Crazy" (którą probsował kajman), choć sam uważam że ta druga (dłuższa) wcale nie jest gorsza, więc każdy może oceniać tę którą woli, nie należy kierować się moim wyborem. Icon_arrow


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - Gary - 10.01.2022 08:23 PM

Dawno tak silnie obsadzonego topu nie miałem.. ..ze dwa inne topy mógłbym obdzielić


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - kajman - 10.01.2022 09:06 PM

Sundrajta napisał(a):Na plejkę wrzuciłem pierwszą wersję "You're Crazy"
Jest dużo słabsza. I gdzie się doczytałeś, że uważam ją za lepszą?


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - Sundrajta - 10.01.2022 10:51 PM

kajman napisał(a):bo ja odbieram wersje na dwóch kolejnych płytach jako dwa różne utwory i zdecydowanie wolę tą późniejszą.
No tu, tylko zapamiętałem zupełnie na opak. Icon_redface W takim razie do plejki dodam też tę "lepszą" wersję.
I oczywiście dodaję też tam alternatywną wersję "Don't Cry". Icon_idea


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - santosz - 11.01.2022 12:17 AM

(10.01.2022 04:49 PM)Sundrajta napisał(a):  Aha, najlepszą płytą i to zdecydowanie jest "Chińska demokracja",
Oj, no to jest bardzo odważne stwierdzenie, chyba sobie jutro przypomnę niektóre fragmenty, bo o ile mnie pamięć nie myli (a mnie akurat coraz częściej myli) to mam chyba dokładnie odwrotne odczucia co do ChinDem, ale sprawdzę


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - thestranglers - 11.01.2022 02:50 AM

ZAMYKAM PRZYJMOWANIE PROPOZYCJI



RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - kajman - 11.01.2022 08:32 AM

santosz napisał(a):Oj, no to jest bardzo odważne stwierdzenie, chyba sobie jutro przypomnę niektóre fragmenty, bo [...] mam chyba dokładnie odwrotne odczucia co do ChinDem, ale sprawdzę
Ja akurat całkowicie się zgadzam z Sundrajtą, ale z tego co wiem, to jestem w mniejszości.


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - Sundrajta - 11.01.2022 04:00 PM

A nawet jesteśmy. Icon_wink
Teraz muszę znaleźć wolny wieczór żeby to wszystko ogarnąć na raz! I myślę że w przypadku tego topu mój głos aż tak bardzo nie będzie odbiegał od przeciętnego, no chyba że...


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - ku3a - 14.01.2022 07:06 PM

zajebiście, przegapiłem zgłoszenia Icon_confused2


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - kajman - 14.01.2022 07:38 PM

Może przynajmniej większość Twoich ulubionych utworów zgłosili już inni.


RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses - neo01 - 14.01.2022 07:55 PM

Myślę, że jest szansa, że wszystkie Icon_wink