Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Męskie Granie Orkiestra 2021 - Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Męskie Granie Orkiestra 2021 - Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości (/showthread.php?tid=59013)



Męskie Granie Orkiestra 2021 - Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości - neo01 - 25.11.2021 09:30 PM

Utwór w interpretacji Darii Zawiałow i Dawida Podsiadlo oraz pozostałych członków MGO 2021:



RE: Męskie Granie Orkiestra 2021 - Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości - gioconda2 - 26.11.2021 02:32 AM

Dlaczego oni to zrobili temu utworowi?Icon_evil Innych zabrakło?
To jeden z moich naj naj, a po takiej wersji, to ja ... się ich wyrzekam Icon_razz.
Zmasakrowany totalnie Icon_twisted
Maniera wokalna tej dwójki kompletnie nie pasuje do piosenki.


RE: Męskie Granie Orkiestra 2021 - Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości - neo01 - 26.11.2021 06:12 PM

A mnie się podoba. Odświeżyli tę słyszaną już przeze mnie wiele dziesiątków razy wersję (w tym większość nie z własnej woli).


RE: Męskie Granie Orkiestra 2021 - Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości - kajman - 26.11.2021 11:19 PM

Oryginał nigdy specjalnie mnie nie ruszał, ale ta wersja brzmi świetnie. Tak na mocne osiem.


RE: Męskie Granie Orkiestra 2021 - Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości - inżynierek - 26.11.2021 11:39 PM

Jeśli chodzi o moje odczucia, to ani oryginał, ani cover wielkiego zachwytu nie wzbudzają, ale bardzo bym chciał, gdyby się udało Radiu wstawić ten utwór do zestawu, to może ten okropny I Ciebie też poleci i wyleci nareszcie. A ocena w skali 10 wynosi 6. O, widzę, że końcówka jest jakby ożywiona (ostatnie dwie minuty w sensie), to podwyższę na 7,5. Icon_smile