Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 630 - Utwór, który znałeś/aś spory czas pod złym tytułem. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 630 - Utwór, który znałeś/aś spory czas pod złym tytułem. (/showthread.php?tid=58634)



dzień 630 - Utwór, który znałeś/aś spory czas pod złym tytułem. - thestranglers - 25.10.2021 05:11 AM

Nie znałem długo miasta Denpasar, stąd nazwałem ten utwór "Then Pass a Moon".

Colin Bass - Denpasar Moon



RE: dzień 630 - Utwór, który znałeś/aś spory czas pod złym tytułem. - kajman - 25.10.2021 08:04 AM

Nie pamiętam jak rozumiałem drugą część tytułu, ale pierwsza to na pewno było Disco - a mówiłem na to Disko rożen.
The Sisters Of Mercy - This Corrosion



RE: dzień 630 - Utwór, który znałeś/aś spory czas pod złym tytułem. - Miszon - 25.10.2021 08:55 AM

Cytat:Nie znałem długo miasta Denpasar, stąd nazwałem ten utwór "Then Pass a Moon".
To ja w sumie do teraz nie wiedziałem jaki to ma tytuł Icon_smile2 .
Ja go zapisywałem "Bien passo mún", bo brzmiało jakoś hiszpańsko albo francusko (szczególnie że zaraz potem śpiewa "selawi").
Potem jakoś inaczej zapisywałem, a potem zapomniałem o istnieniu tego numeru.

Swoją drogą, to mnie to zaskoczyło swego czasu: w audycjach których słuchałem w Trójce leciał bardzo często, myślałem że to spory przebój, a potem się okazało że chyba w ogóle nie był na LPP3.


RE: dzień 630 - Utwór, który znałeś/aś spory czas pod złym tytułem. - Yacy - 25.10.2021 09:27 AM

(25.10.2021 08:55 AM)Miszon napisał(a):  (szczególnie że zaraz potem śpiewa "selawi").
ale to w jakimś innym utworze chyba Icon_lol bo tu raczej nie Icon_wink2
(25.10.2021 08:55 AM)Miszon napisał(a):  Swoją drogą, to mnie to zaskoczyło swego czasu: w audycjach których słuchałem w Trójce leciał bardzo często, myślałem że to spory przebój, a potem się okazało że chyba w ogóle nie był na LPP3.
jak nie był jak był Icon_razz
chyba, że piszesz o wersji, którą Colin nagrał w 1993 jako Sabah Habas Mustapha Icon_razz Ja w każdym razie poznałem to, uwielbiałem i na płycie miałem, no i w TWC mam jako Sabah Icon_smile2 jest bardziej "dyskotekowa" od tej z 1998, ale jednak ja preferuję tę wcześniejszą.
poniżej to też nie jest ta wersja z płyty. ta na jest jako demo Icon_razz



RE: dzień 630 - Utwór, który znałeś/aś spory czas pod złym tytułem. - kajman - 25.10.2021 05:43 PM

1. Adię też zapisywałem jako Aidę.
2. W odniesieniu do mojego poprzedniego poprzedniego postu dodam, że dzielenie wyrazów inaczej niż w rzeczywistości pojawiało się u mnie nagminnie. Np Sela wi czy Kupa mięci (ja wiem, że wygląda to absurdalnie, ale że to Ku pamięci to dopiero na płycie stwierdziłem).


RE: dzień 630 - Utwór, który znałeś/aś spory czas pod złym tytułem. - Miszon - 25.10.2021 08:48 PM

Haha, faktycznie Colin był, ale ledwo wychylił się z Poczekalni to spadł. To była taka akustyczna wersja?