Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 604 - dwa utwory, które połączyłeś /-aś w głowie w mash-up - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 604 - dwa utwory, które połączyłeś /-aś w głowie w mash-up (/showthread.php?tid=58283)



dzień 604 - dwa utwory, które połączyłeś /-aś w głowie w mash-up - thestranglers - 28.09.2021 05:10 AM

Soundgarden - Spoonman



RE: dzień 604 - dwa utwory, które połączyłeś /-aś w głowie w mash-up - Miszon - 28.09.2021 01:50 PM

Jest tego trochę, najlepiej chyba wychodzi śpiewanie Malczików Yugotonu na podkładzie Trójkątów i kwadratów Podsiadło (melodia niemal identyczna, liczba sylab też), a w refrenie zwolnienie, wyciszamy podkład Dawida i wchodzi Kasia Stankiewicz śpiewając "więc dotknij mnie i zamknij oczy".

Czyli tak:

Yugoton i Kazik - Malcziki


Czyli nawet 3, a nie 2.


RE: dzień 604 - dwa utwory, które połączyłeś /-aś w głowie w mash-up - EVENo - 28.09.2021 04:15 PM

Statek Piła Tango
Tylko nie płacz proszę
Ukłoń się świrom
W zębach tu przynoszę



RE: dzień 604 - dwa utwory, które połączyłeś /-aś w głowie w mash-up - neo01 - 28.09.2021 04:27 PM

I nawet, nawet jeśli
Ktoś tu nie ma racji
Wychylam patrząc tępo
Z pirackiej radiostacji


Nie pytajcie skąd, po prostu jakiś czas temu się do mnie przyczepiło i przez dłuższy czas nie chciało przestać Icon_smile


RE: dzień 604 - dwa utwory, które połączyłeś /-aś w głowie w mash-up - Miszon - 28.09.2021 04:46 PM

No to jak teksty, to tak:

Stoję na drodze, nie widzi mnie tu nikt,
Po lewej stronie leży samotny kij,
Moi koledzy z lepszych najlepsi
Trzydzieste piętro w biurowcu szklanych drzwi

Więc dotknij mnie i zamknij oczy
Więc dotknij mnie i zamknij oczy

Słońce zachodzi minął kolejny dzień
A po wyścigu dobrze zabawić się
Podnoszę głowę, nade mną rzędy chmur,
Słońce horyzont na sznurku ciągnie w dół.

Więc dotknij mnie i zamknij oczy
Więc dotknij mnie i zamknij oczy

Stoję na drodze, nie widzi mnie tu nikt,
Spuszczam ze smyczy każdą meczącą mnie myśl,
Z radiem na uszach i wartości swej
W pełni świadomy, świadomy, że hej!

Więc dotknij mnie i zamknij oczy
Więc dotknij mnie i zamknij oczy


Zwracam uwagę, że w drugiej zwrotce nawet w obu piosenkach śpiewają o słońcu! Icon_eek


RE: dzień 604 - dwa utwory, które połączyłeś /-aś w głowie w mash-up - thestranglers - 29.09.2021 05:16 AM

Nie byłem pewien odzewu w tym dniu, a tu proszę. Icon_wink