Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Co to mógł być za utwór? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: Co to mógł być za utwór? (/showthread.php?tid=57832)

Strony: 1 2


RE: Co to mógł być za utwór? - jogosz - 23.08.2021 05:53 PM

Z kontekstu nie wynikało, że chodzi Ci o Popcorn (chociaż w sumie podawałeś ten tytuł - więc nie wiem skąd znaleś hahha). Nieważne. Łap czapę i w papę, jak to mówią Icon_smile Spróbowałbym dalej pomóc, ale to wydaje się amatorskim nagraniem. Takim niekoniecznie z obiegu.


RE: Co to mógł być za utwór? - kajman - 23.08.2021 05:58 PM

Gansenrozes napisał(a):Tak w ogóle to są z Wietnamu
zahaczyły się do sajgon baru
szybko utraciły tę robotę
no bo szef na małą miał ochotę...
To nie z tej piosenki, a przynajmniej nie z tej wersji.


RE: Co to mógł być za utwór? - Orion90 - 23.08.2021 06:03 PM

Nie ma sprawy Jogosz. Nie kryję urazy czy jakoś tak. Pewnie ruskie - dlatego rzadkie a dla mnie brzmi jak Popcorn i dlatego od razu napisałem. Aż mi się gra DiggerXP przypomniał Icon_smile


RE: Co to mógł być za utwór? - Orion90 - 29.08.2021 01:21 AM

Tyle wiem na temat tego utworu (nic więcej nie ma, niż to co pokazałem we fragmentach) Pod tym linkiem jest całość. Nie znam tylko ani wersji ani wykonawcy. https://www.youtube.com/watch?v=gM1l0fTdoIY

Wiem tylko tylr, poza faktem, że znajomy od którego go dostałem dwa razy totalnie olał moje pytanie, co on wrzucił na płytę Audio. Miałem trudności z rozszyfrowaniem wielu utworów tam ale wreszcie się udało. Poza tym jednym.


RE: Co to mógł być za utwór? - Gansenrozes - 29.08.2021 11:56 AM

(23.08.2021 05:58 PM)kajman napisał(a):  
Gansenrozes napisał(a):Tak w ogóle to są z Wietnamu
zahaczyły się do sajgon baru
szybko utraciły tę robotę
no bo szef na małą miał ochotę...
To nie z tej piosenki, a przynajmniej nie z tej wersji.
A to przepraszam Icon_lol


RE: Co to mógł być za utwór? - Monika - 29.08.2021 12:00 PM

Może to po prostu jakiś amatorski utwór, tak jak ktoś wyżej pisał, wrzucony gdzieś na YT z domowego zacisza? Widzę, że mocno napinasz mięśnie, by znaleźć go. Czy inne studyjne wersje popcornu nie są wiele lepiej zagrane Icon_wink? Nie mam pomysłu jak pomóc, niestety.


RE: Co to mógł być za utwór? - Orion90 - 03.09.2021 10:49 AM

Witajcie

Zasugerowano mi ostatnio, że tutaj mogę kontynuować gdybym poszukiwał jakiegoś jeszcze utworu. Tym samym jeśli ktoś z was również by chciało coś odnaleźć nie mam nic przeciwko, żeby pytał tutaj. Nie zaśmiecajmy forum Icon_smile

Przypomniał mi się jeden specyficzny polski utwór, którego może ktoś z was rozpozna, miałem go na płycie Audio i jest to najprawdopodobniej Vavamuffin, a brzmi on tak:

A ja tobie mówię Tutaj Ragga,
A ja Tobie mówię Tutaj Ragga,
A ja Tobie mówię Tutaj Ragga,
Vavamuffin tu na wszystko pomaga.

(tam będzie Ragga lub Va Va, nie mogę zrozumieć dokładniej). Jeśli ktoś to zna, chętnie dowiem się jaki to tytuł Icon_smile


RE: Co to mógł być za utwór? - thestranglers - 03.09.2021 10:08 PM

A ja szukam utworu z filmu Czarna owca, zaśpiewanego chyba na wiele głosów, który pojawił się po utworze Dadi Freya.


RE: Co to mógł być za utwór? - EVENo - 04.09.2021 12:52 AM

Pamiętam, że w jednym z 31 Day (wcale nie) Challenge ktoś raz zapodał reklamę jakiegoś samochodu i nie mogliśmy znaleźć ani wykonawcy, ani tytułu piosenki.

Wie ktoś co to był za challenge?

Edit: A pamiętam, bo sam znalazłem reklamę z tą piosenką.



RE: Co to mógł być za utwór? - Miszon - 04.09.2021 12:59 AM

To ja szukałem tego kawałka. Niestety nie wiadomo nadal, co to jest.


RE: Co to mógł być za utwór? - EVENo - 04.09.2021 01:13 AM

Sory za offtop, ale te reklamy Opla to jest jakiś kosmos xD




RE: Co to mógł być za utwór? - Gansenrozes - 05.09.2021 10:31 AM

Podaję hasło - okoń. Icon_smile


RE: Co to mógł być za utwór? - Miszon - 05.09.2021 02:36 PM

(04.09.2021 01:13 AM)EVENo napisał(a):  Sory za offtop, ale te reklamy Opla to jest jakiś kosmos xD
to prawda, w 1991 taka reklama?! W Polsce robili takie ponad 20 lat później!


RE: Co to mógł być za utwór? - Orion90 - 08.09.2021 04:55 PM

Ostatnio wspominałem nieco o pewnej kasecie, której poszukuję z gatunku Rave/Eurodance. Chcę się pochwalić, że poszukując ostatnio jednego Theme ze starego serialu TV, odkryłem jeszcze kilka, Themesów które miałem na tej dziwnej kasecie, a o nich zapomniałem. Aż się poklepałem sam po plecach i dałem sobie Lajka Icon_smile


RE: Co to mógł być za utwór? - Orion90 - 13.09.2021 06:11 PM

Istnieje taki utwór jak Scooter - Stack on Replay. Istnieje jeszcze jeden z gatunku Harstyle, gdzie jeśli dobrze pamiętam śpiewa kobieta, a sam Jump muzyka jest rozszerzona.

Ktoś kojarzy? Usunąłem tyle fajnych utworów z listy. czegp załuję.